Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Hlavně že s velkou slávou se zboural mariánskej sloup na Staromáku, hurá vlastenci, hrdindký to čin, žejo.

  • wendy2

    Nevím jak vy, ale já bych raději sympatického a vzdělaného monarchu než to co nás representuje teď.

    Skoro 30 let od plyšákove revoluce a kde jsme? Rodiče se v 1989 radovali z Havla, do 8 let byli oba po padesátce bez práce. 

    Celá republika rozkradená, výroba zlikvidována, vždy jsme vyváželi do celého světa sklo, tramvaje a já ani nevím co všechno... kvalitní boty se vyráběli... a co je nejhorší, potraviny... dnes skoro vše dovoz, to co by na západě ani něžrali!

    Mně je naprosto fuk, kdo je na hradě - mně zajímá, jakou mám mzdu, kolik zaplatím za jídlo a inkaso + proč je v Česku tolik Ukrajinců a jiné verb...že.

    Rakušaci by se o sjednocení nemuseli ani moc snažit, stačilo by zvýšit mzdy na Rakouské minimálni mzdy, to by bylo voličů !

    Otázkou je, zda li by o chudé příbuzné z rozkradené republiky vůbec stali.

    • "...mně zajímá, jakou mám mzdu, kolik
      zaplatím za jídlo a inkaso + proč je v Česku tolik Ukrajinců a jiné
      verb...že." V Česku máte tolik Ukrajinců, protože se vám nechce pracovat. Podle zpráv z tisku je naprostá většina oné verbeže zaměstnána.

      "Rakušaci by se o sjednocení nemuseli ani moc snažit, stačilo by zvýšit mzdy na Rakouské minimálni mzdy, to by bylo voličů !" Dokázal byste načrtnout ekonomický rámec své úvahy? S přihlédnutím k tomu, že mzdy v tom vašem Česku určují vesměs sice evropští, ale z cca 98 % nerakouští zaměstnavatelé?

  • Rozhodně to za to stálo.

    Například Rakušané si neprodleně zřídili republiku a zrušili šlechtické výsady s tím, že používání šlechtických titulů je třestně stíháno. Atd.

    Takové drobnosti ( První rakouská republika byl státní útvar v období od konce První světové války do roku 1934, kdy byl opuštěn koncept parlamentní demokracie ),
    ovšem R-U plačkám v českém tisku unikají.

  • Jégle, mluv za sebe. Já židy do plynu neposílal, holocaust mi nezajímá, já církev neokradl, ona nyní okradla mně, Rakousko - Uhersko jsem nerozbil a v již mrtvém Československu i s nedostatkem sametu a bez politických samic od vepřů jsem žil v míru rád.
  • Nečtu Jégla.

  • Nadpis článku a foto prezidenta jsou neprofesionálně dány do jiného významu, než si tento datum zasluhuje. Kdybych byl autorem článku, tak bych rád prokázal svou novinářskou erudici, ne to, jaký jsem neprofesionální  šmejd, který nedodržuje ani vlastní profesní kodex. 😈 

  • Vzpomínky na 28. října rozhodně patří do učebnic a do historie.

    Ale ta agitační hysterizující pompéznost je pro běžného člověka až směšná.

    Spousty, jinak normálních lidí, se obleče do prazvláštních oblečků a exhibují v dešti na náměstích s extází v očích vysazují lípy.... kdo Vám vážení sázet lípy každý týden? Máte-li potřebu se pirotesktně oblékat, na to máme maškarní ples. 

    Z člověka, který měl spoustu kladů, ale taky samozřejmě spousty nedostatků děláme napůl boha? Kdo to má za potřebí?

    Hrdost máme v srdci a je vyloženě soukromým vlastnictvím, netřeba karnevalů. 

    • vanhorne

      " je pro běžného člověka až směšná"

      Nebozka zemrela v 74 letech a dnes se oslavuji jeji stolete narozeniny? S kym si asi pripije na zdravi s Klausem a Meciarem?

      • Technická: je-li někdo stoletý, lze oslavovat pouze jeho sté narozeniny.

        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Nesmysly jako "stoleté narozeniny" nebo "stoleté výročí" dnes bohužel leckdo používá, protože to neustále slyší z rádia či televise a čte v tisku. Nelze tedy věřit nejen obsahu sdělení, jak je obecně známo, ale ani jejich formě a nastává tedy kýžená jednota obsahu a formy. Sláva novinářům! Díky nim máme možnost sledovat demontáž jazyka a vznik novořeči v přímém přenosu.


      • Bohužel slovenský nacionalismus se s otevřením svobody opět projevil a Klaus moc dobře věděl že pokud tomu tlaku neustoupí tak nás Slováci budou vydírat vždy když se jim to hodí.Mečair chtěl absolutistickou moc tak nějak po komunisticku ale s kapitalismem lumpů v zádech a k tomu mu Praha vadila.

        • Petr Bezruč by to vyjádřil verši:

          Sto roků na pole chodila,

          sto roků kradla zelí

          Až přišel z Frýdku Pepíček

          a zkopal ji po zadeli!

  • egoist

    Tak trapnou agitku už jsem dlouho nečetl.Ilustrovat článek někoho v nelichotivém okamžiku je hodně laciné.

    • vanhorne

      "v nelichotivém okamžiku je hodně laciné."

      Ma holt smulu kdyz si uz neuvedomuje kde je, jak se ma chovat a co se s nim deje. Ma za sebou tech nelichotivych okamziku az moc a jen vlastnim pricinenim. Ani vcelar kteremu prave ulitly vcely by nedovedl nahodit takovy nepritomny ksicht.

  • Rád bych věděl, kolik má zase na té fotce ten kořala v žíle!? Že mu to ta jeho stará trpí, dělá ostudu celé ČR! Měl by sedět v protialkoholické léčebně, ne na Hradě.
  • A pane redaktore, máte ještě mnoho fotografií prezidenta s tak hloupým výrazem?

    Osobně jsem v jedné redakci viděl fotoarchív s panem Drahošem. I tam jsou (logicky) takové skvosty. Jen nikdo nemá zájem je publikovat - vyvolávalo by to prý rozpaky.

    Kdo chce psa bít.

    I když u pana prezidenta se na podobný snímek nemusí dlouho čekat - je fyziognomicky poněkud specifický.

    • Ono je dost tezke vybrat foto, na ktere se Zeman tvari aspon troch pritomne ...


      Jedine ona stara, zcela vyretusovana, upravena takze nerealisticka od Herberta Slavika...

    • pavel.zajda.7
      Máte pravdu, kdyby se opilý Zeman plazil třeba po zemi a hledal flašku, nikoho to už nepřekvapí. U pana akademika Drahoše by to bylo asi silné kafe..
      • Nechci diskutovat o vizáži, každý nějakou máme, ale že se zveřejňují výhradně fotografie s podivným výrazem. Jestli je to setrvalý stav, tak si musíme zvyknout.

        • Neni to stav setrvaly - bude hur...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit