Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrej komouš = mrtvej komouš.
  • TheGGG

    co je toto za kavárníka? No je mě to vlastně putna... názor nikoho mě nezajímá

  • dzixy

    Kumule, demokracie  není prostoduché tláchání😇😎

  • dzixy
    Nepamatuji si, že by Zeman veřejně v médiích prohlásil o Putnovi,  že je "směšný ožrala". A mohl by, protože to, co kdysi předváděl Putna na veřejnosti při "demonstraci, manifestaci" či co to bylo, tak to bylo nejenom v ožralosti, ale také pod fetem. Jinak si to od vysokoškolského pedagoga nelze vysvětlit.
  • dzixy
    A co Putna, porušil nějaký zákon? Povídej....
  • dzixy
    Proto se ním zde zabýváš, viď??!!
  • dzixy
    Teda Ty ano, veř.
  • dzixy
    Komentář Putny o Zemanovi nutno brát shovívavě, protože Putna, podle něj, má k tomu důvod. Vrací Zemanovi ránu za nejmenování Profesorem. Teď jde jenom o posouzení údernosti rány. Zemanův názor na Putnu je veřejně znám a v podstatě není urážlivý. Kdežto Putna se dopustil faux-pas, když se snížil k veřejným urážkám hlavy státu. Domnívám se, že toto nepatří k úrovni vzdělání, k jakému se Putna hlásí. Zemanova rána se z jeho urážky brzy zhojí, kdežto Putna tu svou ponese až do důchodu. Nikdy  potom  už neuslyší "pane emeritní Profesore".
  • pavel.zajda.7
    S definicí Zemana to Putna vystihl přesně, ožrala, kterého mají na Západě za šaška, na Východě za užitečného idiota. Tak hluboko jsme klesli.
  • To doporučení "jít se zastřelit do rybníka" je docela zajímavé. 😉

  • 🙂
  • Klidně si obdivuj ten tvůj "symbol", to vypovídá o tvé úrovni. Ale nevnucuj to jiným.

    A co Putna je nebo není, to je mi putna. To ale nic nemění na skutečnosti, že obsah jeho názorů (nehovořím o formě) se mi líbí. Ty můžeš mít samozřejmě jiný názor.🙂

  • josef.chmela

    Ti životy nepoložili, ti se nesmyslně a zbytečně upálili.

  • Mým vzorem není žádný "teplomet", nevím ostatně co to je. A mít za svůj vzor vulgárního Zemana", to také leccos vypovídá o pisateli.

  • Odhlédnouc od zarytě nepřátelského silného psa má pan Rodrig pravdu. Bohužel se pražská univerzita stává stále více rejdištěm existencí velmi podivuhodných. Co na to akademické orgány? 

    Kdyby tam někdo horoval jen minimálně pro minulý režim, to by panečku bylo veřejné jednáníčko.....

  • KIMCID

    poweráku tys to  nejdál dotáhl na metaře tak tu nerozdávej  rozum který nemáš.

  • I kdyby jste se spojili všichni buzny v čr včetně příznivců , tak je to málo , proti více jak 2 moil. voličů a proto v demokratické zemi jste spodina, která jenom štěká a uráží, toť jediné co vám jde.

  • KIMCID

    jaké zákony?

  • Mám úplně jinou představu o prof. VŠ , ale v pravé poledne předvádět kopulaci na hlavní ulici s stejným pohlavím obnažen. to je dle zákona min. pohoršení a ohrožení výchovy mládeže . Pokud se vzhlížíš v tomto odpadu tak potěš Pán-Bůh.

  • Jan Palach a Jan Zajíc za nás i životy položili - a ono nic .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit