Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • socanský parchanti se neštítí spojit se s komunistickými zločinci aby mohli zase rozdávat co se současné vládě podařilo ušetřit.
    • Tohle je fakt k smíchu víc jak 20 let po listopadu pořád vytahovat komunistické strašidlo *1*
      Mimochodem komunista nejsem,ani jejich příznivec.
      • No a oni se snad komunisti po Listopadu vypařili? "Rozprivatizovali", správně rozkradli majetek, který vytvořili jiní, rozdělili se na tři skupiny, z nichž jedna navlékla modré a druhá oranžové převleky a škodí dál.
        • Nechci tu na tohle téma rozviřovat debatu která stejně nikam nepovede.Jen sem řekl že komunistický strašidlo mi je k smíchu.Nebo si snad někdo myslí,že kdyby komunisti nakrásně vyhráli volby,že zas bude znárodnění?zavírání těch co nesouhlasí?politický vězni?uranový doly?. . .
          Směju se tomu právě proto že vím že je to nesmysl.Proto mi přijde směšný když se tu pořád objevují komenty typu bububu přijde zlej komunista *1*
          • přečti si jejich program
            • Jedna věc je program(kterej sem mimochodem nečet a ani ho číst nehodlám,protože mě to celkem nezajímá-důvod následuje) a druhá věc je,co je po volbách reálně proveditelný a splnitelný a co vůbec která strana chce vlastně ze svých slibů a progranmů splnit.
  • Nejhorší na komunistech je to, co tady zůstalo po nich.(modrá nenažraná tlupa ničeho se neštítících zlodějů, lhářů a rozkradačů stát. majetku.
  • Kontrolní otázka:
    Co by dělali komunisti (i ti převlečení) po 3. světové válce?

    Odpověď:
    Rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
  • Jedině volit socany a Standa Gros ministem financí.Kurna, to by bylo,když tak dovedl rozmnožit miliony sobě,aby nedovedl něco udělat s rozpočtem.Tomu dejme druhou šanci
    • mirko jsou fajna baba! co ja znam tady v te nasi ceske kotline--tak jedine bordely, hraci automaty , mafiany z vlady, cigoše, tzv . boj proti korupci, policajty nemohoucí i mohoucí, a jinak enem o kterým se nepíše ale se brzo uslysí a to je armada otroku co tu makaj na tu bandu!!
  • A koho volit ? Asi budeme muset probudit a oprášit Che Guevaru !!!
  • To se hodí na Klause, který díky komoušům a Bobošíkové se stal presidentem.Topolánek potom rozesílal peníze-miliony do krajů a okresů vedených rudochy, jako vděk.
  • zase se tu mlátí prázdná sláma. důležité je to, že aspoň ti oranžoví to myslí trochu pro lidi. Že jim nejsou lhostejní, narozdíl od těch modrej ftáků co dělaj zákony jen pro bohaté a ještě se ti smějou do ksichtu. Se jim nedivím! Mají na to nárok. Byli slušně zvoleni--tak teď vládnou. Tak to má bejt!
    • Nebyli slušně zvoleni, nejvíc hlasů měla ČSSD a prezident tak dlouho zdržoval, dokud se trojkolka nedala dohromady, i když bylo jasné, co z toho vzejde za nehoráznou komedii. Takže za ten současný kabaret můžeme poděkovat jemu. Jen si vzpomeňte už na ty tanečky a schůzky, které tajně probíhaly. Byl to normální podraz. Proto půjdu volit pouze toho, kdo jasně řekne s kým by případně šel do koalice. Jsou strany. které bych nikdy nevolila a pak nakonec zjistím, že uzavřou spolek třeba i s čertem, jen aby byly koryta.
      Nebyla jsem nikdy v žádné partaji a ani do žádné nevlezu, ale pro mně zbývá jen a jen levicová strana a doufám, že bude připraven dostatak fundovaných lidí,odborníků ve svém rezortu, kteří budou schopni tento stát postavit na nohy.Víme, že se musí šetřit,, ale nejdříve se musí rozjet ekonomika, být práce pro lidi, aby se mohla země zmátořit. Posílit zemědělství v jakékoliv podobě i za cenu dotací a množství, které se musí vypěstovat, abychom aspoň v základních potravinách byli soběstační a ne že zemědělci dostávají dotace od EU, na to aby nechali pole ladem. Silné státy EU si řeší své potravinové přebytky ,aby jim před vládu nevozily hnůj, nehnali dobytek atd. A my to tady za drahé peníze kupujem. Jakou logiku má určení kvót na pěstování cukrovky a sem se vozí cukr z Polska.Když se náš cukr vyvážel do celého světa. Cukrovary jsme také stavěli v celém světě. Proč nás . od toho odstřihli. Kde je náš světoznámý chmel, kdo na ty naše tadiční trhy vlezl. Požadujeme soběstačnost v jídle chudých - brambory, chleba, máslo, mléko, vejce . maso může být klidně 1 - 2 x týdně stačí!Z banánů se nanajíte???? Ostatní ať si EU třeba nasolí. Nesmíme se dát od těch krkavců ožebračovat a nesmíme se bát jim to dát najevo. Nejsme dobytek. Jinak tady opravdu pochcípáme hlady, nebo na ty jejich prošlé, shnilé ,a chemická žrádla.Nebo ať nám každému přidělí kousek půdy a budeme si to pěstovat na sídlištích sami , jako za války. Místo kytiček a keříčků budou brambory. A ten co na to má ,ať si kupuje deně co chce , kde chce a za kolik chce. Já mu to závidět nebudu,
      Souhlasíte se mnou, nebo jsou námitky???
      • Přečti si základní zákon, Ústavu ČR. Tam se nic nepíše o tom, že by vládu musela sestavovat ta strana, která dostala nejvíc hlasů. Ale vládu sestavuje ten a takovou, aby získala ve sněmovně podporu. A to by oranžová vláda ČSSD v žádném případě nedostala, protože by jí poslanci dnešní trojkoalice důvěru nevyslovili a byly jenom mocenské tahanice místo řešení zásadních problémů. Pokud vím, tak oranžoví jasně prohlásili, že se spojí s kýmkoli, třeba i s Marťany, neřku-li s komunisty, jen aby se dostali k moci. Volit levicovou stranu může jenom člověk dementní. Všude kde jsou u moci levicové strany rozdělují vládci to co vytvořili ti schopní a pilní a rozdávají to leplům a lenochům za to, že jim pomáhají udržovat moc. V důsledku to vede nespravedlnosti, k omezování svobody a práva. Jako kluk a ještě dlouho po tom jsme měli soběstačnost v jídle chudách: brambory a zeleninu jsme pěstovali na zahradě, vajíčka byla od vlastních slepiček, kterým se dávaly zbytky jídla a chodilo se pro sbírat na pole klásky, na maso byli králíci, před vánoci se krmila husa. Jeden čas jsme měli i kozu, které se ovšem chodilo na trávu. Nikomu se nebrání, aby to dělal také tak. Banánů se ovšem najíst dá, jsou syté. a proč mají "oni" někomu přidělovat půdu? Kdo chce má možnost tu půdu si pronajmout. Já kupuji suroviny v obchodě a žádné prošlé a shnilé potraviny si nekoupím, mohu si vybrat, protože na rozdíl od doby komunismu nabídka převažuje na poptávkou.
        • Protože asi nejste v důchodu. Jak za komunistů, tak v ranném kapitalismu, který u nás teď vládne ,měly ženy nižší platy a tím pádem i důchody, A to nám odpracováno 42 roků a jsem středoškolák Pokud vidím tak právě současná garnitura rozdává lemplůn a nemakačenkům a to vše musí ušetřit na nás. Potřebují totiž negramotnou menšinu ( za úplatek 100 a víc) aby měly hlasy. Z necelých 11.000 po zaplacení poplatků a léků, nemám na koupi nebo pronájem pozemku peníze, protože mi ztěží zbývá na jídlo. A to si mnohdy musím rozpočítat kolik krajíčků chleba denně mohu sníst. Také jsem žila v mládí na vesnici a měli jsme své základní potraviny Bylo nás 5 dětí a hlad jsme neměli a nemuseli nám rodiče odpočítávat kolik krajíčků děně můžeme sníst. Špatně jsem se asi vyjádřila, nechci nic přidělovat, prostě si ty pozemky obděláme a zkultůrníme půdu. O keře a trávu na sídlištích se stejně nikdo nestará, nejsou peníze , pouze se udržují POTĚMKINOVI ULICE , kudy jezdí panstvo , aby to vypadalo, že je vše krásné a bez vady. K nám nikdo nejezdí.A potraviny dám příklad - brambory z IZRAELE( mimochodem ošetřeny chemicky , aby neklíčily, aby nebyly ztráty), česnek z Číny, květák ze Španělska, jablka taktéž , zelenina a saláty z Itálie. To vše v našich obchodech už v tuhle dobu bylo, protože u každé elektrárny, teplárny byly skleníky, kde se to dalo vypěstovat. Jezdíte do Mostu? Hned za Mostem byly ohromné skleníky, po kterých není ani památky, A rozhodně z Mostu do Ústí je kratší cesta a levnější, než z IZRAELE, ŠPANĚLSKA , Číny a bůh ví odkud. Ostatní dobrůtky si kupujte kde chcete a kolik chcete. Přeji Vám dobrou chuť a hodně dobré zažívání z chemicky upravených potravin, aby se nekazily a vypadaly zralé. Určitě si pamatujete chuť domácích brambor a jiných potravin a porovnejte ( i cenově).Ano máte pravdu, nabídka převažuje poptávku , pouze ta kvalita je u nás horší, než v zemích původu, odkud byly podtržené a nedozrálé přivezeny k nám. Už jste někdy ochutnal ze stromu utržený citron, pomeranč, mandarinku, banán ? Já ano, takže mohu posoudit. To ,co je v našich obchodech, nemá
          mimo barvy s tím to ovocem nic společného.A bacha na banány, mají sice prý dobrý vliv na kardiovaskulární systém, ale je po nich zácpa, lepší je české jablko, je v něm více vlákniny a vitamínů. S pozdravem
    • Klaune hele co dělají pro lidi ČSSD? To by mě teda zajímalo, chodíš vůbec do práce?
      Vím jen že důchodci jsou nejméně z 90% v řiti, opravdu někteří se v životě nadřeli, každý s těch odváděl daně a pojištění. Dnes někteří dřou bídu z nouzí. Naopak dopře se tady mají občané kterým se nechce pracovat a musím říct že se stalo módou už u starších ročníků v práci se jednoduše flákat, vidím tohodně často, vlastně denně. Další skupinou jsou cikáni a ostatní přistěhovalecké menšiny. Kdyby ČSSD nepřeorala sociální systém nastavený po KSČ před rokem 89, stačilo upravit koeficien vypočtu důchodu atd.
      Mám tři děti, dvě malé a musím říct že mateřská 4000,-Kč je prd, protože se snažíme, nemáme nárok, nejsme prostě cikáni! Pamatuju si dobu před 89, vydělával jsem si slušně.
      ČSSD jen rozdává a nemá z čeho, jen kecají a kradou,proč nefunguje státní zpráva, soudy a podobně? Proč nefungují pracovníci na pracovních úřadech, kdyby jich nebylo vůbec nic by se nestalo, jen tam sedí na prdelích a hrají hry. Proč nefungují veřejně prospěšné páce, proč a proč dostávají někteří jedinci asi tak 75% peníze zadarmo?
      Proč nefunguje rovnoprávnost pro všechny, proč jsem jako pracující a moje rodina diskriminováni? Taktéž další pracující? Tak teď mi odpověz.
      • ted ti oranzovi nedelaj nic. jednak nemaj moznost. vzdycky to prohrajou ve snemovne. jsi u vlady ted ty---takze tyto otazky sis mel postavit sobe, jasne??? mas pravdu v jedne veci: kradou modri i ti oranzovi. jsem si naivne myslel, ze se konecne napakujou a bude klid. cesky nadclovek nema slitovani-ma furt malo.az budou u moci ti oranzovi--tak bude sand jeste vetsi bordel... to uz vim. proto nevolim.
        • Chapu,ze nevolis,ale kdyz uz tedy nevolis,tak k volbam jdi,a dej jim neplatnej listek(napis jim tam,ze jsou dobytek atd.)At se aspon ten hlas propadne-z neplatnyho listku ta spodina lidstva nema nic.Kdyz tam nepujdes,tak z toho berou penize vitezny strany!!!!!!
  • jen se teste na vase vitezstvi, ktere neprinese lidem nic dobreho. jeste jsem nevidel ze by bič upleteny z hoven neco dobreho prinesl.
  • To je zase blábol, ten článek. Napište konkrétní jména apak se uvidí. Je to jen snaha o obnovení důvěry v současnou koalici.
    • co tu plantas! co chces za jmena! ty nectes? socani asi vyhrajou a o to tu jde. ti pravicaci se delaj ze to umej tady vladnout---ale si myslim ze jen lezou nekomu nekam. a ti oranzovi jak jsem jiz taky rekl, nebudou lepsi. viz grošák(neboli mašinfíra) atd... jsou to zlodeji vsichni. ale nejvetsi je ten fotr co sedí na hrade!
      • Máš částečně pravdu. To víže jsem to čet. Ale že jim nevadila a nevadí otevřená podpora od komunistů při volbě Klause !!
  • tihle se teda taky povedli. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit