Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti cernoprdelnici at uz do republiky nejezdi. Nechci je jako bezverec platit!!!
    At je plati ti co veri a at si nechaji narodit napr. mogoloidni dite nebo jinak poskozene, ci nechtene dite.
    Vzdyt to je zatez pro rodinu i pro toho, kdo z takoveho ditete vyroste.
    Papez a jeho noshledi at zustanou ve Vatikanu a tam at rozumuji nez skonci definitivne jako nepotrebny odpad 21. stoleti.
  • Rozhodně,dřív n než se uvedené podaří u nás katolické církvi prosadit,jí spíše čeká kruté odporážení všech kněžských lumpů za okrádání a oblbování tohoto národa.Je třeba prosadit tvrdé restituce,které se budou pro bezvěrce vybírat od věřících,že museli na to kněžské oblbování,proti své vůli také platit.
  • chi nejzbožnější národ... proto asi je od tamtud tolik podrazů, zmetků a šejdířů.....Ale je fakt, že čím víc lidí otráví... tím míň bude potratů.....
  • rovnoprávnost žen s muži řeckokatolická církev NIKDY neuZNALA!!!
    Stačí se podívat do řad kněžích,kolik je tam žen *3* *3* *3* *3*
    • ... a ještě homoušů ... *1* *1* *1*
    • oprava? římskokatolická
  • Katolická církev pohnojila už v historii co se dalo.Lidi kteří ji kritizovali nebo měli pokrokové myšlenky upalovala.Výzkumy vědy a vědce samé vydávala inkvizici. Vždy byla jen zpátečnická,brzdila rozvoj společnosti,Jen hromadila bohatství a moc
  • hnus, zdiskreditovaní náboženští kněží ve společenství s pedofilama, posvěcenýma státem, jsou ti praví na tuto věc *10* *10* *10* *10* *10*
    proč se se..u do vnitřností žen? *11* *11* *11*
  • Něco takového může vymyslet jen pako z Polska. Každý ať věří v co chce. Rozhodně k tomu církev nepotřebuji, natož aby mi diktovala jak mám jednat. Ženy jsou rovnoprávní lidé a o svém životě proto jsou schopné také rozhodovat.
  • Prokristapána, Zeměkoule je přelidněná a oni budou prosazovat potraty! Připravují tím pro budoucí lidstvo katastrofu.
  • A co na to ženy? Už se jich někdo ptal, jestli stojí o to, aby je pedofilní fráterníci okrádali o možnost svobodného rozhodování? Nebo je ti černoprdelničtí hajzlové považují za duševně méněcenné a tudíž nehodné vlastního úsudku?
  • A já říkám - H O V N O ! ! !
    • A já se přidávám! H o v n o !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit