Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty už táhni do p r d e l e , Nečasi, nenávidí tě celá země , tak ze sebe nedělej zachránce miliionů. které jsi posla pod mosty umírat !!!
    • Bolševické štěně Nečas v agónii chce zachránit alespoň nějaké hlásky živnostníků.Ti už na Tebe také kálí!ODS jako strana založená pro rozkradení státního majetku největším novodobým zločincem tohoto státu(potvrdil konečně Stráský) je odsouzena k propadu a sní celá banda lumpů a zlodějů!!!Opět-není majetkovým trestným činem poslání davů do chudoby,to je zločin proti lidskosti a ten je nepromlčitelný!!!Čili-zloději,těště se!!!
  • Pane Nečasi za vaše hloupé výroky vás omlouvá jen to ,že nejste ekonom a máte i hloupého rétorika ve vládě,který ekonomii nerozumí.Jestli někdo poškodil tento stát tak to byla ODS,kde se přes noc stala banda zlodějů,která má o podnikání představu,že to je zlodějna.Přemýšlím co jste udělal za vašeho útrpného vládnutí a zjišťuji,že nic,proto si vás nevážím a neberu vás vážně,což dokazuji malými písmenky oslovení.
  • Mudrlante Nečasi, nejdřív si zjisti realitu a pak kecej ty svoje nesmysly, které produkuješ během celého tvého /ne/vládnutí. Vládne kALOUSEK. Ale k věci. Jdi mezi lidi a zeptej se, jak se platí mnozí živnostníci. Zákazník má možnost volby. Platit na ruku nebo fakturou. Samozřejmě si mnozí radši vyberou platbu hotově, bez předloženého dokladu. A proč? Protože jich přijde právě o tu výši DPH levněji. Tam hledej rezervy, DPH ta tvoje nevláda vybírat neumí. Zaměstnávání na černo, vyplácení části mzdy na ruku, to jsou úniky na zdravotním a sociálním pojištění. A o tom, kolik živnostníci odvádějí na zdravotní a sociální pojištění netřeba hovořit ve srovnání s regulerními zaměstnanci. Blíží se tvůj politický kolaps tak jen si kopej dál jak ta zdechající kobyla.
  • Franto,mluvím z praxe, jsou určitě i takoví,o kterých píšeš Ty, ale většina je taková, o jakých píši já.Mám je kolem sebe a nežijí si špatně. Jde jenom o to,aby měli stejné podmínky jako zaměstnanci a stejně to nejde nikdy zkontrolovat.
    musíme si uvědomit,,že daně jdou také na školství,infrastruktůru a spoustu jiných věcí,na kterých se podílíme všichni a proto by se měli i všichni podílet na nich.
  • Napíši to jednoduše...
    Pokud Vám nebude vyhovovat podnikání, máte možnost zařadit se mezi zaměstnance...
    Hotovo, víc není třeba dodat...
  • Poprvé co pan Nečas promluvil tak rozumně.Živnostníci kolikrát nemají jinou možnost než,aby se sami živili,práce není a Sobotka se o nich tak vyjadřuje.To si myslím ,že se mu musí u voleb vrátit v neprospěch ČSSD.Pokud by byl Nečas tak rozumný již dříve a viděl problémy většiny obyčejných lidí byla by jeho strana na výsluní a ne v krizi. *16*
    • Ano, to je rozumná řeč...
  • No, Nečas by měl vylézt ze Strakovky mezi ty drobné podnikatele a vyptat se jich, jak jim celou svou éru pomahal.
  • Ty drž p i č u Nečasi. Vaše z ku r v ená vláda okradla všechny kromě vás.
  • tak drobní živnostnící a drobní podnikatelé mají obrovské výhody oproti zaměstnancům.Obrovské paušály,práce na černo úplně běžná,přiznávají jenom tak třetinu příjmů,aby jim to vyšlo na základní zdravotní a sociální,daně neplatí vůbec a ještě si nechají proplatit bónusy/ děti /. Jsou to neplátci DPH a ruku na srdce,kolik řemeslníků,kteří k Vám přišli něco opravit nebo udělat Vám dalo fakturu?.
    Mluvím o malíři, elektrikáři a podlaháři, ti třeba dělali jenom u mne. Vím,je to moje chyba,že jsem si ji nevyžádala, ale to by nic nezměnilo,pokud bych to neuplatnila.
    A také s daněma pracuji,tak vím,o čem mluvím.
    Každý zaměstnanec musí ze svého příjmu zaplatit daň,sociální a zdravotní// zaměstnavatel musí odvádět daně,ale řemeslnící a drobní podnikatelé ne a to je třeba napravit. Měli by platit alespoň minimální daň.
    Podívejte se kolem a pak suďte.
    • NELA - ty toho určitě o životě moc nevíš.Pro většinu živnostníků je to poslední šance ja získat nějakou obživu.Kdyby měli možnost se zaměstnat ,tak by to určitě udělali.Zamysli se nad sebou cos řekl.
      • Neudělali, protože si jsou moc dobře vědomi toho o co všechno by přišli...
        Ovšem pozor... Tak tomu bylo doposud...
        Prostě trh s živnostníkama je přesycený... Roky si sami pod sebou řezali větev a teď najednou když zákazník nemá peníze, tak panykaří...
    • Pravda...! Celé roky se tady nadávalo a poukazovalo na so. nepřizpůsobivé, kterým se nasadila jedna maska parazita a všichni chudí se házeli do jednoho pytle se vším možným...
      Záměrně se vytvářel špatný a zkreslený obraz těch úplně na dně, s vydatným přičiněním médií, jen aby se skuteční paraziti, mohli klidně dál přiživovat...
      A z živnostníka a zaměstnavatele se udělal motor a hnací síla naší ekonomiky o kterou je třeba pečovat, poskytovat různé výhody a hlavně si tím zajistit loajální voliče...
      Sám jsem zažil několik takových "poctivých a uvědomělých" řemeslníků, kteří celo dobu měli plnou hubu toho jak musí platit daně za nezaměstnané a na důchodce, v jednom kuse nadávali na socky a pak když přišlo vyúčtování, tak jsem se nestačil divit... Půlku práce si tam vymysleli navíc, aniž by mě upozornili a pak začali okecávat výhody placení bez faktury... :-)))
      Z čeho ty daně za ty socky pak platili, když státu nic nevykázali???
      Pokritci a největší křiklouni se mají v tomto státě dobře...!
      • prostě neplatili. 80 % paušál, spočítejte si třeba malíře pokojů:

        přizná roční zisk 250 000, odečte 80 % paušál, zůstane mu 50 000, z toho 15 % daň = 7 500,je tady odečitaelná položka,ta -že daň je O. Pokud má jedno dítě , uplatní si na něj odpočet a získá bónus a to za každé dítě. Spočítá si to dopředu..

        ještě zaplatí min. zdravotní a sociální.

        ale nadává,jaké máme silnice,tomu jsem se už smála *4* *16*
        • Jistě, pokud má navíc účetního, tak se ani nemusí starat o papírování a nějaké počítání...
          Ten mu to všechno hezky vypočítá, ke spokojenosti obou a živnostník je vysmátý...
          Živnostníkům se prostě jen najednou nelíbí, že se někdo snaží klepnout je přes prsty a že lidi prokoukli to jejich pokritectví...
          Já jsem konečně zjistil, kde tato vláda brala hlasy ve volbách a komu tedy můžu poděkovat za to co se děje ve tátě a justici atd...
          Za loajálnost, dostávali živnostníci značné výhohy proti zbytku národa...
  • Progresivni zdaneni a DPH 22 procent tu bylo nedavno, penize v kase byly a vlastne to nikomu nevadilo. Pak prislo experimentovani, rovna dan, sliby a blablabla a prachy nejsou. Takze klidne vse zpet. A Necas at de do pr*ele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit