Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V kterém kanálu bývaš ?
  • Jakým právem je v nadpisu článku "opilec Zeman". Kde je úcta k panu presidentovi ať je to kdokoliv !!!!! Kéž bychom měli celou vládu takových opilců jako je pan president, tak jsme někde úplně jinde .......
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír, bezpečno a pohodový život!
  • Nic jiného si nezasloužíme. Jestli tady ti gauneři kradli 18 let, za tu dobu rozkradli 2 biliony a ještě cca za bilion nadělali dluhy, voliči jim znovu dali hlas, tak se mají radovat, jak krásně se jim to povedlo. Mám vážné obavy, že i po 24..roce jejich řádění, jim zase mnoho - slušně řečeno naivů - znovu svůj hlas vhodí, případně ani nezvednou ten zadek a k volbám nepůjdou a tím je u koryt znovu udrží Pak je tady ještě část mládeže s vymytými mozky, která ještě nevydělala ani korunu, ale rozhlašuje, že to je to nejlepší, co si můžedme přát..
  • Obrázky jsem viděl ale proti Havlovi to je velmi slabý odvar!!! *3*
  • Najdi si v googlu v obrázcích ZEMANI:Jsou to pěkné obrázky. *1* *1* *1*
  • Not je kříženec člověka s vepřem, vznikl ve zkumavce výzkumného ústavu zemědělského!! *12* *12* *12*
  • Najdi si v googlu v obrázcích ZEMANI.Jsou to pěkné obrázky. *1* *1* *1*
  • Máte pravdu. Když mají ministři potažmo vláda v hlavách slušně řečeno piliny, tak co od nich chceme.
  • Občas mne rozesměješ Note. Hlavně to o tom slušném chování.
    To sedí od "Člověka" co by bez takových slov jako mrdka, čubka, syfl atd. atd. neměl co psát.
  • Je pochopitelné, že investice se pořizují proto, aby se zvýšilo tempo ekonomiky.Jasně to kdysi ukázal Agrokombinát Slušovice. Ale k čemu investice, když není znám odbyt. Zeman sliboval, že když se stane prezidentem, tak bude sebou vozit podnikatele, a bude se snažit aby se čeští kapitalisté uchytili na zahraničních trzích. Ano, toto je správná cesta. Není však možné dlouho otálet. Pospávající ministr zahraničí jako předseda destrukční strany, nic za svého ministrování nedokázal. Ministři by měli na své posty nastupovat s programem, se kterým seznámí voliče, aby jeho působení měli s čím srovnávat. Většina ministrů své posty bere jako dobré trafiky.
  • Pravičáčtí primitivové píšou příspěvky horem spodem. To je dobře, alespoň vím, že umějí alespoň psát. Já myslel, že jen vykřikují obavy z komunismu. Nikdy už se tento stát (občané) nebude mít tak dobře jako za bolševika. To je svatá pravda !!!
  • Jsi ubožák a primitiv. Tvoji zploditelé museli být z rodu hovězího dobytka.
  • Ony se tu vyskytují nějaké dámy ??? Spíše leda tak "Dá mi a Nedá mi"... ale najít dámu zde na diskuzi je vyloučeno !!!
  • Ty máš akorát v hlavě piliny, klidně tady mutuj dál, všichni pochopí, že jsi pitomec !!!
  • Tak já od doby, kdy jsem si sjednal internet jsem přestal veškeré noviny kupovat. Finančně ten internet za měsíc vyjde asi tak nastejno s nevelkým rozdílem, levnější je o něco ten internet. No, noviny se hodily spíše na balení odpadků k vyhození do popelnice, než na čtení, a když mi denně nastrkají plný kaslík reklamních výtisků, tak odpadky balím do nich a vyhazuji do popelnice a je to zadarmo. Jinak ty reklamy nečtu také, stejně na ty jejich krávoviny nemám peníze a ani mi nenapadlo si něco podle nich koupit už deset let...
  • a opilý Havel nevadil nikomu, a komouš na hradě také ne? Tak proč se napadá Zeman. Každý se rád napije, nebo aspoň většina.
  • To nevíš ??? Datum je přesný !!! 17. listopad 1989 !!!
  • Vláda nepozapomněla vůbec nic, protože ji nikdy ani nenapadlo, aby vedla stát k prosperitě a jejím jediným cílem byla prosperita vlastních osob !!! Od samého počátku nikdy jiný cíl nehledala, pouze cesty k vlastnímu prospěchu a zlodějnám !!!
  • Komunisticky odpad ma vozraleho prasedenta-tak ten napis je pravdivy.To vam luzo nikdo nikdy neodpare!
    Chlasta-tak chlasta.Mel by se zamyslet sam nad sebou a jit k Nesporovi na pohovor.Treba se jeste da zachranit.
    Jinak si myslim,ze kdyby nechlastal jako dobytek,a jeho vlezprdelkove mu nenosili chlast,tak vzhledem k tomu,ze se nejedna o primitiva,tak by prestal ponizovat a urazet-a je mozne,ze by byl prijatelny pro vice lidi,nez pouze pro odpad lidstva,jakym komunisti bezesporu jsou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit