Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jim je do toho kretenum. bych chtel videt jak oni by chteli mit nechtene dite a zachvily bychom se z toho posralii jak by byly plne detske domovy.
  • To jsou ale k r e t é n i.. ale nic proti, že jo...
    Ne, opravdu proti církvi jako takové nic nemám, ale pokud čtu takovéhle a podobné články, tak mě to může opravdu vytočit.
    Já proti potratům nic nemám, je to snad každýho.. tedy, každé ženy osobní věc! A né nějakých, s prominutim, idiotů z Vatikánu..
    • Věřte mi, že není. Každý lékař Vám potvrdí, že tento zárodek je už člověkem, byť bude růst po devět měsíců. Není to část těla ženy. Proto také se všechny tzv. "vyspělé státy" (nevím, co ten termín znamená - znám jen fyzicky vyspělé ženy adívky) zavázaly, že budou chránit život od početí do smrti. Teď to vesele porušují. Začal s tím Lenin, pak nacistické Německo potraty na polských a židovských ženách, teď to prosazují barbaři-zednáři z Bruselu s cílem redukce celosvětové populace. Představte si Micino, že Vás takto v mateřském lůně zmasakrovali. Život by se Vám vyhnul. Je to otázka osobní odpovědnosti. Když lezu do postele s partnerkou, musím vzít na sebe riziko důsledků. A ne se stát zbabělým vrahem. Je strašným pokrytectvím skuhrat nad holokaustem, když tyto masakry - navíc naprosto nevinných bytostí - byly povšeny na zákon a dějí se v obludném rozsahu. Když je dovoleno toto, pak se smí už úplně všechno.
  • Tady zase někdo nemá co dělat...Vždyť když už jde ženská na potrat, tak k tomu má asi závažný důvod. Třeba finanční situaci, je moc mladá, dítě se narodí postižené nebo může ohrozit i matku....proboha, ať začnou myslet něčím jiným, než tím, čím myslí....a asi to není ten správný orgán.
  • Ať už jdou ti červení buzerantí do hajzlu a nehrají si tady na chytrý, jo Ať vemou cigoše ty se rádi množí, můžou se tam pí ch at do pr d e l e.
    • Je mi Vás líto Františku. *9*
  • A takoví by chtěli miliardy? Na co, Pane Bože?
  • Ano, soudruh kardinál má pravdu!
  • "...Voni tihle vznešení páni bejvají obyčejně buseranti..." - Josef Švejk
    • Asi ano
  • O potratech by měly rozhodovat ženský,kterých se problém přímo týká a ne černoprdelníci,který se navzájem šoustaj do zadku.
  • ... osobně jsem proti potratům, to ovšem neznamená, ža Vatikán může cokoliv diktovat suverénním státům, nějak jim moc vyrostl hřebínek ... s tím souvisí i tlak na církevní restituce, který úspěšně vytváří prostřednictvím ODS, TOP 09 (logicky by se měla ohradit naše vláda, ale těžko to můžeme čekat, když Nečas i Kalousek pocházejí z tzv. křesťanských stran) ... je jasné koho nevolit a toto je jeden z důvodů, proč je nevolit ...
  • Kdy společnost konečně najde odvahu otevřít zločiny církve svaté, které napáchala za celá staletí, ve jménu víry a morálky a to nejen v evropě. Máme odvahu kritizovat a odsuzovat zločiny nacismu a komunismu. Kdo vzpomene ( odhaduje se cca 9 milionů jen na starém kontinentu ) upálených a umučených lidí po celém světě a vymýcení celých národů ve jménu "jediné spravedlivé víry " ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit