Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím že antiparoubek to prohrál na celé čáře, dokázali jste ho totálně uzemnit, gratuluji.
  • Máš li malého nezoufej, strč ho do úlu a hodně zabouchej. Tím pádem budeš mít po tvém komplexu. *1*
  • Pozor na pisatele 'antiparoubek' Jedna se o bezducheho V O L A bez jakehokoli nazoru.
    Jeho urazky prejdete bez povsimnuti.Ani v blazinci si s nim nevedi rady,a donekonecna jej tam nemohou drzet.Jedine se hodi na vyzkum misto laboratornich potkanu.
  • Nejprve jsem přemýšlela, co by bylo horší - Peake ministryní obrany nebo Sobotka ministrem financí? Ovšem pak se mi před očima zjevila hrůzná vize: Peake ministryní obrany ve vládě, kde je ministrem financí Sobotka. Jaké bylo další osazenstvo této vlády to nevím, protože jsem omdlela.
  • ...ale to je mi pěkné...tak dva asi gauneři u koryta moci, bez svědomí a zábran, se trumfují, kdo z nich je větší mafián a kmotr....protřelou mladou slepičku Karolínku sice nikdo nevolil, ale už se hnedle převléká do maskáčů, zatímco bosá hlava bez patřičného vzdělání si udělala maturitu u šmelináře a handlíře s politickou mocí Grosse...na základě megatunelu s Mrázkem a Pitrem se stal ze dne na den ministrem financí....fuj, hnuj, jeden jako druhý...dle mého názoru...ta slepička nám ještě ukáže...jak zcentralizuje moc...nakonec jí třebas bude patřit celá armáda, jako její poskokové....
  • Jsem rád že ti tolik ležím v žaludku. Je znát že jsem tvému EGU dal pořádnou ránu. Antiparoubku prohrál jsi na celé čáře. Uzemnit takového blba jako jsi ty je moc krásnej pocit *1* *1* *1*
  • .... Kájo, nespi, našel jsem k tobě stejného retarda Drive :)))))
    • Ve srovnání s tebou je i hlupák chytrým člověkem *1* *1* *1*
  • Karlík je v zapomenutí. Se slizkým Sobotkou to tak jednoduché nebude, ale snad to ten vů* nemyslí s ambicemi na premiérské křeslo vážně. Je to novodobý id*ot Jakeš.....
    • Pouze tu nesmrdím jako ty celej den a noc ale mám také jinou práci *1* *1* *1* *1*
      • ... tak tu tvou práci bych chtěl vidět, debílku :))))
    • Zasekni se rypákem do futra!
      • ... kde jsi, retarde?
      • ... vyhodili tě opět z nádražní restaurace na návsi?
        • vyhodili tě opět z ústavu díky rušení lůžek? *1* *1* *1* *1*
      • ... wow, další bezduchý impotent na obzoru :))))
        • Koukám že diagnozu své nemoci už máš. *1* *1* *1*
  • Antiparoubek je č**ák vohrnutej. *1*
    • ... nikdo tady není, neboj se a přiznej se, že neumíš říkat své blitky lidem do očí :))))
    • ... přijeď s Karlíkem, vypatla jsou v grupě silnější :))))
    • .. snad si nemyslíš, že se budu bavis s každým bezč**ákem :))))
      • .. bavit :))))
  • Zničil jsem Tě, bezpohlavní, ošklivý, smrdící, neinteligentní, zamindrákovaný, nadržený a malý Kájo. Kdybys chtěl zmlátit, napiš místo a čas na 723983963. Kdybys poslal bráchu, příjdeš o něj. Jsi ko*ot.
    • Komplex méněcenosti tě trápí no vida. Ze srdce ti to přeju kašpare *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit