Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění,.
    Komu se v EU nelíbí může odejít do ruska či KLDR: Proč tu naříkáte a prý strádáte?
    Jste pokrytci jako semelová - hubu máte plnou chudé komunistické diktatury ale samy žijete v západní demokratické prosperující společnosti. Máte tu internet a svobodu slova kterou zneužíváte k útokům na demokracii a k podpoře totality. S tím by měla vláda něco dělat. v celé EU pokud chce demokracie přežít.
    Režimy které podporujete ( Kuba čína KLDR Rusko) svobodný internet nemají a za kritiku lidi po komunisticku mlátí, zavírají a často i vraždí.

    Zajímací, Rusko už tisíc let chcípá a lidi si tam spokojeně žijou, jen si chrochtaj, v amrdólii vládne dvě stě let prosperita a 80% populace tam chcípá hlady!!!
    • Ty nechcípneš hlady, ty jsi sežral Simonku, Simone bukvičáku..hi..hi
      • Nudíš ruskej teplouši.
        Jsem spokojená mladá holčina a mám z tebe jenom legraci teplej ruskej dědku kulihrachu *1* *1* *1* *1* *1*
        • Už jsem to tu psal, Simonka byla taky mladá holčina a co se stalo, Simon ji sežral.
          • Jen komolíš moje jméno Simona. Na víc nemáš ruský nudný BTw teplouši *15* *15*
  • Simone, ty teplej blbče blbá, dej pozor ať se ti nerozbije kriplkára..píp..píp..když ti nepojede nalož ji do myšího oleje, troubo..hi..hi
  • Ruský teplouš semjon BTW tradičně podvádí s bodováním a komolí moje jméno Simona,
    Na víc ten ruskej plesnivej teplej dědek smrdící nonstop každý den na tiscálu nemá. Chi chi *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Simone pitomče pitomá.
  • Ruský teplouš Semjon BTW podvodník s hlasováním a nonstop smrdící ruské
    howno na Tiscali stále nechápe že po tom kdo a kdy chodí na veřejnou debatu je mu
    ouplný ale ouplný howno. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    On sám tu táboří každý den 23 hodin a bude tu něco kázat pííčus *2* *2* *2*
    • Simon je teplej blbec a vymrdanec..hi..hi
      • Já jsem holka Simona a tobě to vadí.
        Takže mezi teplouše se řadíš ty ruský kuřbuřte BTW zlej trolle kulihrachu *15* *15* *15*
        • Simon je teplej blbec a pták ohnivák..hi..hi
          • Simon Semjon jsi ty sám ruský teplouši BTW kulihrachu,
            Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona,
            Uvedla jsem totiž pro tvé rusko nepříjemná fakta a to ty starej komouš nesneseš,
            *15* *15* *15*
            • Já jsem Simona,
              Máš potřebu komolit moje jméno ruský teplouši BTW?
              Pak musíš být léčen nebo zplynován deemente *5*
            • Simone, ohnívá ti pták ohnivák..hi..hi..jsem to ale čtverák
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří budu mít vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..
    • Jdi už do prdeléé Simone a chcípni na tý svý kriplkáře, blbče teplá.
      • Jsem zdravá mladá holčina Simona a jsem moc ráda že se bezmocně užíráš
        vzteky i závistí ty ruskej teplej dědku BTW kulihrachu
        Ty máš jenom to tiscali na kterém smrdíš celé dny nonstop chcípáku bez života.
        Tohle je veřejná debata pro všechny a ne tvoje soukromá stránka ruskej deeebile.
        smiř se s tím nebo vypadni dědku plesnivej smradlavej *15* *15*
        • Simonka byla taky zdravá, mladá holčina a co se stalo, Simon jí sežral.
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15*

    Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. ale zjkuste raději vyrobit typ země-letadlo!” *15* *15*
    • Smraďoch a vymrdanec Simon, zase sežral z hladu malou Simonku i se sestřenicí a její maminkou..hi..hi
      • Tak jsi zkomolil moje jméno Simona. Myslíš že jsi vtipnej ruskej teplouši kulihrachu?
        Jsi jen nudnej blb. Na víc nemáš nulo.
        S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 4 za vteřinu ruský koookote BTW kulihrachu *15* *15* *15* *15*
        • Simone, kretééne jdi do prdelééé..hi..hi
          • Nauč se jinou větu ruský BTw kulihrachu teplouši. S touhle už neprudíš ale nudíš srajdo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *2* *2*
    • Proč už tady nepíše malá Simonka, protože ji bukvice Simon sežral..hi..hi
      • Opakovaný vtip přestává být vtipem ruský teplouši.
        Neprudíš ale nudíš.
        Jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže mezi teplouše se řadíš jenom ty ruský Kulihrachu *2* *2*
        • Simon sežere malou Simonku a když mu to člověk slušně připomene, tak je ještě sprostý, že se nestydíš, ty dobytku.
          • Měsíce tu komolíš moje jméno Simona takže stydět se můžeš jenom ty ruský
            teplý deebile BTw kulihrachu
  • Simonovi se rozbila kriplkára a nikam nemohl odjet, ten blbec teploušská..hi..hi
    • Jsem zdravá mladá holčina Simona.

      Kradeš nicky, podvádíš s bodováním ty plus mínus 7 za vteřinu nenápadný ruské blbe a navážíš se tu do vozíčkářů. Jsi teplouš a ubožák ruský haajzle.
      Opět tu smrdíš celý den. Jdi si přeprat rudé trenky ty zapařenej maagore
      • Ty tady sedíš od rána až do noci, na svoji kriplkáře a k jídlu máš malou Simonku a chlastáš svoje chcanky, proto tady můžeš být bez přestávky navždy, ty teplej blbče..hi..hi
        • Jsem zdravá mladá holčina.
          Nikdy jsem tu nonstop nebyla a dnes jsem tu pouze třikrát za den nakoukla.
          Nonstop tu smrdíš ty ruský teplouši kulihrachu, střídáš jména ale ne slovník BTW blbe.
          Teploušování semjonování a podvádění s hlasováním tě vždy prozradí.
          Naneštěstí pro tebe jsou u úříspěvků časy a každý si snadno zjistí že od rána do noci tu bliješ
          jen ty ruský kuřbuřte

          Jinak po tom kdo a kdy je na debatě je ti ouplný howno špíno *2* *2* *2*
  • Tož smradlavé teplóš Semjon Gayínek se dlóho nebavil v té Holomóci!!!


    CHICHI !!!

    To jsem ale čtverák!!!
    • Zklidni se ruský teplouši semjone BTW - podvodníku s hlasováním.
      Naneštěstí pro tebe je pod příspěvky uvedený čas a každý kdo mrkne na moje příspěvky a na tvoje homosexuální blitky tak snadno zjistí že celý den tu nesmrdí simča ale ty. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit