Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Huberte jste trochu mimo. Všichni emigranti (nebo alespoň 90%) se rychle asimilovalo do nové společnosti, studovali a pracovali, aby mohli spokojeně žít.

    Máte přehled o tom, kolik českých emigrantů "viselo" na sociálních dávkách? Máte informace o tom, kolik dnešních emigrantů v nových zemích poctivě pracuje? Srovnejte si to a potom teprve moralizujte.

    Vy Sluníčka jste prostě mistři demagogie a nepřátelé faktů. Ale morálky plnou pusu......

  • Dobrý den pane Huberte, jako správný Čech jsem se svou paní - a myslím, že dobře vychoval svoje dvě děti. 

    Tu roli beru jako štěstí a šanci a jsem vděčný, že jsem to mohl udělat. 

    Takže navrhujete společenskou dělbu? Jedni budou děti "vyrábět" jako zdroj sociálních dávek pro hru na automatech, pro své cigarety a perník (přizpůsobiví) a my, nepřizpůsobiví tyto děti budeme vychovávat? 

    Dobře, to je Váš návrh. Já se svou firmou spolupracujeme s jedním dětským domovem a na jejich účet od nás chodí každý rok dvakrát šestimístné částky. Nechci za to nic. Chápu, že jsou lidi, co mají v životě štěstí víc a nebo míň a že to štěstí není v penězích. 

    Myslíte, že správný Čech se pozná podle toho, kolik dětí adoptuje z dětských domovů? někteří "správní Češi" z toho mají dnes dobrý business - to také víte? 

  • Nebojte. Vy to nevidite, ale rodin ktere se prihlasily ze se v pripade uspechu v jednani o deti postara, je dakrat vetsi nez pocet sirotku o kterych se jedna. Vychazim z roho co vim od iniciativy Cesi pomahaji. Ja naopak mam jinou zadost na spravne Cechy jako jste vy- vemte k sobe alespon jedno ceske dite z detskeho domova. Ukazte se.

  • V čem vidíte problém? Jsou tu tisíce sluníčkářů, kteří by mohli konečně přestat vychovávat nás ostatní dospělé v Čechách a něco kromě keců udělat. V individuální adopci jim nikdo bránit nemůže. 
    A ty děti za to, že mají zbabělé a hnusné rodiče prostě nemůžou. Oni je zneužívají, oni je používají jako štíty, prostě jsou to ubohá stvoření. 

    Kde je církev svatá - matka naše? Má miliardy od státu, tak ať činí milosrdenství!! Jen nevím, jestli by z toho někteří z nich (pedálkové) neměli až zvířecí radost.

    Tak se Sluníčka a preláti ukažte. 

  • V okamžiku kdy bychom vzali jakéhokoliv migranta, tak bychom byli pod tlakem, že když jsme vzali jednoho, tak můžeme vzít i další. Ať je klidně vrátí tam, odkud se do Řecka dostali. A pochybuji, že tyto takzvané děti prchali samy. Pravděpodobně jejich rodinní příslušníci jako krysy čekají, že až se jich někdo ujme, že se k nim přihlásí a budou chtít s nimi. Takže nasrath.

  • takové ty 40-leté děti které tvrdí že jim je 15 ??

  • Jsem pro. Nebo se "statecny" narod cesky boji i deti? Asi jo. Nojo, zbabelost ma asi nas narod tradicne v krvi. Nez bide nekdo operovat legionarema nebo letcema a CSOB v Anglii a Rusku, jaky procento tihle statecni byli oproti zbytku naroda co chtel akorat "klid na praci"?

  • Ať si je vezme ústav pro nezávislou žurnalistiku, pro takový obrovský ústav to jistě nebude problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit