Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já když to tady čtu ty vaše názory tak som z teho volajaký zmetený jak by řekl major terazky. nechcete komunisty nechcete odesáky,socany ani jiné strany,tak koho vlastně chcete? Já totiž na obzoru nevidím žádné osobnosti ani na politickém neby žádnou novou stranu která by byla schopna náš národ vyvézt z tohoto morálního a ekonomického marastu. Nové volby a co dál kde vezmeme ty schopné lidi, nebo to budou zase ty všehoschopný, ale to už tady bylo.Nové volby a co dál?????
  • Tak tohle se dalo čekat. A až půjde EU do kytek, nastaví naše vláda obě půlky zase Rusku, jen když jí z toho něco kápne. Prostě bordel na věčné časy
  • Těšit se mohou akorát na hezký den...., ale pokud to skutečně myslí vážně a není to jen "volební nástřel" co jako lidi na to..,tak budou muset přijmout k promýšlení i fakt, že by to velice rychle nebyla spolupráce s komunisty, ale spíše pod komunisty. Snad si nemyslí, že komunisti by chtěli být jen "lokajští ocasové" do počtu při hlasování...To ani náhodou ! Tohle by si určitě jako "životní" šanci nenechali ujít. Ti by je z toho vyléčili za dvě volební období tak zv. sloučením a sjednocením levicových stran do "národní jednoty" pod jednu monopolní s výsledkem, že by taková silná většina pak mohla v klidu opět přijmout vedoucí úlohu ve vládě a vůbec ve všem, bez toho, že by se musela na cokoliv i kohokoliv ptát a bude na dlouhá léta vymalováno... V tomto ČSSD to podle mého moc domyšleno s poučením už jednou ve své historii nemá..a nebo má až sakra moc dobře... a tohle je jen divadýlko a pojstka pro voliče, že se "jako cukají" a už je víceméně hodně z toho dojednáno dopředu... U politiků nikdo neví co je mezi nima vzájemně dohodnuto dopředu, aby zase lidi oblafli...
    • ČSSD voliče vždycky zradí,proto je nutné volit rovnou komunisty !Pan Ota tu zřejmě 22 let spal a nevidí ten kapitalistický marast kolem !
      • Ne ne, nespal. Mýlíte se , akorát si myslím , že ČSSD je strana co pracuje pokrytecky na obě strany. V podstatě souhlas, akorát to možná v mém diskuzi není zřetelně vyjádřeno a je pak možné, že si to někdo může vysvětlovat úplně jinak
    • Stále jedna písnička. Nemáš-li argument straš komunisty ! Prosím vás, snad nám jde především o tuto republiku a hlavně o lidi, kteří v ní žijí. Budem se stále přesvědčovat kdo je lepší a najednou zjistíme, že republika je ,,rozkaradená,, tak pokračujme dál !

      Vašek
    • moc kecas---je to videt! furt lepsi vladu tzv. pro lid cesky nez jakousi vladu pravicovou pro milionare, kteri z z ceskeho naroda jen tyjí. viz. černokněžníci co dostanou více majetku než jim přísluší.
      • Nemyslím,podle mě je důležité najít rovnováhu mezi výdajem a příjmama státní kasy při zachování rozumné životní úrovně pracujicích obyvatel.Vláda která sice dá lidem,ale na úkor nekonečného zadlužování státu taky není řešení.
        Jenže to je asi utopie že. . .
        • taky nemluvím o rovnováze mezi příjmy a výdaji. a taky nemluvím abychom se zadlužovali na úkor lepší úrovně lidí. o tom nebyla řeč. jde jen o to, že pitomci neumějí vládnout! bijí se o koryta, neberou vpotaz rady odborníků atd... prostě se stala ta věc co capočal santa claus a mám takový dojem, že stačí pár roků a budeme tam ....... na kolenou..
          • No,ale to v tom předchozím příspěvku napsáno nebylo,prpto jsem reagoval tak jak jsem reagoval.V pohodě,nic ve zlém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit