Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pod podmínkou, že ty nepodařené, co se dostaly do vlády, parlamentu, ministerstva si vezme Vaty-Káhn k sobě. *3*
  • Rozhodně,dřív n než se uvedené podaří u nás katolické církvi prosadit,jí spíše čeká kruté odporážení všech kněžských lumpů za okrádání a oblbování tohoto národa.Je třeba prosadit tvrdé restituce,které se budou pro bezvěrce vybírat od věřících,že museli na to kněžské oblbování,proti své vůli také platit.
  • A já říkám - H O V N O ! ! !
    • A já se přidávám! H o v n o !!
  • ... osobně jsem proti potratům, to ovšem neznamená, ža Vatikán může cokoliv diktovat suverénním státům, nějak jim moc vyrostl hřebínek ... s tím souvisí i tlak na církevní restituce, který úspěšně vytváří prostřednictvím ODS, TOP 09 (logicky by se měla ohradit naše vláda, ale těžko to můžeme čekat, když Nečas i Kalousek pocházejí z tzv. křesťanských stran) ... je jasné koho nevolit a toto je jeden z důvodů, proč je nevolit ...
  • Prokristapána, Zeměkoule je přelidněná a oni budou prosazovat potraty! Připravují tím pro budoucí lidstvo katastrofu.
  • rovnoprávnost žen s muži řeckokatolická církev NIKDY neuZNALA!!!
    Stačí se podívat do řad kněžích,kolik je tam žen *3* *3* *3* *3*
    • ... a ještě homoušů ... *1* *1* *1*
    • oprava? římskokatolická
  • "...Voni tihle vznešení páni bejvají obyčejně buseranti..." - Josef Švejk
    • Asi ano
  • Já na přání rodičů chodil v padesátých letech na náboženství a protože jsem byl chápavé dítě tak jsem okamžitě z toho spolku vypadl,protože jsem poznal,že chlastaj víno a kážou vodu.Stal jsem se zapřísáhlý ateista a církev beru jako co tu bylo a je překonané.Dnes jsem byl v Želivě a ty růžovoučcí práterníci nevypadají,že by se jim chtělo pracovat a zvelebovat.Co udělal stát to je,Nepřeji si další koketování s Dukou ani s Vatikánem.Jsme národ Jana Husa a Žižky .
    • kritiku., ateismus je slepá víra vyplývající z neschopnosti překonat vidění světa jaké nám nám poskytují naše nedokonalé smysly. M. J. Hus byl reformátor, moudrý člověk a věřící v Boha. I Žižka byl věřící, i když to byl sadistický loupežník. Slušný člověk se hlásí k odkazu M.J. Husa, ale nikoli Žižky.
    • Hus věřil v boha , at y ?? *7*
      • proto ho upálil *16*
  • hnus, zdiskreditovaní náboženští kněží ve společenství s pedofilama, posvěcenýma státem, jsou ti praví na tuto věc *10* *10* *10* *10* *10*
    proč se se..u do vnitřností žen? *11* *11* *11*
  • chi nejzbožnější národ... proto asi je od tamtud tolik podrazů, zmetků a šejdířů.....Ale je fakt, že čím víc lidí otráví... tím míň bude potratů.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit