Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplouš Semjon Gayínek = zdravá mladá holčina....


    CHICHICHICHÁCHÁÁÁÁ !!!
    • Hloupé chechtání je příznakem stařecké demence. Jsi jasnej.
  • Jsem zdravá mladá holčina Simona.
    Na kriplkáře sedíš spíše ty rzský komouši homouši Kulihrachu BTW
    když nemáš jinou zábavu než 23 hodin denně smrdět na tiscálu *5*
  • Jdu si zahrát nějakou hru a potom se vrátím zpět. Doufám, že tu Simone ještě budeš, na své kriplkáře v pohotovosti. Počítám z tebou až do rána, ty troubo. Nezapomeň na to hlasování a zjisti, zatím co tady nebudu, jak to vlastně funguje, aby i ty jsi mohl podvádět jako já. Jo a hlavně zase nechlastej, protože se potom překlepáváš a píšeš úplný hovadiny, hovadiny píšeš pořád, to jen tak pro pořádek.
  • Proč tomu podvodu který zde předvádíš říkáš hlasování ruskej BTW teplouši
    Všichni už dávno ví že s hlasováním podvádíš.
    S tím plus mínus 4 až 20 za vteřinu jsi nenápadný jak howno na plotě *2* *2* *2*
  • Tomu teplýmu blbci Simonu Simonoviči von Kretýno, to hlasování dává zabrat..hi..hi
  • Ruský teplouš semjon BTW, podvodník s hlasováním přehlédl jednu věc.
    Že u příspěvků jsou uvedeny časy a každý kdo na ně mrkne snadno
    zjistí že nonstop tu není Simča ale on zlej teplej troll BTW kulihrach solder hrdina Putin *1* *1* *1*
  • Teplej blbec Simon se s námi bude loučit až do rána, nevím, nevím jestli to vydržím, mám ho opravdu tak rád.
  • Ruský teplý deebil, podvodník s hlasováním Semjon BTW stále nechápe
    že v USA bere sociální pomoc každý občan který má za měsíc příjem menší
    než 30 000 dolarů.

    Dle těchto kritérií by jí v Rusku s daleko menšíma platama bralo 80 procent populace *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Ruský teplouš semjon BTW zlej troll kulihrach opět podvádí s hlasováním§a komolí moje jméno Simona, Opět tu hnije od rána do noci teplej dědek bez života *15* *15*
    Neprudíš ale nudíš ruský deebile,
    Natoč novou hitovku nebo se na to vyyyser ohraná teplá desko *5*
    • Budeš se ještě loučit, ty teplej blbče Simone, abych to nepromeškal.
      • Tohle je debata a ne tvůj soukromej klu ruskej BTw komouši homouši.
        Buď se s tím smíříš nebo tě ty totalitní haajzle prostě proženeme komínem plynové komory *5*
        • A tebe natlačíme i s kriplkárou do vysoké pece, budeš zpopelněn i se svojí milenkou, kriplkárou a všichni se budeme smát..hi..hi
  • Simon, ten vymrdanec se s námi pořád loučí, je to od něj hezký.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit