Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15*

    Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. ale zjkuste raději vyrobit typ země-letadlo!” *15* *15*
  • Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *2* *2*
  • Jsem zdravá mladá holčina Simona.

    Kradeš nicky, podvádíš s bodováním ty plus mínus 7 za vteřinu nenápadný ruské blbe a navážíš se tu do vozíčkářů. Jsi teplouš a ubožák ruský haajzle.
    Opět tu smrdíš celý den. Jdi si přeprat rudé trenky ty zapařenej maagore
  • Zklidni se ruský teplouši semjone BTW - podvodníku s hlasováním.
    Naneštěstí pro tebe je pod příspěvky uvedený čas a každý kdo mrkne na moje příspěvky a na tvoje homosexuální blitky tak snadno zjistí že celý den tu nesmrdí simča ale ty. *5*
  • Já jsem mladá hoka Simona a ty jsi ruský teplouš když ti to vadí.
    Pav.liku alias caligulo alias tiscali visitiore. Nick Pamela jsem také jako první použila já.
    Ty jsi ho jenom ukradl. Nikdo jiný kromě tebe tu totiž nepoužívá barvu za jménem hlupáku *5*
  • A kripliky jako ty Simone, házel do pecí i s kriplkárou a s rozjezdem, vypadal by si u toho legračně, jak jedeš máš vykulený oči a pak jak hoříš i s kriplkárou, to by jsme se všichni u toho nasmáli..hi..hi
  • Simonovi se rozbila kriplkára a nikam nemohl odjet, ten blbec teploušská..hi..hi
  • Koukej mazat šmejde Simone nebo uvidíš, ty teplej blbče.
  • vanhorne
    "Když přišli Rusové do Poštorné, znásilnili několik žen, kradli budíky a jízdní kola, prostě Hotentoti"
    Malo bylo mist kde to nedelali.
  • Tož smradlavé teplóš Semjon Gayínek se dlóho nebavil v té Holomóci!!!


    CHICHI !!!

    To jsem ale čtverák!!!
  • Tak co ouchylo starej, už se ti postavil ten hnus při myšlence na Simonku?
  • V Rusku jsou jen tři možnosti jak zemřít:
    První - hlad.
    Druhá - otrava alkoholem.
    Třetí (nejjistější) - z opozice kandidovat na prezidenta. *2* *2*
  • Simony ani jiných lidí se nezbavíš komunistický teplouši kulihrachu.
    Jsme na svobodné debatě ve svobodné EU.
    Tady tvoje ruská totalita neplatí. Je ti tu k hownu a k ničemu smrade *5*
  • Jaké hlavní cíle si vytyčili jednotlivé sjezdy KSČ?
    XV. sjezd: Doběhnout a předběhnout kapitalistické státy.
    XVI. sjezd: Udržet s nimi krok.
    XVII. sjezd: Neztratit stopu. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Je postavena nová budova ÚV KSČ a ve chvíli, kdy se koná první schůze, budova spadne a všechny soudruhy to zabije. Ze Sovětského svazu přijedou tuto událost vyšetřovat odborníci. Zjistí si dodavatele a přijedou do skladu vyslýchat. Začnou u cihly:
    "Cihlo, můžeš za to?"
    "Jak já, cihla rudá, v Rusku pálená, bych za to mohla?"
    Jdou tedy za pískem a vyhrožují:
    "Písku, ty za to určitě můžeš."
    "Jak já, písek žlutý, komunistickou rukou prosívaný, bych za to mohl?"
    Nakonec jdou vyšetřovatelé za cementem. Cement už na ně z dálky křičí: "Za mnou nechoďte, já tam vůbec nebyl." *15* *15* *15* *15* *15*
  • Je to přesně naopak ruskej teplouši Pav.Liku Pamele.
    Komunistické zločince jako je Putin tu podoruješ jenom ty. Demokratka Simona tu zveřejnila pro tvé komouše nepříjemná fakta a tak jí tu pomlouváš a špiníš.
    Jako StBácký zákeřný podlý haajzl se opravdu chováš ty hlasovací podvodníku.

    Hitler komunistické zmrdyy jako jsi ty házel do plynu s celou rodinou a dobře dělal. *5*
  • *15*
  • Vypelichanej šedivec, estébáckej lhář a manipulant alias fake Simonka na Tiscali jede, úchyll. *15*
  • Potěším tě, NE, nezbavíme!!!


    HI !!!
  • Jesus Mary už je tady zase, to teplý prase Simon. Pane Bože, copak se toho hovadaa nikdy nezbavíme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit