Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Falco
  Stále více poctivě pracujících lidí nemá v této prohnilé rozvojové zemi na základní životní potřeby. Stát dotuje příživníky jako jsou politici, zloději, tuneláři, nepřizpůsobivé menšiny a další. Peníze tahá naprosto nehorázně právě z těch poctivě pracujících. Já jsem invalidní a kvůli lhářům z ČSSZ a MPSV živořím jen z důchodu 8114 Kč. Přitom téměř třetina rozpočtu na zdravotnictví se rozkrade a legálně odepíše jako nespecifikované výdaje. Spoření ani nákup nemovitostí není řešení, protože si to většina lidí nemůže dovolit. Jedinou cestou je zbavit se zkorumpovaných politiků, politické strany zrušit a stát řídit odborníky místo zlodějských politiků. Taky je třeba aby Cínovec vytěžil stát, zaplatil z lithia státní dluh a zbytek dal do důchodů namísto toho, aby se toto ložisko za velkou domů prodalo boháčům, kteří na něm zbohatnou a stát zůstane zadlužený a v bídě.
 • Text Vašeho příspěvkuJako důchodce ,který celý život pracoval v chemickém průmyslu,jsem žebrák z10.500Kč důchodu.Migrantům,které láká náš stát nabízejí sociální dávky 21.000Kč a nechce se jim sem,tak co s nimi,jdou akorád ze penězi a Češi mohou akorád zírat,protože nemají povahu vyjít do ulic a udělat něco s těmi vyvolenými,kteří se národu smějí a oblbují.Ahoj
 • tady budou mít důchody jenom cigáni a slimáci
 • Jen další reklama na spoření na důchod. Navíc reklama plná lží:
  1) PAYG v dnešní praktikované podobě je založen na solidaritě těch kteří pracovali a vychovali děti s bezdětnými. Solidarita, která přináší bezdětným důchodcům 500 % vkladu z I. důchodového pilíře a rodičům čtyř dětí méně než 70 % vkladu je sociální zvrhlost. Už je vám jasné, proč rodina PRACUJÍCÍCH RODIČŮ se třemi a čtyřmi dětmi je rarita?
  2) Češi rodí málo dětí, bohužel autor už neříká proč! Když se k bodu č. 1 přidá nadměrné zdanění platů rodičů vychovávajících děti ve výši 50 miliard korun ročně, tak je dětí v segmentu pracující a daně platící populace nedostatek. Proč by měli mladí vychovávat vlastní děti, navíc z peněz, které mají bezdětní sami pro svoji potřebu, když jim ve stávajícím státním důchodovém systému stáří bohatě zaplatí úplně cizí děti?
  3) Státní penzijní systém je prý neudržitelný. Když si přečtete pozorně body 1 a 2, budete přesně vědět proč. Více na adrese: slideplayer.cz/slide/2825793/
 • Pán Jégel
  Tolika medu okolo huby a tolik mystifikací do jednoho výtvoru. To je dost i na sedmilháře typu Kalouska, Ale objasňuje kdo řídí v tomto s prominutím státě ekonomiku. K Řecku, to se nechalo položit díky Bruselu a Světové bance. Vůbec bankovnictví je největším světovým zločincem.
 • felix.julec
  Zařídit si pokud možno své bydlení (dům,byt).Ideální je mít byt k pronajímání.To je jedna z možných jiostot.Spoření ve všech peněžních ústavech je problematické.Finančním institucím nedůvěřuji.
 • Dobrý den.
  Dobrý námět na článek, nicméně bychom doporučili hlavně vlastní bydlení a pokud možno investovat. A čím dříve, tím lépe. Pojistit na penzi se totiž opravdu rozumně nedá.
  Hezký den JUDr. David Vozák, www.abivia.cz
 • Která banka si ten článek zaplatila. *1* *1* *1*
  • sovětská sberbank
   • Terminator
    Sběř nemám rád v žádné formě.
 • http://section.sk/kolko-vraciame-tomuto-statu/ neviem ako u vás v Česku, ale u nás na východnom Slovensku je to absolútne zneužívanie všetkých ľudí, ktorý vybudovali to čo tu aspoň dnes máme. Mám pocit, že tu sa má dobre cigánska zberba a finančné skupiny , stúpenci politických strán.
  • Já myslím, že je to stejné. Prožili jsme přece půlstoletí komunismu ve společném státě a ty důsledky v myšlení a chování lidí se budou ještě dlouho projevovat.
 • Pokud se v Česku nezačne všem důchodcům,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat včas důchod na holý zadek bejkovcem,tak se Česko státnímu bankrotu nevyhne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit