Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi teplej/lá? *3*
  • A kdo bude pracovat ? Už vidím to individuum jak chodí na šichtu....................
  • to je vnitřní naučení, takto napomínáte sám sebe? to je správné, chovejte se slušně k ostatním a bude dobře
  • ale váš příspěvek shora jej nepotvrzuje
  • a co kdyby si dělali co chtějí a vy také? a bez urážek? co je sprosté je na diskuzi, mně přijdou sprosté poznámky na úvodní stránce seznamu, které o ženách tam zveřejněných, ať dokázaly cokoliv, píšou jen jako o zdroji zadků, prsou....
  • ty toho nechapes
  • ale to je právě jádro zakopanýho pudla :-D já nemám potřebu někam lézt a za něco se bít do prsou :-D proč oni?
  • Nedělejte ze sebe něco extra. Chápu, že by jste chtěli být neustále středem pozornosti, ale jste již ohraní a unavujete společnost. Svět o vás ví, bere vás jako normální občany, tak se tak chovejte.
  • No myslím, že jste úplně mimo mísu. Oni totiž nedemonstrují, že obstojí v "normálním" životě (o tom NIKDO nepochybuje - viz např. geniální Čajkovskij). Oni chtějí především přesvědčit sami sebe, že není pravdou, že se "přírodě" v jedné, pro zachování lidstva zcela NEZBYTNÉ vlastnosti, jaksi nepovedli. Podobně jako zmínění slepci, hlušci, liliputáni apod. Všechny tyto odchylky jsou pochopitelný lidsky smutné, ale není to normální a není na co být hrdý. Nedělejte z nás fl-founy. A měli by si připomenout staré české přísloví: "Suché n nesmrdí. A čím víc v něm budete rýpat, tím víc ...".
  • i homosexuálové bojovali ve válkách a stejně jako hetero... nechápu a mezi muslimy pedofilní homosexualita kvete,... stačí si přečíst třeba Nad Afganistánem bůh už jen pláče
  • máš za to, že jejich norma .- ubitá ženská v kukle a chlap s vousy po hrudní kost, přehnaným sebevědomím je nosnější?
  • no když je někdo "příšera" podle tvého názoru, hoď sem tvé foto, ať oceníme, o co ty jsi hezčí.
    a proč myslíš, že je důležité, co si o tom myslíš ty nebo já? důležité je, že to nikomu neškodí a je to baví. to je vše.
  • ale otíráte se o jiné lidi, které neznáte a kteří jsou stejně takoví i makoví jako každý, někteří blbci, někteří milí, někteří bigotní, někteří velkorysí, někteří hloupí a jiní ne. prostě vy ( a ani já ani nikdo další) není měřítkem hodnot, předepsaným prototypem, lidi jsou různí a je třeba je respektovat, i když se chovají divně...do určité míry a homosexualita nikomu neškodí, je respektovatelná.
  • No pokud budou v Evropě normou vyholený chlap v kalhotkách a podprdě a vousatá ženská, tak se nedivím, že nás tu ti muslimáci převálcují natotata.
  • zajímavé by bylo slyšet, co jsi ty a tobě podobní pro ně
  • a co sem předložit tvé foto? abychom si jako spravili chuť *15* *15* *15* *15*
  • ale i oni na sebe správně upozorňují, pořádají soutěže, bály a možná budou i pochodovat....proč by neměli být hrdí na to, že i přes fyzický problém normálně obstojí v životě?
  • Jsou některé věci, které prostě JSOU. S tím se nedá NIC dělat. Někdo je zrzavý, někdo je hluchý, někdo je slepý ... Bylo by ovšem vrcholem i duševního vyšinutí, kdyby např. hluší pochodovali Prahou a vykřikovali: "My jsme sice hluší, ale jsme na to velice HRDÍ. Hluchota je pouze jedna z forem vnímání zvuků !!!".
  • a co vám bránit jít se svou vlastní orientací na veřejnost a bít se v prsa za svou normalitu? i oni jsou veřejnost, tak se zdržte hovoru o tom, co kvituje a nekvituje veřejnost, napište, já jsem bigotní trouba a mně vadí vše, co nechápu a je to hned jasné
  • koukám na tu titulní fotku k článku......to je v ++++ :-D to už člověk neví jestli se má smíchy posrat, nebo brečet....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit