Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On Honza musel počkat, co mu nadiktuje Soukup s Chrenkem
  • kníže pán nechce vládnout sám,kalousek mu pomůže.jak ,,,, co přece ,aby v čechách krad.že mu není třeba,ale,ale čecháčku,což už nepředved že má majetek rád.má rád hrady,zámky a ted by měl celou zem,však už slyšíme jak dobře česky mluvíme.pan fišer posnal as,že by opět mohl nastat koncentráků čas *16* *16* *16* *16*
  • Jeden šašek na Hradě neznamená změnu,snad jen pro Kalouska a jejich zloděje a lobisty,co dříve lezli do zadku Klausovi *11* *12* *12*
    • Omyl, co bylo, už není. Schwarzenberg bude prosazovat návrat Sudetských Němců a vyhnání Čechům z pohraničí !!! A Kalousek tomu bránit nebude, a Nečas už je jenom jeho Kašpárkem... a to bude veliký rozdíl a změny !!! Zeman není až tak oblíben, ale je to jediný soupeř, mající (možná) sílu tomu zabránit !!! Proto je potřeba sjednotit co nejvíce občanů proti těm "uměleckým ječidlům" a přihlouplým studentům z bohatých rodin, kteří si myslí, že napojením na Německo zbohatnou ještě víc. Pokud ale se tak stane, dopadnou na hubu, Němci s nimi "vyjebou" a seberou jim jejich majetky a budou mít vymalováno. Jak jde o prachy a mejetek, tak se vděčnost za pomoc nenosí, ale nakopává - aby "neujídali"...
  • Fischer možná prohlédl, že ho loutkovodiči nechali žít v představě, že je pretendentem trůnu, a zatím mu přidělili funkci předskokana (resp. obětovaného pěšce). Není divu, že preferuje soupeře před "přáteli", kteří ho ve volební kampani zneužili jako klamný cíl.
    • Jeden chce zneužívat a druhý to trpí. A to chtěl být prezident. Jak bych chránil stát a národ,když se neumí ochránit a prokouknout sám????? Jedině kníže má gebier na hrad. *3*
  • Fišer je bezcharakterní a trapná figurka.Tam je to jasný.Ten teď hledá kam by se rychle umístil.Myslím na ÚP a veřejné práce vymyšlené Drábem.To by tak asi bylo to správné zařazení.
    • Třeba, ale pak je otázka, zda Kárl není něco podobného v modrém, viz odkaz:

      http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-navrat-tunelare-jedi-dko-/p_politika.asp?c=A130119_105502_p_politika_wag
  • A my češi ostře reagujeme na Schwarzenberga: Táhni do hajzlu rakouská kurvo !!!
    • Máte pravdu,chtěla bych vidět jestli by Rakušáci volili auslendra za hlavu státu ! Jejich averse na cizince je až neskutečně velká ! Jen u nás jsou lidé tak hloupí !
    • V r. 1938 předal panující hlubocký kníže Schwarzenberg
      prezidentu Benešovi 1.000.000,- Kč na vyzbrojení čsl. armády proti
      Hitlerovi. Doklad o tom, v podobě filmového záznamu je k dispozici na st.
      zámku Český Krumlov. avla.
      • mno,asi bylo to účelové, protože v té době už byl připravený LEX Schwarzenberg a kdoví, asi ZA TO ČEKAL takovou "protislužbu" jakou on sám provedl při restitucích včil. Sám to přiznal, že to nebyl úplatek ale protislužba... a nikoho /policii ani novináře/ nezajímalo a nezajímá KOMU TU PROTISLUŽBU DAL... KDO BYL PŘÍJEMCE...a o co se jednalo..... což je zvláštní.. a možn á bychom se divili. .
      • Kdybys nekecal. Schwarzenbergům totiž patřil Orlík a ne Hluboká... Neznáš ani národopis a kecáš, navíc nedokazatelné bláboly, že Schwarzenberci dali někomu nějaké peníze - a noty bene proti Hitlerovi...a současně přtom hajlovali a no prostě blablabla...nehlědě na to, že za ru sumu by mohl NBeneš nakoupit pro armádu leda tak pár vzduchovek....
        • Pro hloupého Honzu, co se jal umravňovat konečně validní názor. Orlík jedna větev, Krumlov druhá větev =pořád rodina. Proto taky strýc dospělého Karla adoptoval. I Pezoldová,roz. Schwarzenberg je adoptovaná. Majetek musí zůstat v rodině. Šlechta je chytrá a umí hospodařit. *3*
          • Jo, jenomže autor píše o "knížeti z Hluboké"... čti texty...Ostatně je jedno, takovéhle pitomosti jsou dávno pryč. Důležitá je budoucnost a o té tu nikdo nediskutuje, zato se pitomě nimráme v minulosti. Kníže budoucnost nazančil v debatě se Zemanem - o Heydrichiádě, Lidicích a německém vraždění ani muk, zato odsun ( on tvrdí vyhnání, to je teď fuk ) byl podle něho "zločinem vesmíru". Jasně tak ukázal směr, kterým chce jít - návrat Sudeťáků. A přitom říká , že nikdo o majetek nepřijde, ale neřekl, zda české, či sudetské nové obyvatelstvo. Šlechta nikdy nehospodařila, ale kradla a vykořisťovala - jinak by nebyly žádné selské bouře. Šlechta je nesmysl - jsou biologicky stejným druhem jko my všichni, jenom se nadřazují, a ty jsi zločinný pitomec !!!
        • Pokud umíš číst,tak peníze byly předány na zámku Český Krumlov a ne jak píšeš na zámku Hluboká. Dále prosím projdi si dějepis a zjistíš,že to hajlování bylo bohužel na zámku jeho manželky,která se ale narodila v roce 1940,tedy zaručeně podporovala svými příspěvky do plenek Adolfa Hitlera. Jinak by jsi se měl seznámit s chováním pomlouvaného rodu kke svým poddaným (měli totiž lepší zabezpečení než Ti nabízejí ohromní socani) a pátrat po postoji rodu k českému národu i za doby Rakouska-Uherska. Jinak se považuk za hlásnou troubu člověka,který otevřeně lhal (v roce 1992 prohlašoval Benešovy dekrety za nepletné,Mostecká uhelná byla privatizována v roce 1999 a to 6 dnů po nastoupení Zemanovy vlády za 650 miliónů a kupec jako odměnu za služby soukromým osobám (většinou z ČSSD) poslal 170 miliónů korun).
          • Za 6 dní po nástupu vlády se neudělá vůbec nic. Možná vymění židle v kanceláři. Tak, že vše bylo uzavřeno předem. Tím nechci říct, že kolem Zemana nebyli lotři. Ovšem kandiduje on a on nekrad. Co se týká těch zámků, ta Hluboká byla také Schwarzenberků, ale druhé větve rodu. ( Soudí se se Šláfnberkem ve Vídni).Hrady který tady rod Karla má , tak ty dostali z 90 % po bitvě na Bílé Hoře, za soudržnost se Zikmundem ( jako léno).Jinak celý rod původně pochází z Bavor. Karel neumí česky, není mu rozumět slovo, a jako reprezentant státu ( Švýcarský pas v kapse) je ostuda. Mohl by v cirkuse uvádět čísla co zrovna přijde. Je to klaun.
          • Kecáš, prodával Tošovský v dubnu 1998 a Zeman nastupoval až v srpnu a to 1998 !!! Pleteš si i letopočty, zřejmě ti dědo zbyly poslední dvě milenky - Lýza a Róza - no přece ta Para -lýza a Skle-róza .....
  • NO jo Praha, to je stát ve státě, téměř nulová nezaměstnanost, nejvyšší průměrné platy, to se jim to volí pravičák, kterého tam tlačí Kalousek !!!. To by byl prezident, který by kryl rejdy páně Kalouska a jeho company. A cizinec není našinec.
    • Josefe ja tě ujišťuji,že jsi mimo.Nevím kam chodíš na ty moudra.Já za 23 let této tak zvané demokracie jsem se stál z pravičáka a to doopravdového na přesvědčeného levičáka.Opravdoví komunisti nám vše ukradly myslím,že to byly ty u komunistů a tito tzv.demokraté převlečení ze 17.na18.11.1989 nám nevrátili jako byl ředitel st.statku-nomenklaturní kádr ÚV KSČ z jihu Čech za pomocí privatizační JUDr.Věřím,že při druhé opravdové revoluci se to vyčasí.
  • Schwarzenber se vzteká, protože se hloupě předčasně zdiskreditoval on sám. Mám ale i soukromý nepotvrzený pocit, že se nejednalo pouze o omyl, ale že to je jeho osobní názor, který se snaží prosazovat. A nejen jeho, raději dále nerozvádět. Chápu, že se mění časem pohled na dějiny, to je přirozené, ale tady je asi pokus změnit dějiny zpětně dozadu, a to se mi nelíbí a pokládám to za nebezpečné. A nikdo v okolí ( Poláci, Maďaři, Slováci a další) to myslím nedělá, to my zase musíme mít nějakou zvláštnost. Víte, je taky otázka, zda Beneš byl tak špatný, jak je snaha dnes presentovat a nebo jestli nerad dělal něco, co nerad, ale musel !!! Nezažili jsme hrůzy války, tak se nám to dnes knížeti kritizuje. Je to myslím trochu dost nefér a nebo špinavá hra.
  • Češi volte ČECHA, ne zmrda, který vám zvednul DPH....
    • vazena redakce - nechapu,, ze projdou prispevky s urazkami a nadavkami...
      • Hned pochopíš - nejurážlivější příspěvky píší zejména provokatéři: NOT ČSSD, "tečka" Pišta ŽIga, "komunisté jsou zločinci", což je také Pišta s druhým nickem, Alf, bia, Justicius - to slohově také vypadá na Pištu atp. Kdyby ty urážlivé příspěvky mazali, tak by tady bylo moc málo pravičácké sprostoty a čuňáren, takže by nebylo čím hanit komunisty. Tak to musejí ponechat...
    • No, Zeman ho zvednout nemohl....... jako důchodce z Vysočiny se doteď mohl tam maximálně usmívat a kývat.
      • To máš pravdu,protože je to ekonom a ne chemik a kníže pán.
        • No především je mu to úplně fuk
  • Rozdíl mezi voliči Zemana a KS je především v tom, že většina voličů KS druhé straně sprostě nenadává a respektuje jejich volbu. Voličům Zemana ovšem tato vlastnost chybí, vyjadřují se sprostě a reakce na příspěvky jsou plné vulgarismů a nepochopení pro volbu toho druhého. A to je obraz současné české společnosti.
    • To jsem si nevšíml v případě p.Stráského a p.Bočana.Můj otec z Borů v roce 1950 takhle nevypadal jako p.Stráský z rekreačních zařízení.Pamatujte si hrdinové mlčí.Můj otec se nedožil 82 let,ale jen 48.A naše rodina žádné odškodnění a také blbě nekecá a to se jednalo o II.a III.odboj a vše ukradeno.Je mi z hloupých lidí blivno.
    • No vidíte Zuzano, já mám, alespoň zde na internetových diskusích, zcela opačnou zkušenost. Každý, kdo vyjádří podporu Zemanovi je označen za komunistu, bolševika, rudou pakáž a podobně , bez jakýchkoli dalších argumentů.
      • Já tedy čtu asi jinou diskusi........ vy možná nevnímáte vulgarismy tak citlivě jako já. Zaznamenala jsem je především u voličů pana Zemana. Je to těžký. Diskuse.... jak se tady tomu říká, je přehlídka urážek a sprostých blitíček..... málo slušných příspěvků a argumentů. Já jsem volič KS, ale respektuji důvody, které mají pro volbu voliči MZ. Já ho nikdy nevolila a dál ho volit nechci.
        • Klikni si:

          http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-navrat-tunelare-jedi-dko-/p_politika.asp?c=A130119_105502_p_politika_wag

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit