Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měsíce tu komolíš moje jméno Simona takže stydět se můžeš jenom ty ruský
    teplý deebile BTw kulihrachu
  • Nauč se jinou větu ruský BTw kulihrachu teplouši. S touhle už neprudíš ale nudíš srajdo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Simone pitomče pitomá.
  • Jsem zdravá mladá holčina Simona a jsem moc ráda že se bezmocně užíráš
    vzteky i závistí ty ruskej teplej dědku BTW kulihrachu
    Ty máš jenom to tiscali na kterém smrdíš celé dny nonstop chcípáku bez života.
    Tohle je veřejná debata pro všechny a ne tvoje soukromá stránka ruskej deeebile.
    smiř se s tím nebo vypadni dědku plesnivej smradlavej *15* *15*
  • Simon je teplej blbec a pták ohnivák..hi..hi
  • Simon sežere malou Simonku a když mu to člověk slušně připomene, tak je ještě sprostý, že se nestydíš, ty dobytku.
  • Já jsem holka Simona a tobě to vadí.
    Takže mezi teplouše se řadíš ty ruský kuřbuřte BTW zlej trolle kulihrachu *15* *15* *15*
  • Simone, kretééne jdi do prdelééé..hi..hi
  • Simon je teplej blbec a vymrdanec..hi..hi
  • Jdi už do prdeléé Simone a chcípni na tý svý kriplkáře, blbče teplá.
  • Ruský teplouš Semjon BTW podvodník s hlasováním a nonstop smrdící ruské
    howno na Tiscali stále nechápe že po tom kdo a kdy chodí na veřejnou debatu je mu
    ouplný ale ouplný howno. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    On sám tu táboří každý den 23 hodin a bude tu něco kázat pííčus *2* *2* *2*
  • Tak jsi zkomolil moje jméno Simona. Myslíš že jsi vtipnej ruskej teplouši kulihrachu?
    Jsi jen nudnej blb. Na víc nemáš nulo.
    S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 4 za vteřinu ruský koookote BTW kulihrachu *15* *15* *15* *15*
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří budu mít vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..
  • Jsem zdravá mladá holčina.
    Nikdy jsem tu nonstop nebyla a dnes jsem tu pouze třikrát za den nakoukla.
    Nonstop tu smrdíš ty ruský teplouši kulihrachu, střídáš jména ale ne slovník BTW blbe.
    Teploušování semjonování a podvádění s hlasováním tě vždy prozradí.
    Naneštěstí pro tebe jsou u úříspěvků časy a každý si snadno zjistí že od rána do noci tu bliješ
    jen ty ruský kuřbuřte

    Jinak po tom kdo a kdy je na debatě je ti ouplný howno špíno *2* *2* *2*
  • Opakovaný vtip přestává být vtipem ruský teplouši.
    Neprudíš ale nudíš.
    Jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže mezi teplouše se řadíš jenom ty ruský Kulihrachu *2* *2*
  • Ty tady sedíš od rána až do noci, na svoji kriplkáře a k jídlu máš malou Simonku a chlastáš svoje chcanky, proto tady můžeš být bez přestávky navždy, ty teplej blbče..hi..hi
  • Proč už tady nepíše malá Simonka, protože ji bukvice Simon sežral..hi..hi
  • Smraďoch a vymrdanec Simon, zase sežral z hladu malou Simonku i se sestřenicí a její maminkou..hi..hi
  • Simon jezdící na kriplkáře, věčně posranej nám píše okolo půlnoci o tom, že je mladá holčina a zdravá..hi..hi ..Ty jsi ale blbec, ty vymrdanče Simone, to můžeš psát malé Simonce a její sestřenici..hi..hi..píp
  • jsem zdravá mladá holčina Simona
    a jsem ráda že se bezmocně užíráš vzteky i závistí ty ruskej teplej dědku kulihrachu. Chi chi *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit