Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kte tomof chuj, te tomof fuj,
    wasser bubla po lupinach,
    wallde sumi a cesi cumi
    • to je Česká hymna podle knížete Karla
  • Karel Schwarzenberg bude dobrým prezidentem.
    • určitě,ale ne Český
  • Beneš sice byl pomstychtivý a zakomplexovaný hajzl jen se to nehodí říkat nahlas,norimberský tribunál by ho nechal za to co provedl oběsit.To že omilostnil vraždy němců,žen i dětí kteří nic nikomu neudělali byl trestuhodný zločin i když byla doba jaká byla !Vojáci wermachtu například zachránili celý činžovní dům před vyvražděním esesáky !Vyprávění mojí tchyně takže žádná lež,nebyli všichni němci stejní !
    • Ta silná slova....no dobře, s tím omilostněním mám taky problém, skoro jako by to byla tradice v našich krajích , viz dnešní amnestie. Taky ale dodej, že Beneš opravdu vytvořil první a druhou republiku. Minimálně ta první by bez něj opravdu nebyla ( přečti si něco o tom). I s těmi chybami nebo nedejbože nutnostmi měl Beneš opravdu primární zásluhu za republiku a co chceš ještě více? To i Němci přiznávaji svému Hitlerovi zásluhy v tom, že jim "dal práci" a já se tomu snažím rozumět, tak se snad chovejme normálně a važme si našich předků i s jejich chybami, včetně Beneše, bez kterého bychom nebyli tak, jak jsme.
      • Ještě k těm Němcům , to bude asi pravda, mnozí byli asi dobří, třeba Německý vojenský velitel Prahy v květnu 1945 ( s Francouzským jménem, mám sklerozu), prý zachránil Prahu před zničením, protože to stejně bylo k ničemu, ale ze msty asi mohl. Jinak prameny říkají, že ti Němci, kteří se neprovinili proti republice, mohli zůstat v republice, na ty Benešovy dekrety neplatili, tak se snažme rozlišovat. To bude zase nářez, tuším.
    • Můj otec, který přežil Buchenwald by Tě uvedené vysvětlil jednou dobře mířenou - byl odsouzen za zradu německé říše - (pomáhal schovávat jednoho parašutistu) - jeho dva bratři to štěstí neměli. Jeden skončil v Berlíně sekerou a dalšího roztrhali v koncentráku psi. A excesy na konci války se děly napříč Evropou....Nech to spát hlubokým spánkem. Schwarzemberg to nedělá kvůli omluvám, ale hodlá tento stát opět tučně podojit!
    • Němci tady především neměli co dělat. A sudeťáci vítali Hitlera jak o život.A vůbec co naši mrtví ,co Lidice,Ležáky ,celé vesnice lehli popelem a omluvil se někdo??Začali válku a odsun byl důsledek,měli sedět doma a nikdo by nikoho nikam neodsouval.Žádná další naše omluva nepřichází v úvahu,rušení dekretů je pitomost a kdo na to jen pomýšlí je zrádce.Karel fuj !!
  • hmm, on taky nepřiznal přátelství s SS, že mají doma vystavené všechny fotky, a další daleko důležitější věci. To snad čekal že všichni tu jsou vlastizrádci.... jako ti Havlovi pravdoláskovci....
    • moc kecáš,stačí si informace ověřit ty hloupý bolševiku.
      • kdo z nas nema v rodine "byvaleho" komunistu , ....
  • Netušil jsem, že je Fischer tak křivý. Inu svůj k svému a proto podporuje Zemana a tím Klausovi mafii. Nevidět, že Zeman představuje pokračování klausismu může jedině člověk intelektově značně pod normou.
    • Jo - ubožáci. Kdyby s váma udělala ona pravice, to co s Fischerem, (halasně ho vyzdvihiovat, ale ve skutečnosti podpořit Černohorce) tak budete všichni pukat vzteky. Inu zpitomělej národ.....
  • Fišer je karierista, to je, doufám už dnes každému jasné !
    Volím Karla !
    • Jo a kdyby doporučil bavoráka tak to by bylo v pořádku????? No prostě, když ne on tak dalčí Čech to je přece jasný....H,, a kdyby neřekl koho tak by byl co??? Jste chudáci....
  • Velmi chytré jak poštvat lidi proti zemanovi, tvrdit že je pakt Zeman- Klaus, je to pěkný hajzl ale propadne!!!
    • Ano, také věřím, že Zeman propadne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit