Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zakopal jsem si hezky do debílků, jdu si užívat svůj příjemný blahobyt jinak, čau :))))
    • Dostal jsi jen opět na frak. Nekasej se tlachale. *1* *1* *1* *1*
      • ... primitiv jako ty nikdy nikomu na frak nedá, píšeš o sobě, výkale :))))
        • Ty tu dostáváš na frak neustále. Smiř se s tím že jako pisatel jsi nicka *1* *1*
  • A jéje, antiparoubek opět řádí.Jak se máš ty použitá pánská ochrano?
    • ... skvěle, vypatlo jako mě nemá jak urazit :))))
  • Ať jde raději k dětem a plotně a po večerech se může ještě procházet s kabelkou na E15. *1*
    • ... na rozdíl od tebe nemusí počítat každou kačku :))))
      • Neboj se trubko po revoluci taky bude. *1* *1* *1* *1*
        • ... jenom primitiv používá slovo "revoluce" :))))
          • Jen bohatí zloději se toho slova bojej jako čert kříže. *1* *1* *1*
            • ... máš bujnou fantazii IQ12 :))))
  • To tam můžou dát první hajzlbabku z WC.
    • ... tak se přihlaš :))))
      • Jen se neupejpej a jdi dělat hajzldědka antiparoubku. Už ten název tě dokonale popisuje *1* *1* *1*
        • ... mám skvěle výborně placené zaměstnání, povaleči :))))
          • Klidně si to můžeš nalhávat dál. *1* *1* *1*
            • ... líbí se mi, jak cítíš, že absolutně nestíháš, Kájo, je to holt tvůj úděl :))))
            • Máš jen smůlu že rozum za peníze nekoupíš. *1* *1* Takže tě hloupost bude i nadále životem jako tvá věrná družka provázet *1* *1*
            • ... napiš konto, pošlu ti na něco na knížky, dítě :))))
  • Ta musí být toho politického semene už pořádně nažraná. *2*
    • ... není na periferii zájmu jako ty, trotle :))))
      • Neboj se hlupáčku po dalších volbách tam také jistě skončí *1* *1* *1*
        • ... mě žádné volby nezajímají, pako :))))
          • Tak drž hubu tlamo pravicová.Nebo,že by rovnou análníku????
            • ... máš bombovou slovní zásobu, chudáku, nevím, co je to ta tvá přitroublá pravice :))))
    • Nedivte se jí. Do PS se už nedostane a tak než zavře krám chce se pořádně napakovat. *1* *1* *1* *1*
  • Jak může Pík vrátit úder, když má sam pěknou ránu ! !
    • Nekecej. Chce to zápas na férovku. Bohouš v rudejch trenkách Pipinka v leopardích kalhotkách a souboj na krev o ministerskou stoličku. Proti té po penězích a funkcích lačnící mršce nemá Bohouš šanci. *1* *1* *1* *1*
      • ... to proti tobě má šanci i můj papoušek, blbečku :))))
        • Ten možná ale je ostudou že ty ne. *1* *1* *1*
          • ... si se nějak rozdováděl, hlupáčku :))))
            • Já za to nemohu že ty jsi zcela impotentní a nedokážeš to *1* *1* *1*
  • Vládu katů jsme zkoušeli 40 let a pak to zkrachovalo - asi to pro některé bylo málo.
    • Blbečku!!!
      • To je pro antiparoubka
        • ... chachacha, další blbec kvůli mě vychyluje :))))
    • Jak by jsi nazval současnou vládu blbců ,chlapečku? Tak nezlob,vyčůrat a spát,ráno jdeš do školky.
      • ... nauč se ptát, tupane, a pak se zase zastav :))))
        • Nauč se psát, tupane a stejně se už potom ani vracet nemusíš *1* *1* *1*
          • ... neposer se z jednoho překlepu, kvůli póvlu tvého kalibru nemám důvod text kontrolovat
            • Není divu že jsi na škole propadal. *1* *1*
    • Ten hnůj všude kolem ti zjevně nevadí. Tak se v něm spokojeně rochni dál. Jsi močůvka. *1* *1* *1*
      • ,,, nemáš na to, chudáku :))))
        • Zato pokud se srovnáme inteligencí tak jsem proti tobě hotovej boháč *1* *1* *1* *1*
          • ... kolik máš titulů a kolik ovládáš jazyků, profesore?
            • Tobě gratuluju k titulu z Plzně. Mimochodem kolik tě stál? *1* *1* *1*
  • Ti dva jsou úplně stejní,nemají si co vyčítat
    • ... nejsou, plešoun na to nemá vůbec :))))
      • Ty také ne a přesto to stále znovu marně zkoušíš. *1* *1* *1*
  • Troufalost Pek je boužel podpořena teorií Havla a jeho kopmliců, že ministra obrany by měl dělat civil jako v USA. Pozapoměl přitom na to, že ten civil vždy prošel zkušeností jako vyšší důstojník v armádě než se stal opět civilstou následně ministrem obrany.
    Pek nemá zkušenosti ani z Armády spásy, pravda je ale v tom, že skušenosti má na spoluřízení bordelu v naší vrcholné politice vlády.
    • Von jí dá Klaus frajtra, možná dokonce kaprála, nedej bože účetního šikovatele! *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Souhlasím že pí.pako se hodí všude, její bezcharakterní povaha by brala vše.Kdo ji volil je pěknej v.l.I když možná tehdy nevěděl co se zní vytlačí.
    • Peake krade jako straka je drzá jak opice má hroší kůži a má i jedovatou držtičku. A ubožáka Bohouše Sobotu strčí do kapsičky. na rozdíl od něj má totiž i koule *1* *1* *1*
      • ... jsi bezvýznamný pisálek bez ptáka :))))
        • Vlezprdelka ODS jako ty ho jistě má natřeného na modro. *1* *1* *1*
      • ty koule má občas pod bradou *1*
        • Že by měla často pod bradou Nečasovi koule? *2*
          • Pokud ten modrej opeřenec nemá ptáka ze zlata tak tu zlatokopku neukecá *1* *1* *1*
        • Kam ty se všude nedíváš. Nemravo. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Lepším vyhlídkám většinové národnosti může pomoci pouze co nejkrutější revoluce.Pak zprovozńování co největšího množství katovských mučíren.Ty osadit těmi nejkrutějšími katy.Právě v kvalitní práci co nejkrutějších katů je naděje,že se podaří položit alespoň základ pro důstojný život budoucích generací.Chce to vymlátit všechny politické lumpy a církevní oblbovatele rovněž.
    • Tebe bych poslal katovi jako prvního schizofrenního paranoika, aby byl od Tebe a Tvých stalinistických keců konečně pokoj... Здравствуйте, вы тупой дурак *1* *15* *3* *7* *10*
      • Mám radost kašpárci že vás pravda tolik štve a doufám že jí Jarda bude psát i nadále. *1* *1* *1*
        • ... od tebe to sedí, omezený kašpare :))))
          • Ty jsi jen omezený suchar. Humor a intelekt ti zcela schází. *1* *1* *1*
    • Sháníš výnosnýho fleka?
      • Jdi loupat s Mařkou perníček a neopruzuj Toníčku. *1* *1* *1* *1*
    • Vládu katů jsme zkoušeli 40 let, pak to zkrachovalo - asi to některým bylo málo.
    • Jarda všecka čest píšeš pravdivě a poutavě. Ale ruku na srdce až všechnu sebranku v této zemi pověsíme kolik lidí nám tu zbude? *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit