Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za chvíli budou volby a deset milionů nevolníků opět poslušně nakráčí a předá moc nad státním i svým majetkem zkrachovalým stranám jako ods čssd lidovci a další. Ti samozřejmě udělají politické čárymáryfuk, změní zákony k obrazu svému, zvýší daně a příspěvky za hlas a holota opět jako již celé čtvrtstoletí za politické haury zatáhne účet za jejich hodokvas.
  • Semjon Gayínek je zase v teplým rauši, bude prča!!!
  • Podle průběhu celé kauzy to vypadá, že bývalý soudruh Ing. Miloš Zeman to podepsal BEZ VĚDOMÍ vedení ČSSD, které pak odmítalo zaplatit. To by měl docela velký průšvih. *12*
  • Ty akorát dokazuješ, že jsi článek nečetl, nebo nic nechápeš. MĚL DOSTAT PODÍL a ten mu lakomá ČSSD ODMÍTLA ZAPLATIT.!!!
  • volilo ho 30% voličů a dnes mu důvěřuje 19% . Mandát Miloše k tomu, aby se choval jako samolibý potentát, je dost ubohý. *11*
  • souhlas, na tebe nikdo nemá, jsi můj hrdina
  • Já ti to říkal, na mě nikdy mít nebudeš, a jak tak koukám ani na "avyboje" prostě na nikoho!!!
    Jsi jen lejno z ratlíka!!!
    YEAH !!!
  • íá íá íá íá
  • souhlas
  • já bych doporučoval katovské mučírny stalinistické typu
  • Tys byl vždycky kus debila *15*
  • Slušná varianta...
  • Sebevraždou členů ČSSD je to,že si takového lumpa jako je Sobotka postavili do čela strany.Takže za zbídačení Česka bude nutno znárodňovat veškerý majetek rodů straníků ČSSD a tyto členy strany co nejkrutěji trestat.
  • Nejde to co, chcípáčku, jsem lepší než ty rudej mínusáku!!!
    HOHOHO !!!
  • A bude to ještě zajímavější, pokud se potvrdí zájem Krůpy o odkoupení Altnerovy pohledávky.
  • pan prezident Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů české republiky *3*
  • dle mého právního nadhledu by to měl zakešovat Zeman
  • Ten článek je nesmyslný. Sociální demokracie zaplatila už dávno Altnerovi 20 milionů, ale on se soudil dál. Doteďka sociální demokracie soudy s Altnerem vyhrávala, ale najednou další soud určí, že má zaplatit původní částku i penále, přestože ty narůstaly kvůli zdržování Altnera a pomalým soudům. A samozřejmě námitka, že Altner dá peníze na zahraniční účty a ty peníze už se nikdy nevrátí, je naprosto správná. Altner bude mít dál peníze, ačkoliv dovolací soud, ústavní soud či soud EU původní rozsudek zruší a dá za pravdu ČSSD. Pak bude muset ČSSD zažalovat stát o ztracené peníze a my daňoví poplatnící to budeme muset zaplatit. Autor článku dokazuje, jaký je hlupák.
  • ...z ODS ... *6*
  • Sociální demokracie není rozhodně stranou která by měla řídit stát.Nerespektuje zákony a neni schopná řídit sama sebe.Sobotka je špatnej premier namočenej v OKD a jiné aféry.Neschopnej a nevýraznej politik.Možná po Nečasovi nejhorší premier.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit