Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • představitel krymských tatarů nazval Pitharta zlomyslným trpajzlikem
    • On se vyjádřil jasně: Kolaborant kulhavý,prolhaný a věčně ožralý, který poblil české kor.klenoty a čouhají mu nohy z něčí ruské zadnice, kdo to asi je?
      • No, apoň ho ho gestapo a vrchní představitelé SS nehoupali na klíně a nekradl pera!!!
      • havel, co sajmon
  • kůl v plotě. Na takovou prapodivnou "konferenci" si musel zaplatit posluchače. A připlatit si za tleskání. Přeci tento recyklovaný lidovec a kdoví co ještě všechno .... neobjevil Ameriku. Pouze umně a mistrovsky navařil povolební líbivý gulášek. Redakce z nedostatku jiných témat a politických dobrodružství to tady angažovaně prskla, a je vymalováno. Sám projev nemá hlavu ani patu.A pokud plantala varuje že nebezpečí nám nehrozí, přibližuje se sousední DDR. Nebezpečí se jmenuje nenasitný parazit, kterého se tady nahrnuly statisíce ...... ale pracuje jich slovy 54 ks!
    • ... asi jako ty inteligent, hlupáku :)))
      • zalez do chlívku, prasiči stránek. Smrdíš až sem lopato. A vypláchni si z huby vápnem!
  • ... jako primitivní póvl jsem neškodný :)))
    • ... jsi ubožák jako nikdo, moc se bavím, debílku :)))
  • Teplouš Semjon Gayínek se tolik snažil a zase nahovno!!!




    PCHE !!!
  • Nejlepší projevy má zeman a má jich hodně. Jsou to samá moudra a rady. A nejen pro naše politiky ale pro politiky na celém světě a ti ho za to berou. A mají ho za to rádi. *14*
  • Morálka Václava Havla a jeho rodiny - doložená fakta o jejich životě jsou málo lichotivá

    Havel je často považován za morální autoritu, ale to je v příkrém rozporu se vším, co si lze o jeho životě přečíst. Následující pozorování jsou vybrána z několika dostupných a spolehlivých zdrojů uvedených na konci článku, v textu jsou citace s číslem stránky. Nejde o dedukce ale o zcela jasná fakta, i když selektovaná z určitého hlediska – z hlediska morálky, na níž se Havel neustále odvolával. Jde o typickou Kafkovsko-Haškovsko-Cimrmanovskou situaci: člověk, který psal o životě v pravdě, žil v polopravdě.

    Doložená fakta demonstrují Havlovu nemorálnost, jež má původ v jeho rodině a provází ho od raného mládí. Následující článek, který je upravenou verzí mého předchozího textu, byl publikován dnes 20. září 2016 na internetových novinách Neviditelný pes, ale po několika hodinách byl stažen a mně byl sdělen důvod, že "článek je zbytečný, jelikož Havel není pro současnou politiku už významný a řada informací o něm i jeho rodině je už beztak dávno známá".

    http://www.hegaion.cz/2016/09/moralka-vaclava-havla-jeho-rodiny.html
  • ... jsem špína, nereaguju :)))
    • ... jsi neškodný primitivní póvl, který zde záhy zdechne, čau, ubohý čur*ku :)))
    • ... máš kliku, debílku, kdyby ti došlo, jak jsi primitivní, skočíš z mostu v Nuslích salto :)))
      ... můj soucit s ubožákem skončil, chudáku, přeji ti hlad, zimu, lepru a brzkou sebevraždu
  • ... neskutečně si zde užívám svou demenci :)))
    • ... rozumím ti, primitive, pouze nechápu, proč nepopíšeš svá vzdělání a zaměstnání :)))
    • ... primitivně hlasující zdegenerovaný ubožák nepochopil pointu, holt úděl póvlu :)))
    • ... protože mám min. desetinásobek tvé inteligence, doporučuji ti, abys zde vyšuměl, blbe :)))
      • ... to je dobře, že máš desetinásobek mé inteligence :)))
    • ... jsi bezmocný blbeček jako vždy, ale máš kliku, že ti tvá demence nedochází, závidím :)))
      • ... děkuji ti bezmezný blbečku, že si píšeš sám se sebou :)))
  • ... za poslední 4 hodiny jsem 6x vrzal politika :)))
    • ... přesně, jsi neškodný ubožák, který popuze blbě opisuje myšlenky borců jako já, blbe :)))
      • ... ano, ano, jsem popuze blbec pitomečků :)))
        • ... jsi mnohem víc v hajzlu, neš si ve své omezenosti umíš představit, zoufalá kryso :)))
          ... popiš roční příjem, primitive, o ničem jiném se již s pólem bavit nechci, já: 550.000 :)
  • to se povedlo! Prase z chlíva sedí na baru! A kde máš kopyta? Kam jsi složil tvůj prasečí rypák? Ty jen blafuješ.Prasata chodí na žlab. Ne na bar.
    • ... ohromně se pokaždé bavím, jak primitiv jako ty trpí, jak na mě nikdy nebude mít :)))
      • trefil jsi! Na tebe prase z chlíva opravdu nikdo nemá. Jsi jen takový obecní hnůj,co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit