Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem se dozvedela z denniho tisku, ze Obama je agentem Kremlu. To se dejou veci, americky prezident a takovy lump.
    • Ne, to je opravdu hloupost, opičák se dá jen vycvičit k cirkusovým kouskům. Američtí oligarchové ho pro svůj cirkus často používali. Pro činnost agenta, to je pro samostatné myšlení a jednání, je to naprosto nevhodný tvor. To už je lepší poštovní holub.
      • nezklameš. Blbý jak daleko vidí. A ty ještě za roh!
    • nesmíš fetovat bolševické plátky určené na vymejvání tupých mozků..

      viz parlamentní listy, sputnik a podobné průjmy *15*
      • Ne, bude jako ty raději obcovat z kozou a nebo lézt Simoně do zapařený prdeléé. Simone raději nikomu neraď, ty dobytku.
  • jednou jsme takhle šli s kamarádem po jednom sídlišti,kde se pomalu začala rozsvěcet světla v domácnostech. Povídá mi. "víš co se tam večer bude dít?" No asi vím podotkl jsem. Hned nato povídá:"díval ses včera na Real Madrid?" Odpovím,že ano, docela dobrý fotbal. Hned mi položí otázku,:"víš kolik tam bylo lidí". No asi sto tisíc. Tak si představ,že co člověk, to ostrý styk.Zrovna jako ty. Jinak bys tady nebyl. Z toho mi vyplývá,pokračoval dál, že ti lidi nedělají nic jiného než,že......kaj. Víš kolik musí být těch styků jen tak? A to bude za chvíli tady na tom sídlišti a jak bude postupovat tma,tak po celém světě. Kdyby se ty pohyby zkoordinovaly na jeden povel, tak sídliště by spadlo a Země by se zastavila.
    • Dost dobrá úvaha
    • jim to sukanii
  • hm, zase asi nějaký dezinformační článek, jeto dost laciný blábol....protiruská propaganda zase bude nahlodávat a nahlodávat....kam to ten život jen spěje!!!!
  • já měl jako d ě v k u tu škaredou kurvuŠabatovou a Sášenku Vondru-jů-jak ten umí kouřit....o c a s ....
  • Nás na prostitutky nedostanou, my hoblujeme frajery, ha
    • No né *6*, ty hoblujeě ovčáka? *8*
    • rafinované, za mě palec nahoru *3*
    • da *3*








      .
  • měl tu někdo pohlavní styk s ovcí ? *14*
    • spíš kdo ne *15*








      YEAH !!!
  • https://www.novinky.cz/domaci/426476-zeman-se-zaoralkem-probirali-zahranicni-politiku-prioritou-je-eu-i-dohoda-s-trumpem.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426473-polsko-uvitalo-americke-vojaky-cekalo-na-ne-pry-desitky-let.html

    blbééé polák
    • Poláci mají staleté zlé zkušenosti s ruským ksindlem. A když u nich budou Amíci tak tak se ruští primáti neodváží poskytnou jim "bratrskou pomoc".
      • Když Němci porcovali Československo, tak si Poláci také ukrojili "svůj" díl. Češi s nimi dokonce krátce bojovali. Vzhledem k Polsko - Německé spolupráci Češi neměli šanci. Takže Poláci cizí území můžou obsadit, to je v pořádku, ale jak se někdo pustí do nich, tak to je nebetyčná zrůdnost. Rusové se s Polákama mastí asi 700 let. Jednou vyhraje ten, podruhé zase onen. Koneckonců, Poláci také kdysi obsadili Moskvu a Rusové z toho žádnou vědu nedělají. Jsou nad věcí. Holt je to velký národ.
      • s prašivýma němcema taky, ale to se dnes nenosí
      • 250 šašku je opravdu strašidelných *1*
  • ... mé IQ je 5 :)))
    • víme, děkuji
  • Jak se odehrávala situace kolem vstupu Putina do velké politiky může být naprosto jinak, než je zde popisováno. Kdo potvrdí, že tomu tak bylo? Ani jedné straně nelze věřit, a ti co by mohli, asi již nežijí, nebo mají důvod mlčet.. Ale čemu moc nevěřím je tvrzení, že si Trump před dvaceti léty nechal do ruského hotelu přivést prostitutky. A to proto, že Trump si to mohl dovolit v kterémkoliv svém hotelu jinde, proč zrovna v Rusku, a potom také proto, že v té době oficiálně v Rusku prostitutky nebyly. Byly, ale ne oficiálně. Takže se zdá, že je to pořádná kachna. I když za Trumpa bych ruku do ohně ale nedal.
    • O Putlerovi se vypráví, že v době svého působení agenta KBG v Berlíně obtěžoval ženské. *12* *16*
      • ještěže né chlapy, blbe
    • Je to magor, proč by to nemohl udělat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit