Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice rád by jsem byl zaměstnancem státního podniku nebo státní instituce. Být osvč mne trápí a nevyhovuje mi.
  • Teď začnou útoky ze zlodějské ODS, ODS je v hnoji. A to je výborná zpráva.
  • LIDÉ POZOR

    NezapomeŇme na ty zlodějny, skandály, korupce, okrádání rodin s dětmi, okrádání starých, nemocných a invalidních lidí. TOTO nesmíme zapomenout, abychom neudělali stejnou chybu jako před volbami minulými. LEPŠÍ KOMUNISTÉ NEŽ TATO PRAVICE !!!!!
  • Jak se pozná že Nečas kecá ?Hned jak hubu otevře !
  • Proč necháte to pr a se z Uherského Hradiště vládnout? Vždyť je to i di o t! *8*
  • O tom, že média jsou da ca ni, píší na zakázku zadavatelů, majitelů médií!

    Jděte s tou vaší demokracií do pitche!
    *11* *12*
  • K u r v a ! Já jsem tam žádné slovo "debil napsané vy h o v a d a modrobolševické neměl, tak proč mě vy k u r v y blokujete odeslání příspěvku?

    Ho va da!
    • Protože je tu cenzura ze strany pravičáské žumpy. Tato pravičácká chátra je věeho schopna.
  • Ty synku estébáka a matky kované komunistky, ty bys měl raději už mlčet, páč jak se lidi naserou, tak tě pověsí na Václavském Václaváku vedle koně Václava IV!

    Ty komunistický blbe! *3* *1*
  • než pomlouvat své protivníky, ale tím si svoji kůži stejně nezachrání. DOST BYLO NEČASE, dost bylo ODS.
  • Mládek je hňup jako byl jejich europoslanec Jiří Havel. Sv**ně podnikatelský Se obohacují na zaměstnancích, hlavně v okamžicích, kdy na rozdíl od podnikatelů mají nemocenskou, mateřskou, dovolenou, využívají ošetřování člena rodiny dostávají stravenky a využívají různé benefity. Neřeší odvody OSSZ a VZP, nedělejí složitá daňová přiznání a nemusejí se strachovat, jestli si jejich fakturou někdo nevytřel zadek. Měli bychom je všechny znárodnit pozavírat(některé popravit), nahnat je do dolů atp.
    Jen myslím, že někomu nedochází, že když se zvedne zdanění, tak třeba u kadeřníka místo 300,- zaplatíte 400,- a to samé si připočítají řemesníci, opraváři a mám takový dojem, že to vlastně zaplatí i ti hlupáci, kteří chtějí vyšší zdanění, ale sami nemají odvahu vzít si půjčku, zastavit dům a pracovat 12hod denně, nechat se šikanovat návštěvou různých kontrol a riskovat existenci rodiny a infarkt v 55letech. Uvědomte si takových je většina. Pro mne je slovo sociální solidarita jen jiný výraz pro závist. A doplatí na to všichni, když drobní podnikatelé skončí na pracáku a budeme platit jejich dávky v nezaměstnanosti. Proč ČSSD raděj nechce snížit DPH, proti kterému tak bojovala? Že by jenom chladný kalkul a populismus?
    • To že je to banda volů včetně mládka je fakt. Zavedením exekutorů za dob sobotky je taky fakt. Nicméně s ostatním nesouhlasím. To že jsou podnikatelé parchanti, neplatiči daní a pijáci krve zaměstnancům, jim povoluje jen tenhle imbecilní systém. Jednoznačně solidarita není závist, ale potupa pro poctivé platiče daní kterým to tihle vyžírkové prostě ukradnou. Včetně pojebané vlády patří prasata do uranových dolů. Mimo jiné, v reakci na stupidu . prosím sděl mi ty magore! co tu bylo za posledních 23 let vybudováno, mimo mafie a korupce. Jelikož stejně neodpovíš si u mě krypl a darmožrout jako většina těch vašich podnikatelů!!!!
    • To perci5: Naprostý souhlas. Pro levici je typické, že rozdává to co vytvořili jiní. Bere schopným, pilným a šetrným a rozdává lemplům, lenochům a rozmařilcům, aby ta získala jejich podporu ve volbách. Argumentují pomocí potřebným, solidaritou, "obyčejnými lidmi", že všichni máme stejné žaludky. Jenom ti levičáčtí funkcionáři mají asi žaludky větší a proto si přitom rozdělování berou víc.
      No a povede to k tomu, co jsme tady měli před Listopadem. A než se tak stane, tak většina schopných a pilných odejde pryč z této země a budeme hlásat severní Korea náš vzor.
    • Přesně popsáno - naprostý souhlas. To se socanům nebude ani chtít komentovat !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit