Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nečasi bude konečná! místa ve vězení je dostatek--pomalu začni balit a neotravuj ovzduší-venku je krásně!
    • už aby byla a on bude ještě tlachat co se jim na ČSSD nelíbí.Nečasi ty a tvoje ubohá vláda se nelíbí nikomu.
  • Nečas je dosti naivní. Domnívá se, že svým prohlášením změní názory občanů. Je to pouhý jeden z posledních výkřiků bezmoci a obav, co přijde potom. Ne ve státě, ale s ním v ODS. Nepochybuji o tom, že dostane kopačky, až se vrátí zpět na Moravu, odkud došel.
  • Novináři (podle terminologie prezidenta hnůj a žumpa společnosti) se opět vyznamenali. Opět ukázali, jak je možné falešnou interpretací obrátit myšlenku naruby. Někdy stačí i šikovný titulek. Miloš Zeman má prostě pravdu.
  • Jděte už s tím vyšpuleným hurvínkem do pr...le.
    • Navíc se vykrmil jako prase za peníze daňových poplatníků a ti nyní VYBÍRAJÍ ODPADKY Z POPELNIC,to s něma Hurvínek udělal.
  • Jo měl na to frajer i s Topolem skoro deset let, aby ukázal, jak podpoří domácí živnostníky a co ukázal?. Svoji tupou hlavu a schopnost poslouchat kamaráda Kalouska. Zruší živnostníkům výhody a teď bude zametat stopy. Proč jim nesníží daně na 5%, aby se chlapi rozjeli a nemuseli nakupovat ke konci roku pitomosti, jen aby neplatili nic. ??
  • Odvody na sociálku a na zdravotní pojištění platí jak zaměstnanec, tak živnostník. Za zaměstnance však platí další jak sociální, tak zdravotní pojištění jeho zaměstnavatel. Za zaměstnance sice dostávají sociálky a VZP víc, ale proto, že to platí ze svého jeho zaměstnavatel. Za živnostníka neplatí nikdo nic, ten se musí o sebe postarat sám a navíc ještě dává práci zaměstnanci a pojištění za něho platit. A na to vše musí V Y D Ě L A T !! Parazit Mládek , který rozumí "ekonomii" jako žák základní školy to dosud nepochopil. Dobře ale udělal, že odkryl plány ČSSD na likvidaci živnostníků a uvidíme, jak se dnešní preference začnou měnit.Živnostníci, kteří vytvářejí nejvíce společenského bohatství si to doufám nenechají líbit.
    • Zajímavá optika ! Myslíte, že nevíme, jak to v praxi chodí? Váš soudruch Načas šíří tímto poplašnou informaci a bude patrně stíhán!
  • Každej živnostník skučí,nic nemá a mít nebude. Až na to že jsou pořád buď někde v Thajsku nebo v Alpách,ale na obnovu vercajku nemaj a na vejplaty obvykle taky ne. Takže co Nečasi?
  • ať už mlčí ten nomenklaturní svazák, taková byrokracie a bordel jako v tomto státě jinde v normálních státech neexistuje, tolik blbých a zbytečných papírů, který musí živnostník vyplnit, třeba přihlásit nové auto ( celý den v (_!_) kvůli novému registru, který ani téměř po roce nefunguje jak by měl, ale holt si někdo namastil kapsu), lítání po úřadech kvůli pitchovinám, na všechno lejstro a poplatek, od příštího roku chystané změny, snížení paušálů, nemožnost odečíst si na manželku, která má menší příjem než 68000,- ročně a další lahůdky připravila tato vláda ! a to nemluvím o tom, co ještě rychle chystá za změny v daňových zákonech Kradlousek ( jedno inkasní místo a další chuťovky) FUJ
    • ... prý dobře kouří péro?, tak nevím, ale držku na to má svazák, ...
  • ČSSD chce údajně obrat živnostníky, ale mám kamarády živnostníky,kteří se smějí jak s tím vyjebávají. A co tahle z ku r v e n á vláda? Okrádá všechny, dětmi počínaje a důchodci konče.
    • to může napsat jen poplatný tiscali vládě pitkina Nečase, zhovadilost na Entou
    • Ale no jistě, stačí se zeptat nějakého účetního a ten Vám řekne jak to ve skutečnosti je...
      Tedy pokud bude upřimný... Spousta možností jak něco obejít a nic státu nezaplatit !!!
      Chudáci živnostníci... Na jedné straně každý nadává, že nemá peníze a když se ujistí, že mu přikyvujete, tak začne vytahovat problémy se zaparkováním čtyř aut před barákem...
      No do garáže už mu všechna auta nevlezou... :-)))
      • Proč nejsi živnostníkem, když se mají tak dobře?
        • Protože ne každý musí být zrovna živnostníkem aby se snažil býl společnosti prospěšný...
          Protože stát nestojí pouze na podnikání a živnostník, není pro stát nepostradatelný...
          Protože povaha a osobitost živnostníka je pro mě vzdálená... Ovšem to ještě neznamená, že bych se měl cítit něčím podřadnějším než živnostník, kterého stát už desítky let protěžuje a který se stal jakousi modlou současné vládní garnitury...
          Špatnou modlou, krátkozrakou, bez sebereflexe a moudrosti...
          • Hele ANONYME, ty vůbec nevíš o čem píšeš. Pojď si to zkusit živit se jako živnostník, aspoň rok,dva,tři...Tobě v zaměstnání vždycky zaměstnavatal zaplatí, u mně je to loterie, jestli mi odběratel zaplatí, nebo mi s úsměvem sdělí, že momentálně nemá, ať zavolám tak za měsíc, teď že letí na safari do Afriky nebo do Francie hrát golf. Jsi podobně blbej jako jeden můj známej, kterej všechno co koupím do firmy komentuje:"dyť si to můžeš dát do nákladů". To je sice pravda, ale já si na to musím nejdřív VYDĚLAT. Živnost dělám od roku 1991,předtím jsem byl zaměstnanec. To byly ZLATÝ ČASY. Máš pravdu, že stát nestojí POUZE na podnikání, ale taky ne na osmihodinovým čumění na monitor. Učňovský školství šlo do pr*ele a manažaři národ neuživí. Slovo UČEŇ je dneska jako nadávka,myslíš že nás uživí armáda nezaměstnanejch vysokoškoláků???
            • Vždycky mi zaměstnavatel zaplatí??? :-))) Děláte si srandu???
              Loterie jestli Vám odběratel zaplatí a to dál... No to jste fakt napsal přesně... Ani nevíte jak jste trefil současné živnostníky... :-)))
              Byl jste zaměstnanec v roce 1991... Hezké, ovšem za tu dobu se opravdu hodně změnilo a to zejména v oblasti pracovněprávních předpisů, vztahů na pracovištích, vztahů nadřízených k podřízeným a hlavně v oblasti nevyvážení mezd...
              Podívejte... Pokud Vám nevyhovuje podnikání, můžete se zařadit mezi zaměstnance!!!
              No, co Vám v tom brání???
          • ANONYME potkal ty jsi vůbec nějakého živnostníka? Asi děláš jen od 6-ti do 2-vou a potom rychle ny Růžek na těch svých 5, domů pohádat se ze starou seřvat parchanty a jít spokojeně spát po těžkém dni. Živnostník má pracovní dobu od nevidím do nevidím aby zajistil práci pro ty co chtějí dělat, stát mu neplatí nemocenskou (alespoň prvních 14 dnů), kterou ty máš placenou, na dovolenou mu taky nikdo nedá ani korunu (jako tobě) pokud si ji nevydělá. A když tady nebudou živnostníci tak kdo dá pracujícím tu tolik potřebnou práci aby měli jako ty na těch svých 5 a blbé řeči v hospodě. Tak se konečně probuď a podívej se do zrcadla a uvidíš na svém čele velký nápis "PŘED POUŽITÍM ZATŘEPAT"
            • Myslím,že to poslední doporučení použij sám pro sebe.Jak jsi přišel na to ,že zaměstnanci dostávají placeno celou dobu nemoci?Zkušenosti se řemeslníkama mám veliké,protože jsem také původem řemeslník a kromě nehorázných cen na mě zkoušejí různé finty,aby mě mohli ještě víc natáhnout fakturu.A právě,že jsem řemeslník tak jim na to neskáču a oni se diví.Kolikrát jsem v tak zvané demokracii si to udělal sám než,abych někomu zaplatil nehorázný peníz.Př.ze života při dešťovém přílivu mi z důvodu ucpání okapu přetékal a já zavolal na několik klempířů,podal příslušné info a výsledek nemá čas mírně pršelo,až za tři měsíce apod.Asi 4tý přijel starší a neměl žebřík tak se mě zeptal zda mám.Nemám odjel a za chvíli přijel a za 1/4hod. byl hotov Naučtoval mi dvě cesty jednu zbytečnou.Myslíte,že si ho ještě někdy vezmu?
            • Lži a polopravdy... Typické pro živnostníky...
              Kolik zaplatíš daní za tu práci od nevidím do nevidím??? Kdo tě nutí dělat od nevidím do nevidím??? Proč nepřenecháš práci někomu jinému a nevěnuješ se rodině???
              Nemocenskou mají živnostníci placenou královsky, už jen proto, že si můžou dovolit platit si vysoké pojistné... To zaměstnanec nemůže, protože nemá z čeho... Tak mi tady nevykládejte nesmysly a nedělejte ze sebe chudáky!!!
              Dovolená... :-) Pokud vám tak schází dovolená, tak přestaňte podnikat a jděte makat do fabriky, případně pod jiného živnostníka Vám podobného...
              Lidi Vás už prokoukli a vědí, že čím větší křikloun, tím větší vyžírka!!!
    • Většina drobných živnostníků nemá na růžích ustláno.
  • Ty hajzle ! Ty si neber živnostníky vůbec do úst ! S tvým předchůdcem Tupohlávkem,
    jste podělali co se dalo ! Neuvěřitelné výhody pro velké firmy (za malou do stranické pokladny) a živnostník dnes může jít akorát tak do trdele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit