Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle článek je fakt dobrý , přečtěte si ho - http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Studentka-durazne-varuje-pred-Schwarzenbergem-Je-to-jedna-velka-manipulace-260372 jojo
    • Tohle je lepší..... proč nám vládnou psychopati,...... Parlamnetní listy jsou tak trochu bolševicko Zemanovské...

      veres.blog.idnes.cz/c/289111/V ...
      • http://veres.blog.idnes.cz/c/289111/Vynikajici-dokument-proc-nam-vladnou-psychopati-zdarma-on-line.html
  • Hádání,zloba,nenávist,žádný rozumný argument,ani jeden z kandidátů není hoden být prezidentem české republiky.Je to volba"menšího zla"jak z jedné strany,tak i z druhé.Oba dva mandáti mají škraloupy,které se neslučují s demokracií a svobodou v této zemi.Je mi z toho zle.
    • To je voje vidění, jaký škraloup má, Bruno, pan Schwarzenberg. Srovnávej to, prosím s vítězem.... Prosím o mravní hodnocení těchto kandidátů..... jen nepiš, že jeho paní neumí česky, že bude mluvit rakousky.... děkuji
  • Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické Vlajky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223
    • Myslím, že pokračuješ ve stejných lžích v duchu pana Zemana. Kdyby byly nacisty.. tak proč jim fašisti zabrali jejich majetek.?
    • sedněte k nějaké knize a hoooooooooooooodně studujte
      s bohem
  • Kníže kecá, nejradši by vrátil všechno Sudeťákům
  • Pan kníže se vyjádřil velice dobře. Beneš byl zločibec nechal českou republiku zabrat Adolfem a sam se ukrýval v Anglii. zač tam žil. Poslal parašutysty aby odstranili Heidrycha a ta odplata byla likvidace Lidic.Myslím že jsem se správně vyjádřil. ZLOČINEC.
    • naprosto souhlas , a ten člověk potom zapoměl na abdikaci a vrátil se z MOSKVY
      je to jasný !!!! a co dál víme --- ano pane Gottwalde jste předseda vlády

      BENEŠ - FRANCIE - ANGLIE ---- fuj , nic víc
      pan Dr.Beneš komunisty uvedl na trh

      děkujeme p.Beneši Klaus je váš syn
  • Pane Fidler jste úplně mimo,pan kníže tu přišel proto,aby mu byly vráceny jeho majetky a to se mu za Havla podařilo,,dále dostal tučné dotace na opravy svého majetku a teď chce ještě něco přihrát Sudeťákům.Proto mu nevěřím a můj hlas má jednoznačně Miloš.Lidi vzbuďte se a knížete nechte dále spát,vždyť má na to roky.
  • fašista zustane fašistou sudetak sudetakem.... hail kniže pan......čechy sudetakum ..benešovi dekrety do haagu a kniže pan na šibenici cizak jeden...
    • !!!!!!!!!Novinář o nacistické minulosti Schwarzenbergovy rodiny a pozoruhodném obraze !!!

      http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Novinar-o-nacisticke-minulosti-Schwarzenbergovy-rodiny-a-pozoruhodnem-obraze-260228
      • Hrad Hardegg rodině Schwarzenbergovi manželky NEPATŘÍ už od POLOVINY 16. STOLETÍ (!!), kdy ho prodali.
  • Schwarzenberg je Rakušák. Ani nemluví česky. Slyšeli jste hymnu v jeho podání? To je ostuda! Takového prezidenta nechci!
  • Zatím jsem nečetl seznam práv , povinností a pravomocí prezidenta republiky.
    Ten poslední ale předvedl za celý svůj politický život v naší pseudokracii, že jde krást i s noblesou ...
    A vypadá to na to, že další ču. Amedán z Prognostického ústavu - řízeného tehdy STB - bude dál upevňovat svou prokremelskou doktrínu.
    • !!!!!!!Tak tohle už je moc. Na hradě Schwarzenbergovy manželky se hajluje!!!!

      http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje-.aspx
    • Vypdá to, že jsi toho v životě přečetl opravdu málo. Vzhledem k tvému slovníku a vyjadřování i neskrývané nenávisti, je dobře, že se alespoň někdo dokáže chovat s noblesou, i když u toho krade pera. Pozn. Mimochodem, jsem odpůrce Klause.
    • Proč ne, Rusko je dnes potenciálně nejbohatší zemí světa... a v budoucnosti se to ukáže. Zato vedení české země je pitomé, namísto abychom se svezli v budoucnu na vlně s ruským přírodním bohatstvím, tak se přimykáme k zemích, jejichž krach je v budoucnu nevyhnutelný...
  • Celá předvolební kampaň graduje tak, že se i prostí lidé kvůli tomu navždy rozhádají. Emoce, neznalost a zloba. Za poslední asi dva dny jsem především na internetu zaznamenal velmi silné tlaky (až hanebné) proti Karlu Schwarzenbergovi . Mnohé mi připadají jak z dílen STB. Toto jsem proti Zemanovi tolik nezaznamenal, z čehož plyne že protistrana se nesnížila k těmto ohavným praktikám. Přímo alarmující je ale fakt, že Zemanovo kampaň je placena Lukoilen a to hovoří za vše. Mráz vždy přicházel z Moskvy
    a té už bylo v našem zuboženém státě myslím dost ! Nedokáži odhanout výsledk voleb, ale
    jsem přímo až zděšen, jak prostoduché myšlenky a malé znalosti někteří voliči mají o "svém"
    budoucím presidentovi. Po podrobnějším prostudování obou kandidátů, mi jednoznačně
    vyšel k volbě Karel Schwarzenberg.
    Oskar Varcoller, Kolinec u Sušice
    • Já mám zase hezké pocity z knížecí agitky a z STBáckého nátlaku na lidi kteří veřejně vyjadřují podporu Zemanovi (viz Dejdar). Ale to je asi v pořádku. Jinak jistě, Karel svoji kampaň táhne ze svého, že ano! *3*
      • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Server-uvazuje-Cinknul-knize-pruzkum-aby-aktivoval-vlastni-volice-260178/diskuse
    • Plně souhlasím,jelikož prosazovat někoho,kdo veřejně národu lže,jako pan Zeman (jelikož to byl on a pan Klaus,kteří v roce 1992 ve sněmovně prohlašovali,že Benešovy dekrety jsou neplatné,dále který prohlašuje,že s privatizaci Mostecké uhelné nemá nic společného a přitom privatizace proběhla v roce 1999 šest dnů po nástupu vlády pana Zemana a to tak,že kupující posla jako pozornost na konta příslušníků ČSSD 170 MILIONŮ-a mus KOUPI ZA 650 MILIÓNŮ). pan Karel Schwarzenberg oproti protivníkovi navíc dodržel dohodnutá pravidla o napadání a byl to on,který nekradl,ani nepodváděl.
      Ing Fidler,Havířov
      • On by taky napadal, kdyby to jeho čeština a senilita zvládly! Než jeho tak raději na Hradě hluchoněmýho!
        • to je teda plytký argument...........
    • Oskare, když máte tak zaručené informace, prozraďte kým je placena kampaň Karla Schwarzenberga? Kdopak to má zájem na prolomení Benešových dekretů? A o co má zájem ten strašný Lukoil? Že bychom byli ropná velmoc aniž o tom ještě víme?
      • Milý Občane - anonyme, za prvé, já když se k něčemu vyjadřuji, tak se pod to toké podepíši, jinak si to každý může akorát tak strčit do pr..e - a za daší - jestli pak víte kolik vydal do prvního kola na svou předvolební kampaň K. Schwarzenberg? O 15,000.000,-Kč (slovy patnáct milionů korun) méně, než komunista z Vysočiny, kterého to do té doby stálo přes 38,000.000,-Kč (slovy třicet osm milionů korun) podle čehož je názorně vidět, jak mu na této funkci záleží a co od ní také - možná již nasmlouváno dopředu - očekává zpět!!!
        Já jsem si s StB-áky skrývajícími se za anonymními přezdívkami a s komunisty zaštiťujícími se hesly o světlých zítřcích zažil až dost - a nebylo to nikdy nic dobrého!
        Tak bych vás a vám podobné laskavě prosil aby když se k něčemu vyjadřujete, jste se pod to také podepsali - a nebo raději drželi hubu!
        Vova Straka, Sušice
      • Ty budeš jistě Klausovec. Tlučeš, aby všechno pokračovalo,když ti odejde modrý drahoušek z hradu. Zeman nic nového nepřinese,jen bude pokračovat v díle Klause. Oba jsou vyčpělí a hlavně mají za sebou zdevastovanou zemi. Nezajímá mě,kdo financuje Karlovu kampaň.Karel má dost na to, že si jí třeba zafinancuje i sám. JaSNĚ ŘEKL,ŽE SE OBČANÉ NEMUSEJÍ BÁT PROLOMENÍ BENEŠ.DEKRETŮ. NEPOSLOUCHÁŠ A KECÁŠ. JÁ MU VĚŘÍM,SLOVO ŠLECHTICE MÁ U MNE VÁHU.KDYŽ NECHTĚL KLAUS CPÁT CÍRKVÍM,MĚL ZÁKON VETOVAT.CHOVAL SE ANI RYBA ANI RAK. *1* *16*
        • Klausovec nejsem milý Kořene. Já vás také nanazývám Kalouskovcem. Pokud slepě věříte Schwarzenbergovi jen kvůli tomu, že je šlechtic, je to vaše věc, žřejmě máte s dodržováním slova šlachtice bohaté zkušenosti. Já si naopak nejsem jist, že by dějiny prokázaly, že slovo šlechtice je vždy svaté a čestné. A to, že pan kníže by dnes hnal prezidenta Beneše za Benešovy dekrety před mezinárodní soudní dvůr, to řečeno bylo a popřít to již nemůžete. Takže domnívám se, že já poslouchám dobře.
    • Kolik let jste "sloužil" v dílnách StB, že je tak dokonale znáte? Už jste si se sudeťáky "zahajloval für Karl"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit