Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vatikán má co nejméně řečnit, nejdřív ať si udělá pořádek na své pedofilní kazatelně *12*
  • Já na přání rodičů chodil v padesátých letech na náboženství a protože jsem byl chápavé dítě tak jsem okamžitě z toho spolku vypadl,protože jsem poznal,že chlastaj víno a kážou vodu.Stal jsem se zapřísáhlý ateista a církev beru jako co tu bylo a je překonané.Dnes jsem byl v Želivě a ty růžovoučcí práterníci nevypadají,že by se jim chtělo pracovat a zvelebovat.Co udělal stát to je,Nepřeji si další koketování s Dukou ani s Vatikánem.Jsme národ Jana Husa a Žižky .
    • kritiku., ateismus je slepá víra vyplývající z neschopnosti překonat vidění světa jaké nám nám poskytují naše nedokonalé smysly. M. J. Hus byl reformátor, moudrý člověk a věřící v Boha. I Žižka byl věřící, i když to byl sadistický loupežník. Slušný člověk se hlásí k odkazu M.J. Husa, ale nikoli Žižky.
    • Hus věřil v boha , at y ?? *7*
      • proto ho upálil *16*
  • Diktát, jen diktát ... jak by asi na tom byl třeba manželský pár, který plánuje dítě a než se k tomu odhodlá, zaskočí třeba nějaký magor, cvok, k tomu ještě jinak nemocný a zasupluje manžela??? Tak to znásilněná žena to nebude mít jednoduché a její partner též. To budou mít asi oba pak to malé velice rádi. Tak to počaté děti pak následně budou končit kde? Pokud to chce bůh, jak tvrdí nějaký trouba, tak ať sám bůh si tak dělá sám pro sebe. A že je to vražda? Kolik lidí vlastně pojme planeta Země? Kolik je schopná lidí uživit?
    • A co vajíčko, které zanikne při menstruace nebo spermie, které skončí v prezervativu, to není "vražda"? *1*
      • To je ale pitomec !!! : Takže si ho přestaň masírovat - dopouštíš se s každou masáží cca 100 milionů vražd !!!
  • Ale, soudruzi! Dostali jste dobré školení ve VUMLu nebo snad na Vokovické Sorbonně,
    Vysoké škole politickí při ¨ÚV KSČ? Vládnoucí Státostrana Václava Klause Putinoviče
    se minulý týden věnovla volbám předsedy KSČM? Masmédia až příliš dlouhou dobu )věnovala zasvěcené komentáře této stranické události? Že by to bylo dáno tím, že se generálním ředitelem stal soudruh,který tajil své členství v KSČ. Src¨dce však zůstal
    věren svým komunistickým ideálům, stejně jako Klaus, byv vychován komunistickými
    rodiči! Zkrátka - šídlo v pytli neutajíš, jak Šídlo v IT!
  • Bydlím přímo na hranicích s Polskem a v životě jsem se nesetkal s většími šizuňky než jsou tak zvaně zbožní Poláci.Je to přesně tak jak mi vypravoval můj tchán.Sedlák sprznil děvečku a v neděli se šel vyzpovídat a pán bůh pomocí prostředníka faráře mu odpustil a většinou za menší či větší úplatek.A o tom je celá církev.
  • Ať táhne celá církev i s jejím vůdcem do haj.lu. Co má církev co jednotlivým státům či celé unii nařizovat. Je to obyčejný spolek úchyláků, kteří se schovávají za "boha". Pozavírat všechny a církev zrušit coby zločineckou organizaci, kterou vždy byla (např. spolupráce s nacisty, inkvizice....). A samozřejmě nic jim nevracet, protože vše jen nakradli a nic jim vlastně nepatří! *16*
  • Já chci svobodu. Pro sebe, pro všechny. Nechci být manipulován ideologiemi, politickými, či náboženskými. A co vy?
  • Jestli jsete si toho ještě někdo nevšiml, vrací se středověk s celým společenským systémem - šlechta, poddaní, církev - ta šlechtě bude jako dřív jistit, aby se poddaní nebouřili proti šlechtě tím, že je bude oblbovat kecama o předurčenosti a katechismem. Jak dlouho si ještě necháme líbit roztahovačnost nadnárodních organizací, mezi které církev patří? Kde berou tu drzost nám diktovat, co smíme a co ne, co budeme jíst a nakonec dokonce snad i to, jak budeme souložit? Tak jako ve středověku??! My jsme národ Jana Husa a Jana Žižky a Vatikán ať nám políbí p-del! Poláci jsou fanatici na náboženství a lifrujou nám sem místo potravin s-ačky, který by se neměly dávat ani prasatům, pokrytci.
  • Asi by stálo za to trochu provětrat katolické církvi finance. ASI BY SE VŠICHNI HODNĚ DIVILI, KOLIK SI TOHO ZA TA STALETÍ CIRKEV NAKRADLA.
  • Vatikán je umělý stát, který nikoho nezastupuje. Pouze zde sídlí hlava katolické církve. Že celosvětově ztrácí ovečky je nad slunce jasné. Ale trochu vážně. Kdo jim dal právo zasahovat prostřednictvím EÚ do práv žen a rodin. Kdo se bude starat o děti narozené jenom proto, že si to Vatikán přeje, byť se bude jednat o děti poznamenané na celý život. I Vatikán si musí uvědomit, že žijeme v 21. století. Lékařská věda je daleko je před myšlením vatikánských představitelů. Přece se nevrátíme do středověku k upalování čarodejnic. Vatikán si tyto děti určitě nevezme do Ŕíma. Ať se starají o to co je jejich posláním, pokud v dněšní době ještě nějaké mají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit