Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednotka duteho objemu

  • Totéž dělá Seznam, komunistický portál

  • josef.chmela

    Mně můžeš nadávat ale ty se nedokážeš pod ty tvé slinty ani podepsat.

  • to nejsem ale to tak v demokracii je ,

    "napiš nám"

  • KIMCID

    teplomet tvůj vzor krásný.to raději vulgárního zemana

  • Wolfcastle

    je mi to Putna

  • Wolfcastle

    Bukvice

  • KIMCID

    nejisi v pozici co o tom má rozhodovat

  • Pepčo ochmelko nevopič se po Churchillovi 🙂

  • josef.chmela

    Zeman se z té virozy vyspí ale ty ji máš na svém mozku nadosmrti.

  • josef.chmela

    Neustále žiješ svůj marný źivot v omylu. Putna je totiž bezvýznamný zaprděný a zakomplexovaný tlachal, který by našemu prezidentovi nestál ani za odplivnutí.

  • Jo a že hradní ožrala volá po střílení novinářů ,že i Putin měl bobky co z toho ovádka vypadne to je v pořádku ?Takže socansko komunistický monarcha na hradě může vše?Už jen za tu virozu měl okamžitě vyfičet a byl klid.

  • Jo ale to platí jak na putnu tak na zemana🙂Ale máte pravdu že bohudík se tak mohou oba pánové vyjadřovat i když soudruh zeman coby prezident měl udržovat určité dekorum a pokud se tak chce vyjadřovat tak měl prostě zůstat v důchodu.

  • Vztekle mstivá a uražená ješitnost, přecitlivělá zakomplexovanost i jistá neschopnost přiznat si porážku., je hodně zlá vlastnost !..ale i těmto lidem.., patří plné právo, necenzurovaně a klidně i tzv. jak jim zobák narostl ..,říkat co si myslí,  jak si myslí i vůči komu si co myslí..Aspoň je jasno, kdo je kdo i kam, kdo a ke komu patří a to bez rozdílu rasy, sex.orientace, vzhledu či politického názoru !

  • U nás se odjakživa říká - seš blbé, jako putna. No, něco na tom bude😂

  • A co je Putna ?

  • Ano, urážet se lidé nemají. Ale je otázka co je a co není urážka. Rozhodně  však tím, že se občan stane presidentem, tím se nestává nekritizovatelným "nadčlověka". Naopak takový jedinec ji v hledáčku a neodpustí se mu ani to, co se odpustí běžnému občanovi.On totiž representuje zemi a podle toho se musí chovat.

    P. S. Nevím kdo je to Schlafengerg.

  • Příteli, každý má právo na svůj vlastní názor a nemusí se mnou ve všem souhlasit. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. Vyhýbám se vulgaritám a pokud jsem se jich snad někdy dopustil, nečiní mi problém omluvit se za ně.

  • Člověk čeká, kdy se v dnešních pitomých multi-kulti časech konečně vynoří nový Jan Hus, který za nás i život položí a ono nic, Velebnosti. Jen zrádce vedle zrádce.

  • M.C.Putna přes své mládí již stihl vykonat vše potřebné k tomu, aby se dokonale zdiskreditoval a znevěrohodnil. Putna má drzosti a samolibosti na rozdávání. Jinak za delší komentář nestojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit