Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co ouchylo starej, už se ti postavil ten hnus při myšlence na Simonku?
    • Já jsem mladá hoka Simona a ty jsi ruský teplouš když ti to vadí.
      Pav.liku alias caligulo alias tiscali visitiore. Nick Pamela jsem také jako první použila já.
      Ty jsi ho jenom ukradl. Nikdo jiný kromě tebe tu totiž nepoužívá barvu za jménem hlupáku *5*
  • V Rusku jsou jen tři možnosti jak zemřít:
    První - hlad.
    Druhá - otrava alkoholem.
    Třetí (nejjistější) - z opozice kandidovat na prezidenta. *2* *2*
  • Jaké hlavní cíle si vytyčili jednotlivé sjezdy KSČ?
    XV. sjezd: Doběhnout a předběhnout kapitalistické státy.
    XVI. sjezd: Udržet s nimi krok.
    XVII. sjezd: Neztratit stopu. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Je postavena nová budova ÚV KSČ a ve chvíli, kdy se koná první schůze, budova spadne a všechny soudruhy to zabije. Ze Sovětského svazu přijedou tuto událost vyšetřovat odborníci. Zjistí si dodavatele a přijedou do skladu vyslýchat. Začnou u cihly:
    "Cihlo, můžeš za to?"
    "Jak já, cihla rudá, v Rusku pálená, bych za to mohla?"
    Jdou tedy za pískem a vyhrožují:
    "Písku, ty za to určitě můžeš."
    "Jak já, písek žlutý, komunistickou rukou prosívaný, bych za to mohl?"
    Nakonec jdou vyšetřovatelé za cementem. Cement už na ně z dálky křičí: "Za mnou nechoďte, já tam vůbec nebyl." *15* *15* *15* *15* *15*
  • Vypelichanej šedivec, estébáckej lhář a manipulant alias fake Simonka na Tiscali jede, úchyll. *15*
    • Je to přesně naopak ruskej teplouši Pav.Liku Pamele.
      Komunistické zločince jako je Putin tu podoruješ jenom ty. Demokratka Simona tu zveřejnila pro tvé komouše nepříjemná fakta a tak jí tu pomlouváš a špiníš.
      Jako StBácký zákeřný podlý haajzl se opravdu chováš ty hlasovací podvodníku.

      Hitler komunistické zmrdyy jako jsi ty házel do plynu s celou rodinou a dobře dělal. *5*
      • A kripliky jako ty Simone, házel do pecí i s kriplkárou a s rozjezdem, vypadal by si u toho legračně, jak jedeš máš vykulený oči a pak jak hoříš i s kriplkárou, to by jsme se všichni u toho nasmáli..hi..hi
        • jsem zdravá mladá holčina Simona
          a jsem ráda že se bezmocně užíráš vzteky i závistí ty ruskej teplej dědku kulihrachu. Chi chi *15* *15* *15* *15* *15*
          • Simon jezdící na kriplkáře, věčně posranej nám píše okolo půlnoci o tom, že je mladá holčina a zdravá..hi..hi ..Ty jsi ale blbec, ty vymrdanče Simone, to můžeš psát malé Simonce a její sestřenici..hi..hi..píp
            • Jsem zdravá mladá holčina.
              Na Tiscali jsem pouze 3 krát denně na pár minut nakoukla,
              Ahnedc vyskočíš, teploušuješ a podvádíš s bodováním.
              Takže nonstuop tu hniješ jenom ty ruskej BTW teplouši *5*
  • Jenom já dodržuji pravidla diskuzí, kdepak tapety, to já nikdy, já jsem demokrad!
  • Ano, jsem teplej blbec a mám nudnej život na kriplkáře.
  • Pa pa ruský teplý prase Semjone BTW kulihrachu. 10 minut stačí.
    Simča na tebe i na tvoje nudné Tiscali s nulovou účastí z vejšky seeere a jde se bavit.
    A právě to tě pěkně žere kriplíku bez života. Ty máš jen táboření na tiscálu chudáku. *1*
    Ty už můžeš popichovat a pííchat jen virtuálně starej vypelichanej povadlej StBáckej ptáku *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Naklikni si zase hromadu bodů a zkomol moje jméno Simona. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš nulo. Ani nedokážeš lidi rozčílit ani urazit. Jen se ti všichni smějou a pohrdají tebou hrobníku debaty. Olomouc je krásné město a ty luxusní restaurace. Hm. Tam vandráka jako jsi ty nikdy nepustí. hi hi. Bye ruská srajdo. Najdi si práci lemple *5*
    • Hurá, už se můžeme všichni radovat, teplej blbec a vymrdanec Simon nás navždy opustil. Odjel do dáli na svojí kriplkáře a naposledy si nasral do pemprsek..hi..hi
      • PS: Jsem mladá a zdravá holčina.
        Kriplkáru raději kup tvému Miloši praseti Zemanovi. Brzy na ni jako každý jiný alkoholik
        s cirhozou jater skončí. Bye bye zapšklej teplej dědku kulihrachu. Hi hi *15* *15* *15* *15*
        • Jesus Mary už je tady zase, to teplý prase Simon. Pane Bože, copak se toho hovadaa nikdy nezbavíme?
          • Simony ani jiných lidí se nezbavíš komunistický teplouši kulihrachu.
            Jsme na svobodné debatě ve svobodné EU.
            Tady tvoje ruská totalita neplatí. Je ti tu k hownu a k ničemu smrade *5*
            • Koukej mazat šmejde Simone nebo uvidíš, ty teplej blbče.
          • Potěším tě, NE, nezbavíme!!!


            HI !!!
  • Před 130. hodinama jsem nakouknul a chvilku ze zde zdržel!!!
    • *15*
    • Ano Ruský teplouši semjone BTW - smrdíš tu celé dny v kuse pod 150 jmény
      BTW zlej trolle kulihrachu rybanne soldere bez registrace hrdino Putine atd.
      Měníš jména ale ne slovník blbe. Jenže 150 lidí za které se chceš vydávat nikdy nebude mluvit stejnou větu jak přes kopírák.
      Teploušování a semjonování tě vždy prozradí.

      A s tím podvodem při bodování jsi nenápadný jak howno na sporáku ty plus mínus hromada bodů ve stejné!!! vteřince *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Ruský teplouš semjon BTW - podvodník s hlasováním aneb nenápadných plus mínus
    hromada bodů ve stejnou vteřinu, zloděj nicků a teploušovací hrobař tiscali debaty tu
    mele něco o pravidlech tiscali? Myslíš ty která porušuješ? tak to jo. Kdyby zde byl admin a ne tvůj ruský homosexuální redakční kolega tak jsi dávno bloknutý.

    Znovu jsem jen nakoukla a ty hned vyskočíš. . Mám dobrý naplněný život, práci i zábavu,. A ty jen dokazuješ že jsi starej dědek bez života a táboříš tu každý den nonstop. Chudáku *15* *15* *15*
    • Že si kretéén Simone, viď ty kokotíí palice vymrdaná..hi..hi
      • Neprudíš ale Nudíš ruskej teplouši Kulihrachu.
        Najdi si jonou pomluvu ohraná desko nebo se na to vysser neschopný blbe.
        Na kariéru internetového trola nemáš ruský lejno *5*
        • Ty kokotíí palice Simonova, co máš ještě na srdci, svěř se ty kriplíku.
          • Jsem mladí zdravá holčina a to nezměníš ani když si za vteřinu prdneš milion bodů
            ani když si tu zateploušuješ ruský kuřbuřte kulihrachu. Nebo spíše Kulibrku *2* *2*
            • Mám z tebe jenom legraci ruskej teplouši Semjone BTW.
              Hniješ tu celé dny pod 150 nicky a podvádíš s bodováním.
              Ty nemáš naplněnej ale pěkně zkurwenej nudnej život nulo. *15* *15* *15* *15*
              Bye ruská sračko. *15* *15*
            • Všichni to tu vidí, jak vymrdanec Simon dostává nakládačku. Všichni se pojďte podívat, jak tu Simon bulí..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit