Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka: Co by dělali komunisti po WW3?

    Odpověď: rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
    • Včetně tebe a tvých havloidních kámošů. Ale určitě přežijí krysy a škorpioni.
    • Už jsem to tady několikrát psal a doufám, že se ještě budete hrozně smáti při připomínce tohoto nádherného fórečku, který jsem slyšel na havlonijádě. Děkuji
      • Jo a nejen to. Zatím se komunisti nezmůžou na víc než ukrást nick a psát pod ním své výblitky.

        No jo, oni jdou raději poslouchat, že řízek vypadal a chutnal jak bublinková p.del, že.
        • Jo na mě si jen tak nepřijdete, kdo hodně čte ten hodně zná. Děkuji
  • Vcera bylo ve zpravach ze francouzky sofer kamionu si vydela za hodinu 260,-Kc a cesky 60,-. To vse ctvrt stoleti od revoluce(ktera by se bez odvaznych enderaku stejne nekonala. Nepripisujme mylne zasluhy za revoluci Vaškovi.). Podle me skluz k demokracii predevsim rozhybala Polska Solidarita, dále Perestrojka a to predevsim diki umrti Brezneva, Cernenka a jmenovani Andropova. No a pak diky enderakum kterym otevrela hranice do Rakouska Madarska hranicni straz a ceskoslovenska VB, ktera nechala prelezat stovky enderaku na ambasadu BRD.
    Koho tedy dnes zajima odkaz Herr Chafel von Flugplatz in brzy jazyk nazyvati ruzyne.
  • Něco takhle zbytečnýho, jako byl Václav Lahev, už snad v budoucnosti nezažijeme!!!



    CHJO !!!
  • Zajímalo by mě co na té zrůdě veš krnová viděla
    • ... viděla v něm zrůdu, na které se dá vydělat :)))
    • ... tebe, deb*le :)))
      • matkomrde,dostaneš bití..již brzy *1*
        • ... kdepak, ohromně jsem si tě užil jako najvětší trosku na netu, jsi bezmocný ču... :)))
      • alou zpátky do prasečáku ty dobytku
  • amerických tatarů našel Pithartova předka:
    https://2.bp.blogspot.com/-TD7hq0YOPdM/V6bfvYGn1YI/AAAAAAAANro/nWCWNXCRlkUEveP39ctdyttgbCcP7GPLwCLcB/s1600/6.jpg
  • ... zase jsem dostal přes držku, ano jsem primitiv :)))
    • ... ano, jsi bezmocná primitivní krysa :)))
  • mám tady v prasečáku takovou kreaturu v ženských hadrech,která si říká bijec pitomečků,má hrozně malý pero,koktá,má tiky,uhrovitou a mastnou plet a rád se obnažuje před prasaty i jiným dobytkem.Naše prase Vašek si ho oblíbilo a chodí ho prcaat do prdeele .
  • ... vždy budu sám na sebe reagovat, jsem totiž primitivní póvl :)))
  • Skvěle se bavím zdejšími havloidními zvratky oslavujícími kolaboranta Havla. Za dvacet třicet let, až havloidi vymřou, se teprve ukáže, jakou škodu v tomhle státě napáchali. Tak jak za komančů oslavovali Chruščeva, tak nyní převlečeni oslavují komunistu Havla. Dobře jim tak *15*
    • ... autor tvých zvratků nepotřebuje k primitivnímu pobavení IQ přes 10, vypatlo :)))
  • Pravda o zrádci národa a kolaborantovi. *14*

    http://www.pravdaozrude.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit