Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplej zkurvymrd Semjon Gayínek si plete diskuzi s tapetovací firmou, hlavně, že tu matkomrd mele o pravidlech diskuzí, ten blbec teplej netrpí duševní poruchou, to je dokurvený DNA po svých cikánských rodičích!!!


    YEAH !!!
  • Ruský teplouši semjone BTW kulihrachu zlej VIL trolle atd.
    Toto je veřejná debata pro všechny. Pokud to nehodláš respektovat tak budeš do řitě nejen
    poslán ale i nakopán ty komunistický howado.
    Ty tu stanoješ každý den nonstop takže ty nic nekázej ty dědku bez života. *5*

    Máš pravdu že jako kremlem placený troll už jsi na tiscali odepsanej. Každý už tě totiž prokouk. Všichni vidí že střídáš jména ) ale ne slovník blbe), kradeš nicky, zasejráš debaty teploušováním a podvádíš s bodováním ty plus mínus 20 za vteřinu blboune *15*
    • Jdi do prdele, zasranej Simone, tady na Tiscali si skončil šmejde teplej..hi..hi
      • já jsem TA Simona. Pokud ti to vadí tak se nech léčit nebo zplynovat ruský teplouši.
        Na tuhle debatu si každý/á přijde kdy bude chtít a na tvůj nesouhlas kadí lidé i psy
        StBáku malej ptáku Kulihrachu. Hi hi *15* *15* *15* *15*
        • Koukej odsud mazat, ty zkurvysinu Simonin, nebo se osobně postarám, že odsud pomažeš jak namydlenej, teplej blbče. Koukej mazat a rychle nebo bude zle.
          • Tvá bezmocnost a vztekání se je srandovní ruský teplouši Kulihrachu.
            Simča si na veřejnou debatu přijde kdy bude chtít a ty tomu nikdy nezabráníš
            ruský totalitní nic howno. bye kuřbuřte. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Ten kretéén Simon opět zde. Proč si nepřipravuješ ty svoje stránky, kokotíí palice, protože jsi blb a neumíš to. Tady tě nikdo nečte, tudíž pšenička ti tady nekvete, ty teplý hovadooo Simonovo..hi..hi..píp
  • Pravicový politik vzpomíná : Když k nám do Poštorné přitáhli Rusové, byli to Hotentoti, prasata bez inteligence. Znásilňovali ženy a kradli budíky

    zakladatel Strany soukromníků České republiky Rudolf Baránek říká jasně:
    Ano, jsem velmi protiruský, byl jsem tak vychováván, a pokud někomu nestačí všechny zkušenosti, které s Ruskem nebo se Sovětským svazem máme, buď je hloupý, nebo placený, nebo komunista. Prostě nechci brát to, že jsou tu tak naivní lidé, kteří by po tom, co jsme za čtyřicet let prožili včetně sovětské okupace v roce 1968, na dnešní ruské politice hledali nějaké klady. Takže jsem rád, že forma protestu proti chování současného Ruska probíhá tímto způsobem. A nepovažuji to za zneuctění padlých sovětských vojáků, kteří na cestě do Berlína osvobodili i kus území tehdejšího Československa. Ale ze současné České republiky osvobodila Rudá armáda jen sedmnáct procent území, Američané také sedmnáct procent území, zbytek po německé kapitulaci 8. května 1945 vzali pod kontrolu tzv. národní výbory, bohužel takto se to na školách neučí..
    • Baránek je dobrej. Řekl to jasně a pravdivě.

      Narodil jsem se v Poštorné u Břeclavi, Rusové došli až tam a ještě kousek dál. Rusové neosvobodili celé naše území, část osvobodili Američané a část nebyla „osvobozena“ nikým, protože Němci ji sami opustili, když podepsali kapitulaci

      V sousedním domě se usídlil štáb nějaké německé jednotky, obsadil dům a bydlel tam. Chovali se normálně, všechno zaplatili a říkali, když odcházeli: Nás nenávidíte, ale uvidíte, co přijde po nás. Když přišli Rusové do Poštorné, znásilnili několik žen, kradli budíky a jízdní kola, prostě Hotentoti
      • vanhorne
        "Když přišli Rusové do Poštorné, znásilnili několik žen, kradli budíky a jízdní kola, prostě Hotentoti"
        Malo bylo mist kde to nedelali.
  • Úchylnej šedivec alias fake Simonka je tady pořád? Tak staříku, čím nás budeš krmit dneska? Story o mladý sexy kočičce Simonce, perverzáku vypelichaný? *5*
    • Prostě zdejší holčinu Simonu pomlouváš protože uvedla pro tvé prašivé totalitní
      rusko moc nepříjemná fakta. Tak to řekni rovnou a nehraj tu divadlo ruský teplouši
      Pav.liku Panele. s tím hlasováním podvádíš moc okatě plus 5 za vteřinu hlupáku *5*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413199-moskva-odsekne-hranici-s-polskem-ostnatym-plotem.html

    Když dostala Ukrajina peníze na plot mezi Ukrajinou a Ruskem,nikdo se nad tím nepozastavoval,Že se peníze rozkradly,Ukrajinskou vládou,plot nemá žádný význam,to nikeho netankuje,ale protiruská propaganda jede na plné obrátky.Cokoli Rusko udělá,na svém území,je vy hlupáci špatně,že?Oni si můžou dělat doma co chtějí,i kdyby vám měla prasknout žilka v hlavě. *3*
    • Ruské území je akorát kolem Moskvy v bývalém moskevském knížectví. Ostatní území stepní nájezdníci zabrali během staletí. Tak ať se ta verbež stáhne k Moskvě a neloupí jinde.
      • vanhorne
        Ruska rise se v jedne veci podoba mravenci risi.Take se od nepameti snazi porad rozrustat a rozpinat, stejne jako obycejne mraveniste se pomalu ale jiste zvetsovala.
        • Ty si taky dobrej kašpar. *15*
      • V tom případě by měl všivák Amík pěkně odplavat ze Severní Ameriky, tam mu totiž nepatří ani ten Vošingtn. *3*
        • rozhodně rus je doma kdež to američan je 200 přistěhovalec
      • Už je tady zase, teplej blbec Simon. Sesednul ze svoji kriplkáry ale pemprsku si to prase teplý, určitě nevyměnilo a bude tu smrdět a prudit, že se nestydíš ty teplej dobytku..hi..hi
        • Kulihrach BTW ztrácí klid, je vidět, že jsem trefil do černého. A znovu potvrzuje, že jeho duševní obzor končí u vyměšování a kopulace. A dělat si legraci z toho, že někdo musí nosit pampersky a pohybuje se na invalidním vozíku, to jen dokresluje co je to za necitelné h.vado. Inu, komunista a rusofil, co bychom chtěli, že.
          • Sedni si na svoji kriplkaru, nech se vyfotit Simone, protože něco tak blbého se jen tak nevidí a dej si to na svoje stránky. Hlavně jdi už do prdeléé, teplej blbče..hi..hi
  • Tak si říkám, že se jednou vzbudím, otevřu Tiscali a u každého článku bude diskuze, která se bude týkat toho článku. To je můj sen......asi nesplnitelný
  • Hurá, Simon chcípnul.
  • Ještě, že je Jahodová ulice z kopce, jinak by se teplej krypl Semjon Gayínek, na kryplkáře, do města nedostal!!!


    CHICHICHI !!!
    • A tebe tam musejí přivést hasiči, při tvé váze a smradu, který kolem sebe šíříš..hi..hi.. Simono smradlavá..hi..hi..píp..zapomněla si tady ještě toho svého kretééna, blijce pitomce a kriplkáru..hi..hi
  • Ano ruský teplouši semjone BTW, ztrácíš nervíky. *15* *15* *15*
    Skutečně každý kdo si spočítá tvoje homosexuální blitky na tiscali a mrkne na časy tak snadno zjistí že tu skutečně jsi celé dny nonstop. Chudáku bez života.
    Tím starým dědkem na vozejčku tedy opravdu budeš když máš jen to tiscali.
    A s tím bodováním také podvádíš moc okatě ty plus mínus 5 ve stejné vteřině hlupáku *15*

    PS. Nikdy jsem neměla nicky V.I.L. ani veselé zvíře takže laškuješ s nějakým chlapem ty ruský teploušku Chi chi. *15* *15* *15* Já jsem tu po 5 hodinách nakoukla a vidím že tu tradičně stanuješ a někdo si s tebou hezky vytírá zadnici. Patří ti to nulo *15* *15* *15*
    Bye ruská srajdo. *15* *15* Simča se jde bavit do města olomoce a kašle na tebe *15*
    • ... a co já Simonko, na mě si zapomněla, ty moje smraďoško :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší