Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jinak zdraví slouží??Hlava vás nebolí??
  • No, to by se muselo prokazovat alkoholtesterem, a ten asi nikdo neměl. Zato Schwarzenberg chrápe v pracovní době trvale a ani se nehodlá zdržovat buzením, což patrně každý náš zaměstnavatel vítá, mjelikož ti to nijak nevadí !!!
  • V Plzni pod náměstím, právě jsem poobědval potkana, tak mám výbornou náladu a píši výmysly - po krysách a potkanech mi to myslí nejlépe
  • Když nám nevadil Havel, kterého vykládali z letadla jsko pytel brambor, zeblitej a posranej, neschopnej si vůbec stoupnout, tak proč by nám měl vadit Zeman, který byl jen mírně veselej ????
  • Jen komunista vyliže chcíplému bolševikovi mezi půlkama!
  • Pověs rudého teroristu!
  • AŤ žije KSČM! To je jediná politická strana pro slušné lidi.
    Jedině revoluční hnutí pracujícího lidu dokáže skončit s agonií vlády, která se stará pouze a jen o zloděje jako je ona sama. Proto ať žije pracující lid! *3*
  • Pověs si svého rudého kolaboranta!
  • Zase chlastá virózu naše velká hlava?
  • Už jsem mu ji vylízal a je fakt červená.
  • To myslíš toho Trautenberga? Jak víš jakou má řiť??
  • To myslíš toho Trautenberga, tak ten furt chrápe.
  • Kde rudořitník v průvanu se houpá, tam mír a spokojenej život!
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to ! *14* *14* *14*
  • ANONYME máš pravdu.Takové chvilky člověka nectí.Tím méně prezidenta.Věřím ale,že i ožralý Zeman má v hlavě víc než ty střízlivý.Z opice se Zeman vyspí.Ty to máš ale do smrti.(To už vykřikoval několikrát v parlamentu i LUPINO Z BECHYNĚ.)
  • Do se do nás montuješ zasračkovanej flecku!!!
  • Toho opilce te potřeba z hradu vyprovodit!
  • RE:TOM--- Tome,když se chceš zviditelňovat a posílat do eteru moudra,tak se podívej do slovníku jaké = I = se píše ve slově diví (někdo se divy).Jinak každému prozrazuješ na jednom řádku textu že máš hlavu hlavně na to, abys měl kudy přijímat potravu.
  • Otíku máš můj souhlas!!!!
  • ... nemáš na víc naž na omílání toho samého pořád dokola, hňupe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit