Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to ženy? Už se jich někdo ptal, jestli stojí o to, aby je pedofilní fráterníci okrádali o možnost svobodného rozhodování? Nebo je ti černoprdelničtí hajzlové považují za duševně méněcenné a tudíž nehodné vlastního úsudku?
  • Kdy společnost konečně najde odvahu otevřít zločiny církve svaté, které napáchala za celá staletí, ve jménu víry a morálky a to nejen v evropě. Máme odvahu kritizovat a odsuzovat zločiny nacismu a komunismu. Kdo vzpomene ( odhaduje se cca 9 milionů jen na starém kontinentu ) upálených a umučených lidí po celém světě a vymýcení celých národů ve jménu "jediné spravedlivé víry " ?
  • OK,já jsem pro,ale pod podmínkou že si Vatikán vezme do správy všechny dětské domovy v ČR a bude je za svoje peníze provozovat.
    • No to byste tomu dal. Co Vám udělaly ty ubohé, dosud nenarozené děti, že byste je dal pedofilům rovnou do spárů? Nikoliv, ať na každé dítě hezky platí výživné, ale jinak ruce od nich pryč (a i jiné hříšné údy).
  • Není to asi náhodou, že vše špatné přichází z Polska?
  • Bydlím přímo na hranicích s Polskem a v životě jsem se nesetkal s většími šizuňky než jsou tak zvaně zbožní Poláci.Je to přesně tak jak mi vypravoval můj tchán.Sedlák sprznil děvečku a v neděli se šel vyzpovídat a pán bůh pomocí prostředníka faráře mu odpustil a většinou za menší či větší úplatek.A o tom je celá církev.
  • Něco takového může vymyslet jen pako z Polska. Každý ať věří v co chce. Rozhodně k tomu církev nepotřebuji, natož aby mi diktovala jak mám jednat. Ženy jsou rovnoprávní lidé a o svém životě proto jsou schopné také rozhodovat.
  • Katolická církev pohnojila už v historii co se dalo.Lidi kteří ji kritizovali nebo měli pokrokové myšlenky upalovala.Výzkumy vědy a vědce samé vydávala inkvizici. Vždy byla jen zpátečnická,brzdila rozvoj společnosti,Jen hromadila bohatství a moc
  • Nojono, veškerá soudnost žádná... Ale prachy na uplacení asi mít budou. Od státu...
  • Ti cernoprdelnici at uz do republiky nejezdi. Nechci je jako bezverec platit!!!
    At je plati ti co veri a at si nechaji narodit napr. mogoloidni dite nebo jinak poskozene, ci nechtene dite.
    Vzdyt to je zatez pro rodinu i pro toho, kdo z takoveho ditete vyroste.
    Papez a jeho noshledi at zustanou ve Vatikanu a tam at rozumuji nez skonci definitivne jako nepotrebny odpad 21. stoleti.
  • O potratech by měly rozhodovat ženský,kterých se problém přímo týká a ne černoprdelníci,který se navzájem šoustaj do zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit