Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale divnej ksicht
    • ..., on je umělej, jinak vypadá jak poševní otvor.
      • Tvuj? *6*
        • ty kreténe, podívej se matce do obrovsképrdele a pak to poznáš, hnuse
  • Ať už jde vláda tím věčným strašením do prxle.
    Takovou vládu jako je ta současná naše nemají ani v Somálsku.
    Vivat ČSSD a KSČM. A ČSSD dělají velkou chybu, že nechtějí žádnou spolupráci s KSČM. Tí oslabují dělnický a pracující lid všeobecně. Ovšem obě strany budou schopné pracovat samostatně, ale na síle.
    • ...Tím oslabují....ale oslabují na síle.
    • KOMUNISTI JSOU ZLOČINCI a propagování komunistické ideologie je trestným činem. Je jen otázkou času kdy začnou orgány činné v trestním řízení konat v souladu se zákonem. A pak bys za své kecy mohl skončit v kriminále.
      • Já ti vždy povídám, nespi pod hodinami, mele se ti to pak v palici, zmrde, ...
      • Jééé, to už tu dlouho nebylo. *1* *1* *1*
  • Ač Nečase a jeho vládní sebranku nemusím, tak musím konstatovat, že v tomto bodě má pravdu a že naprostá většina živnostníků, kterých není málo dá o volbách svůj hlas jiné straně, než ČSSD a tudíž ČSSD zřejmě pak nemusí jednoznačně volby vyhrát a může se pak stát, že je nějaká koalice zase předežene.
    • Po prohlášení Mládka mám pocit, že ČSSD přišla o hodně volebních preferencí od živnostníků a poctivě pracujících.
  • Ano je to útok na Vám podobné pane premiére a na Vaše voliče... Je to narovnání vztahu mezi živnostníkem a státem a mezi živnostníkem a prostým občanem!!! Takový živnostník je totiž schopný sice dělat za dva ale daně neodvede ani za jednoho!!! Takže jednak bere práci jinému člověku a navíc mu stát toleruje obcházení daní...
    A ti co se budou snažit argumentovat tím, jaké vysoké platí daně, tak podotýkám, že záměrně uvádějí polopravdu, protože většinou mají na mysli zdrav. a soc. pojištění a pokud skutečně něco platí, pak je jich hrstka a klobouk dolů, protože v tom případě jsou tito poctiví... A nebo mají špatného účetního... :-)))
    • Živnostník od státu také, ale nic nedostane a práci si shání sám a sociální a zdravotní pojištění, které se platí není nízké. Však každý si to může zkusit. Jsem jenom zvědav co ČSSD udělá po volbách s těmi živnostníky, kteří prostě skončí, tak jsem zvědav jestli jim ČSSD sežene práci a nebo za ně bude platit sociální a zdravotní pojištění a vyplácet podporu.
      • Živnostníci jsou jen malá kapka. Hlavně kradou různí advokáti a tlučhubove, banky atd.
        přeci není možné aby si na danich živnostník komeník, truhlář a pod. odepisoval sportovní auto. Jestliže si odepisuje dodávku k práci, nic proti tomu. I já jsem živnostník a co si budem řikat, že jo. *1*
      • A proč by jim měl stát hledat nějednou práci??? Půjdou na úřad práce tak jak každý jiný občan...
        Nebo je to nějaká společenská vrstva o kterou je třeba zvlášť pečovat???
        Živnostník podniká na svou vlastní odpovědnost, no a tak pokud zkrachuje tak se prostě zařadí do fronty a pak může nadávat a ty socky na které on musí dělat...
        Jistě, že si platí vyšší pojištění ale taky z toho pak má víc pokud jde o plnění ze strany státu...
        • Ale sociální a zdravotní pojištění bude za ty živnostníky platit stát a tudíž další výdaje.
          • Ano další výdaje... A hádejte kdo to zase nakonec odnese???
            Ovšem na druhou stranu si myslím, že takový "poctivý" živnostník si za tu dobu celkem dost vydělal, takže mu nebude dělat problém vyhnout se velkým obloukem takové sociálce, kde by musel čestně prohlásit, že nic nemá, aby dostal pár stovek navíc... :-)
            A na úřadě práce moc dlouho nepobude... To si můžete být jist... :-)
            • Anonyme promiň, ale ty seš blbej jak ruský saně.Z Tebe kape nenávist vůči živnostníkům.Děláš ze sebe Vševěda a víš kulový.Máš pravdu, ze živnostník na ÚP dlouho nepobude,protože rychle něco sežene a půjde makat. Na rozdíl od mnohého zaměstnance, kterej tem pobude přesně tu dobu na kterou má nárok, ani o den míň.Mně je milejší živnostník, kterej od státu nic nechce, než vy*canej zaměstnanec.
  • Sice má pravdu, ale jakmile to řekne tendle Kalousův šašek, nedá se mu věřit ani pozdrav. Měl spoustu času na to, aby předved, jak vypadá pravicová politika. Místo toho volizuje bačkory Kalousovi a serviluje tý pošahaný EU. Debiil brejlatej
  • Nečasi, Nečasi, Nečasi táhni k čertu ty šmejde jakési odées !!!
  • Nečasi a slavná koalice - hlavně že vy jste pochopili co se děje v celé Evropě?!?! Nečasi ty už by jsi měl raději do voleb mlčet , neboť nic neumíš než nahrávat zlodějům, což celých 7 let jako pravice spolu prokazujete.
  • Zase ta našpulená držka, jděte s tím už do háje!!
  • Když p.tomci skočí na kecy ČSSDKSČ a zvolí si ji, tak se ČSSDKSČ i přes všechny kecy spojí s KSČ(m) a půjde to tady zu Grund, posuneme se dál na východ a budeme se v tom plácat jak na Ukrajině. České stádo je nepoučitelné.
    • Vždyť právě socializující se západ má spoustu obchodních i výrobních aktivit kvůli cenám a ost.podmínkám právě na tom východě včetně i jiných národů světa USA,Jap..., akorát nás tu pořád krmí debilníma řečima o tom, jak je v tom Rusku a celém obrovském východním trhu stále špatně. I ten Mercedes, Opel, BMV, kuchyňská elektronika, lékařská značková optika, značkové oblečení a jiné věci... se dnes většinou dělá na tom východě a mimo tradiční Čínu dost právě v Rusku. kde se sice pomalu, ale přece jen životní úroveň stále zlepšuje pochopitelně i s rozvojem toho špatného stejně jako i jinde ve světě, ale zlepšuje...I ty PC co tu na nich diskutujeme jsou víc z Číny,Ruska a východu celkově, než ze západu. Západ už nemá pořádně víc než 20 let co nabídnout a proto byl i ten 89 rok, aby tu mohli obsadit nás i mít cestu na východní trhy, kde tady udělali akorát levné montovny za pár šupů a levné odpadní odbytiště všelijakého šuntu....
    • Nějak se nemohu zbavit dojmu, že si zaspal sobu. Směrem na západ už neobchoduje nikdo. Všechno směřuje na východ. Tudíž - čím dříve, tím na nás alespoň něco zbude. Chtělo by to otevřít oči a hlavně přemýšlet. A co se plácání, jako na Ukrajině týče, myslím, že se už v tom plácáme nyní.
    • A koho doporučuješ volit, výběr totiž není příliš pestrý.
    • Zase plácáš kozomrde, tvé kydy už známe, ale neboj brzy tě veme čert tam kam patříš!
    • Ta tvoje matka je ale kus pí.., že ji posloucháš blbe.
      • Teď je toho na placeného provokatéra "tečku" příliš mnoho a zřejmě bude hrát jako obvykle mrtvého brouka.
  • Pan Nečas to nějak zase popletl, protože tuší, že v příštích volbách se bude vystavovat pro ně účet od lidí i s úroky za to kam to dotáhli a ještě stihli prosadit zlodějskou svatokrádež a zradu vůči vlastní zemi a vlastním lidím za bílého dne co se ji říká "církevní restituce"....Drobné podnikání je právě nyní v horší situaci proto, protože lidi nemají práci, nemají peníze na služby i jiné věci... a co mohou, umí a musí, tak si dělají a řeší sami, tak jak to jen jde...Živnostníci jsou na tom nyní špatně a taky nemají tolik práce i zakázek, právě díky těm co je dnes tak usilovně "chrání a obhajují" s Nečasem v čele...
    • Jo teď jsou na tom špatně i živnostníci... Hezké a jak na tom byli doteď??? O kolik okradli stát a své zákazníky??? Nezlobte se na mě ale já jsem vážně za celých dvacet let nepotkal slušného živnostníka... Ať to byl řemeslník, který mě doslova tlačil do toho abych zaplatil bez faktury a tudíž bez vykázání práce z jeho strany vůči státu, nebo nějaký zaměstnavatel, který polovinu zboží, které prodal nezdanil... A že jich za tu dobu bylo...!!!
      • Počítám se mezi slušný živnostníky a Tvoje kecy tady už mně začínají s*át.Jediná rada,dej výpověď a pojď mezi nás, teda pokud se chceš mít DOBŘE jak my. Ale zapomeň na stravenky(kterejma pak panička platí v Penny), na placenou dovolenou, placenou nemocenskou, dodatkovou dovolenou, služební mobil, PC a auto, osobní ochranné pomůcky od zaměstnavatele atd. Práci si jistě taky nescháníš.
      • Rozděluj a panuj to Vám nic neříká? Jak vidím tak tato osvědčená, nadhozená udička Nečasovi opět vyšla...Vy si fakt myslíte, že živnostník je skutečně "boháč" ? Nepleťte si to prosím s nějakým vyčuránkem a hajzlíkem.. já vím, že jich je taky dost, ti to dělají právě díky drzosti a dnešním zákonům, dnešních pánů mazánků,Janoušků a pod co to bohužel umožňují... Normální živnostník je dnes rád, že je vůbec rád. Nakonec není problém si to jít zkusit a mít se taky "dobře"... Stát s takovým živnostníčkem totiž zamete kdykoliv se mu zachce a jak se mu zachce. Nenechte se balamutit hospodkýma řečima o bohatých živnostnících, protože to nejsou živnostníci, ale zloději a podvodníci a těch teda není většina ani náhodou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit