Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pithart byl vždy jen žvanil a ubožák,stejný jak havel,už by šel za ním do pekla
  • To už je jak v S. Koreji, Kim Ir Havel stále žije v bakelitových srdcích co mu postavili jeho praštěný spolustraníci!!!








    PCHE !!!
  • Je vidět, že Pithard a jemu podobní zrádcovští přizdisráči se od revoluce nezměnili. Tento "kotelní filozof", je opravdový hlupák, to potvrdil mockrát v minulosti a opět!!!
  • Drobná potíž je v tom, že tzv. "prozápadní směrování," není nic jiného, než nucená čekárna na smrt národů a plošné nahrazení bílých obyvatel naší země černochy a araby z afriky, kterých sem multikulti Angela ve spolupráci se zrádcem Sobotkou chce nasáčkovat miliion.

    Vzhledem k faktu, že nám všem jde o holý život, bych přesun našeho státu do jakéhokoli bloku, kromě "západního," docela uvítal.

    Pokud tohle někdo nechápe, pak je buď naivní, nebo koupený. A pan Pithart naivní nikdy nebyl, takže bych si tipnul spíš to druhé. Zrazuje vlastní národ a vykládá žvásty o tom, jak jediný člověk, který se aspoň trošku snaží tohle šílenství přibrzdit (Zeman), je "ruský agent," protože narozdíl od pana Pitharta koupený nebo hloupý není. Hold vsadili při prezidentských volbách na knížete a to byl (dočasně) špatný kůň, kterého mohl volit jen naprostý .... Příště už přijdou s někým, kdo jim půjde na ruku, takže nezoufejte a učte se korán.
    • Není co dodat. Vystihl jste to dobře.
    • Dobře napsané
  • Havel už hnije a Piˇha bude brzo taky.Už teď nevím kdo to byl .
    • Taky se dočkáš, dlouho to trvat nebude.
      • no tobě je 60. let tak že tam na nás počkej *1* *1*
        • Aby jsi tam nečekal náhodou ty, pokud tam budu dříve už budu starý mazák a ty budeš muset poslouchat. Nebo si nebyl na vojně aby si věděl jak to chodí?
          • byl a blabce jako ty jsem šikanoval tak se těš
            • Mne nemusíš říkat, že jsem blbec, já to vím a netajím se tím. Jsem blbec a blcem zůstanu už jsi teď spokojený? Nechám se šikanovat mně to nevadí a co myslíš, že se stane, staneš se chytřejším nebo moudřejším? Pokud napíšeš větu s počátečním malým písmenem, žádnou čárku, bez ukončovací tečky, tak to jsi navštěvoval zvláštní školu. To jsi potom větší blbec než já a to mně těší. Vítám tě v partě blbců.
              • Reakce na příspěvek:

                pámbíčkář je blbec
  • Dvojka na fotce mluví sama za sebe .... jeden větší dramatik než druhý ... večer mrknu na tu plejádu vestoje. Pithart je podle mě ještě větší tragéd, než Havel ... vestojei v kleča *11*
    • Proč tak po umělecku. Jsou to zločinci z pohledu většiny.
  • Mezi tím, co jsem dopsal svůj příspěvek, tak se tam ocitly další, které jen potvrzují to, co píšu já. Aˇ te´d Pithart táhne k čeru, měl na to ve funkcích času, jak jsou moje děcka starý a nic!! *12* To je on.
  • Smutný ožralý hrdina a prcačkář Saši Vondry!!!
  • Bylo by načase, aby už konečně byl zrušen Senátorský chlívek pro vysloužilé Bolševiky, nyní Velkcí demokrati, jenž se tu drží jako prasata koryt na věčné časy ! *7* *1*
    • Fakta jsou taková, že senát je především chlív pro vysloužilé Klausewitze, Havloidy, Kalousy a jiné mamonáře.
    • V učebnici teorie státu a práva se lze dočíst, že zárukou svobody a demokracie je především dělba moci. Z toho důvodu je vhodnější dvoukomorový parlament. Naopak každá koncentrace moci vede dříve či později k nesvobodě a diktatuře.

      Je otázkou, jestli počet poslanců v poslanecké sněmovně by neměl být snížen z 200 na 81, tak jako je počet senátorů nebo alespoň o polovinu.

      A kdo je v poslanecké sněmově a v senátu? Ti, které jsme si svobodně zvolili. K obrazu svému. A že je to "...chlívek pro vysloužilé Bolševiky...? Tak proč je lidé volí? Stačí jim dát koblihu nebo slíbit levnější pivo nebo něco jiného.

      A kolik zodpovědných občanů jde volit a kolika nezodpovědným ovcanům "je to jedno"? Při posledních volbách šla k volbách pouze třetina oprávněných voličů a 68 % z nich to bylo jedno, i když svou neúčastí vlastně také volili. A ti potom budou nejvíc křičet "co oni tam nahoře..."
  • Prostě jste to vy kapitalističtí umělci( Také si většina lidí myslí hov.....) tady úplně pokakaali( on si to každý přeloží sám). Ničeho jiného se od vás nedalo čekat.Je úplně jedno z který partaje jste.Měníte kabáty jako levný děvky, táta vás měl nastříkat koze do pití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit