Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba je to ženská s ptákem "Shemale".???
  • Nádherná diskuze Antiparoubka a Karlíka připomínající naší politickou scénu za posledních pár let, s krásnou vizí do budoucna(zlepšení se nikdy nedočkáme), jak v politice, tak na diskuzích.
  • Tak svou klávesnici odhazuju v dál. Můj úkol je splněn. Antiparoubek je rozebrán na kousky a zničen. Na velmistra v oboru slova Karlíka prostě nemáš. Trénuj a tak za 10 let to zkus znovu. *1* *1* *1* *1*
    • ... já klávesnicí neházím, vydělává mi statisíce, jebáku :))))
      • S těma nulama na sumě to nepřeháněj barone Prášile *1* *1* *1*
    • ... byl jsem k tobě velkorysý, ale už nejsem, nezávidím tvému okolí kontakt s tebou, čau :)
      • Nazdar poražený protivníku *1* *1* *1* *1*
        • ... píšeš o sobě
          • ... jsi k blití, hloupý, otravný, zbytečný, mínus pro společnost, ještě, že tě nevidím :))))
            • Tato společnost je mínusová i beze mě. A tvá povaha jí také moc nepomůže *1* *1*
    • ... kdo ti vysvětlil slovo intelektuál?
      ... je milé, že jím chceš jednou být
      ... 600 let ale asi žít nebudeš :)))))
      • Ani nechci. Potkávat 600 let podivné hříčky přírody jako jsi ty? ne děkuji *1* *1* *1*
        • ... chudáku, na rozdíl ode mne se na tebe každý vyse*e, líbej mi ruce :))))
          • Na rozdíl od tebe cizí zadky nelízám ani do nich nelezu. Ale klidně to dělej dál i lokajů je ve světě potřeba *1* *1* *1* *1*
            • ... hezky vychyluješ, věděl jsem, že to příjde :))))
              ... nechtěl bych být ve tvé slizké kůži
    • ... co to je to "v dál"?
      ... jsi na maděru?
      • Obrat který používá klasik. Nejsem překvapený že vzdělání je pro tebe neznámej pojem. *1* *1*
        • ... jsi masochista, necháš se totálně ponížit :))))
          • To může dokázet jen moc dobrej soupeř kterej používá mozek. Jak sám jistě uznáš do této kategorie nespadáš *1* *1* *1*
            • ... ztrácíš definitivně linii, chudáku, líbej mi ruce za má varování :))))
        • Kde jsi studovala, nulo? Ve Francii?
          • V kraji kde nadpřirozeno není bráno jako pohádka ale jako realita. Malá nápověda ale pro tebe je stejně zcela marná. Svou titěrnou mozkovnou jí nerozluštíš *1* *1* *1*
            • ... v pohodě, jsi neškodný, sejdeme se a zbytek tvého ocasu definitivně zmizí v mlze :))))
  • .....už se poprali, už se poprali?
    • Bohužel ne. Ale je fakt že souboj osla a zmije může bejt zajímavej. *1* *1* *1*
  • Jsem rád že ti tolik ležím v žaludku. Je znát že jsem tvému EGU dal pořádnou ránu. Antiparoubku prohrál jsi na celé čáře. Uzemnit takového blba jako jsi ty je moc krásnej pocit *1* *1* *1*
  • ...ale to je mi pěkné...tak dva asi gauneři u koryta moci, bez svědomí a zábran, se trumfují, kdo z nich je větší mafián a kmotr....protřelou mladou slepičku Karolínku sice nikdo nevolil, ale už se hnedle převléká do maskáčů, zatímco bosá hlava bez patřičného vzdělání si udělala maturitu u šmelináře a handlíře s politickou mocí Grosse...na základě megatunelu s Mrázkem a Pitrem se stal ze dne na den ministrem financí....fuj, hnuj, jeden jako druhý...dle mého názoru...ta slepička nám ještě ukáže...jak zcentralizuje moc...nakonec jí třebas bude patřit celá armáda, jako její poskokové....
  • Vidím že antiparoubek to prohrál na celé čáře, dokázali jste ho totálně uzemnit, gratuluji.
  • Nejprve jsem přemýšlela, co by bylo horší - Peake ministryní obrany nebo Sobotka ministrem financí? Ovšem pak se mi před očima zjevila hrůzná vize: Peake ministryní obrany ve vládě, kde je ministrem financí Sobotka. Jaké bylo další osazenstvo této vlády to nevím, protože jsem omdlela.
  • To tam můžou dát první hajzlbabku z WC.
    • ... tak se přihlaš :))))
      • Jen se neupejpej a jdi dělat hajzldědka antiparoubku. Už ten název tě dokonale popisuje *1* *1* *1*
        • ... mám skvěle výborně placené zaměstnání, povaleči :))))
          • Klidně si to můžeš nalhávat dál. *1* *1* *1*
            • ... líbí se mi, jak cítíš, že absolutně nestíháš, Kájo, je to holt tvůj úděl :))))
            • Máš jen smůlu že rozum za peníze nekoupíš. *1* *1* Takže tě hloupost bude i nadále životem jako tvá věrná družka provázet *1* *1*
            • ... napiš konto, pošlu ti na něco na knížky, dítě :))))
  • A jéje, antiparoubek opět řádí.Jak se máš ty použitá pánská ochrano?
    • ... skvěle, vypatlo jako mě nemá jak urazit :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit