Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je bomba, autor objevil, že islám patří do "klecového lůžka" nebo do márnice.
    Výborně, chlapče, jen tak dál, ještě pár let a něco z Tebe bude.. Hezký den.. *5*
  • Tohodle pisalka zase sikanovali v detstvi ne? Neco takoveho nikdo normalni nemuze napsat! *16*
  • Co to jsou zase za sr.čky? Jak dlouho si myslíte, že můžete lidi takhle nasírat? No, brzo už asi dodejcháte s takovou, vy slimácký sv.ně!
  • karban.milan
    Proč sdělovací prostředky lžou? Kdo tohle podporuje? Ten článek je zjednodušeně žumpa.
    • V mori podobnych clanku stejne kvality se tento snadno ztrati *1* Lisi se pouze tim, jake argumenty k manipulaci pouziva. *15*
  • Bohužel je to snůška genderismů, jakkoli je posbírána spousta reálií, leč mylně vyložených. Je to typická situace, kdy přání je otcem myšlenky.
    Podle výkladu pisatele, který islamismus přisuzuje patriarchálnímu podhoubí pomácího násilí, nelze než reagovat, že islám je tedy pro takové psychické závady vysněnou ideologií, neboť je mysogynním patriarchalismem přímo prošpikován.
    Cožpak není stále zjevné, že poškozený jedinec si vyhledá na svou úchylku vždy toho nejslabšího ve skupině? Ve škole to jsou slabí spolužáci, v práci nevýrazní kolegové a v manželství žena a děti.
    A co si budeme nalhávat, týká se to i žen, jen dokáží týrat jinak.
  • Celý článek šlo nahradit textem:
    "viz standardní SJW propaganda"

    a bylo jasno, opravdu nebylo třeba se rozepisovat o věcech už nesčetněkrát rozporovaných... Jo počkat ono vlastně v ČR jsme pár let pozadu... ještě tu není kult zlých mužů... tak jen se feministky ukažte co se do heterosexuálních mužů vejde :)

    A když už mluvíte o násilných mužích, tak rovnou vytáhněte to, že narozdíl od mužů ženy jsou násilnější ve vztazích... 43% lezbiček bylo znásilněno ženou... já jen že pokud se žena chce vyhnout znásilnění, má větší když bude trávit čas s muži :) https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_by_gender
  • Každý se chová tak jak i myslí.
    Já jsem byl ženatý 14 let a nikdy jsem ženu ani hrubým slovem neurazil.
    Velice dobře jsem se staral o celou rodinu postavil dům 5 mil. žádný dluh.
    Přesto jsem byl ten špatný a poslouchal urážky, které tady nemohu prezentovat.
    Nakonec jsem odešel pouze s tím co jsem měl na sobě bez rozloučení a vše jsem manželce nechal ať se s majetkem zalkne.
    Musel jsem platit na děti před 20 lety 10 000 měsíčně jak my to soudkyně napálkovala, nezůstávalo mi ani na jídlo. Raději jsem spal v bytě co jsem si koupil na zemi na holém betoně než poslouchat urážky a nadávky od ženy psychopatky. Byt jsem měl naprosto prázdný jeden hrneček na čaj a starý sporák kde by snad pro prase byl dobrý. Neměl jsem peníze ani na postel kde bych mohl spát. Byt jsem si pořídil na dluh. Po dvou letech jsem si koupil postel, TV a postupně se vzchopil a vybudoval prosperující firmu. Pokud některý muž narazí na takovou ženu a neunese urážky, ponižování, tak asi padne i nějaká facka, ale já jsem odešel s hrdostí a s čistým svědomím, dneska se mohu každému podívat rovně do očí.
    Záleží na povaze každého člověka, ale nikdy to nevzdávat.


    Vše jsem ustál
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/433741-usa-obratily-uz-netrvaji-na-sesazeni-asada.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit