Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu teplýmu blbci Simonu Simonoviči von Kretýno, to hlasování dává zabrat..hi..hi
  • A tebe natlačíme i s kriplkárou do vysoké pece, budeš zpopelněn i se svojí milenkou, kriplkárou a všichni se budeme smát..hi..hi
  • Ruský teplouš semjon BTW, podvodník s hlasováním přehlédl jednu věc.
    Že u příspěvků jsou uvedeny časy a každý kdo na ně mrkne snadno
    zjistí že nonstop tu není Simča ale on zlej teplej troll BTW kulihrach solder hrdina Putin *1* *1* *1*
  • Tohle je debata a ne tvůj soukromej klu ruskej BTw komouši homouši.
    Buď se s tím smíříš nebo tě ty totalitní haajzle prostě proženeme komínem plynové komory *5*
  • Teplej blbec Simon se s námi bude loučit až do rána, nevím, nevím jestli to vydržím, mám ho opravdu tak rád.
  • Ruský teplý deebil, podvodník s hlasováním Semjon BTW stále nechápe
    že v USA bere sociální pomoc každý občan který má za měsíc příjem menší
    než 30 000 dolarů.

    Dle těchto kritérií by jí v Rusku s daleko menšíma platama bralo 80 procent populace *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jen komolíš moje jméno Simona. Na víc nemáš ruský nudný BTw teplouši *15* *15*
  • Budeš se ještě loučit, ty teplej blbče Simone, abych to nepromeškal.
  • Já jsem Simona,
    Máš potřebu komolit moje jméno ruský teplouši BTW?
    Pak musíš být léčen nebo zplynován deemente *5*
  • Už jsem to tu psal, Simonka byla taky mladá holčina a co se stalo, Simon ji sežral.
  • Ruský teplouš semjon BTW zlej troll kulihrach opět podvádí s hlasováním§a komolí moje jméno Simona, Opět tu hnije od rána do noci teplej dědek bez života *15* *15*
    Neprudíš ale nudíš ruský deebile,
    Natoč novou hitovku nebo se na to vyyyser ohraná teplá desko *5*
  • Nudíš ruskej teplouši.
    Jsem spokojená mladá holčina a mám z tebe jenom legraci teplej ruskej dědku kulihrachu *1* *1* *1* *1* *1*
  • Simonka byla taky zdravá, mladá holčina a co se stalo, Simon jí sežral.
  • Simon, ten vymrdanec se s námi pořád loučí, je to od něj hezký.
  • Ty nechcípneš hlady, ty jsi sežral Simonku, Simone bukvičáku..hi..hi
  • Simone, ohnívá ti pták ohnivák..hi..hi..jsem to ale čtverák
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění,.
    Komu se v EU nelíbí může odejít do ruska či KLDR: Proč tu naříkáte a prý strádáte?
    Jste pokrytci jako semelová - hubu máte plnou chudé komunistické diktatury ale samy žijete v západní demokratické prosperující společnosti. Máte tu internet a svobodu slova kterou zneužíváte k útokům na demokracii a k podpoře totality. S tím by měla vláda něco dělat. v celé EU pokud chce demokracie přežít.
    Režimy které podporujete ( Kuba čína KLDR Rusko) svobodný internet nemají a za kritiku lidi po komunisticku mlátí, zavírají a často i vraždí.

    Zajímací, Rusko už tisíc let chcípá a lidi si tam spokojeně žijou, jen si chrochtaj, v amrdólii vládne dvě stě let prosperita a 80% populace tam chcípá hlady!!!
  • Simone, ty teplej blbče blbá, dej pozor ať se ti nerozbije kriplkára..píp..píp..když ti nepojede nalož ji do myšího oleje, troubo..hi..hi
  • Simon Semjon jsi ty sám ruský teplouši BTW kulihrachu,
    Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona,
    Uvedla jsem totiž pro tvé rusko nepříjemná fakta a to ty starej komouš nesneseš,
    *15* *15* *15*
  • Ruský teplouš semjon BTW tradičně podvádí s bodováním a komolí moje jméno Simona,
    Na víc ten ruskej plesnivej teplej dědek smrdící nonstop každý den na tiscálu nemá. Chi chi *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit