Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na letišti v jihoruské Anapě zbili jacísi kozáci opozičního aktivistu Alexandra Navalného a jeho doprovod za přihlížení policie. To je špatné znamení a důkaz toho, že Rusko se stává pro své obyvatele nebezpečnou zemí.

    Agresivní kozáci napadli Navalného skupinu, ve které byly i ženy a děti. Jeden člověk byl těžce zraněn. Tito násilníci mlátili všechny bez rozdílu. Co to jen připomíná? Ano, Německo v třicátých letech, kdy se dostal k moci Adolf Hitler a bojůvky SA terorizovaly všechny, kteří s nimi nesouhlasili. Také esámani mlátili lidi na veřejnosti za nezájmu policie. Ano tito kozáci jsou na úrovni nacistických zločinců a Rusko, kde policisté tolerují pouliční násilí, se tak stalo nacistickým státem. A nemůže ani překvapit, že tito kozáci dostávají od ruského státu desítky milionů rublů ročně.

    Alexandr Navalnyj je mnoha lidem nepohodlný kvůli svým aktivitám. Ve svých blozích zveřejňuje vlastnictví ruských papalášů a při porovnání s jejich oficiálně uváděnými příjmy dokazuje, že si na svůj majetek nemohli legálně vydělat. A logicky se nabízí vysvětlení, že jejich nevysvětlitelné bohatství pochází z korupce. Také na jih Ruska se vydal na pozvání tamních rolníků, kteří v Krasnodarském kraji protestují proti agroholdingům, zabírajícím ve spolupráci s podplacenými úředníky.
    • Jestli byl Alexandr navalený, je možné že byl agresivní. Znám mnoho opilců kteří když se navalí, jsou nebezpeční. Kdovíjak to bylo.....třeba se ožralovi bránili. A jeho společníci byli možná navalení a agresivní taky....to dávali pěkný příklad dětem.....
    • Už nám zása fungůjet klikávčanskaja mašínka.
    • Výborně a pravdivě napsáno!
    • Tak to u nás prostě je.
  • https://www.novinky.cz/komentare/406687-komentar-brexit-a-odpor-k-vychodoevropanum-thomas-kulidakis.html
  • =====Zase tu dřepíš kobliho? Ty tu máš snad pelech. :D
    • Babišova větev má dnes volno Ivane, Máš -20 rubl za neinformovanost!
      • =====Hezky rychle ses napráskal kobliháři. :D
  • Vy jste ale .....
  • Po 13 hodinách jsem nakoukla na Tiscali.
    Sotva jsem dopsala příspěvek už vaskočí Ivan zlej troll kulihrach Alin a začne komolit
    moje jméno Simona.

    Zase šel náhodou kolem??? Milionkrát jde náhodou kolem když se tu něco napíše?
    Samozřejmě že ne!! On jest totiž Tiscali trollem který zde hnije každý den celý den a marně to svádí na druhé. Mění jména ale ne slovník.
    • Simone, ty darebáku, řekni nám jak je to s těmi neregistrovanými na serveru Tiscali. Posledně si se o tom rozpovídal a nedokončil, tak to laskavě dopověz, ty lumpe a lháři.
      • Já jsem TA holka Simona,
        Vadí ti to? Tak se jdi léčiot ruský buuuzerante Ivane Aline
        • =====Já jsem holka.... *15* *15* *15*
  • =====Většina společensky prospěšných jedinců je v práci. Většina nepřizpůsobivých jedinců tu lapí na dupě na Tiscali. Koblihář je jeden z nich. :D
    • Ano ty tu smrdíš pořád Tiscali trolle Carlosi Kulihrachu zlej trolle Aline.
      Pondělky až neděle ráno i v noci.
      Měníš jména ale ne koblihovej a semjonovej slovník. Jsi hlupák.
      20 různých lidí nemá stejné věty a fráze.

      Já jsem tu 13 hodin nebyla. Sotva jsem tu něco napsala hned jsi vyskočil
      Takže ty jsi tu pořád trolle. Opakovaně jsi se prozradil grázle
      • Ano smrdím tady pořád a jsem na to hrdý, ty lumpe Simone, ty zloději nicků a lháři. S tebou si to tam v redakci Tiscali vyzdobili. Pane Bože, když si uvědomím, jakého blbce si tam vybrali, do té redakce Tiscali, to je prostě skandál.
        • Jsem TA holka Simona z Olomouce.
          Nejsem zaměstnaná v Tiscali.

          Redakce tiscali nadržuje vám Putinoidům když tu toleruje vaše podvádění s bodama,.
          tvoje sprostá slova, komolení mého jména atd.
          Jsi dobytek tiscali trolle a hrobař této debaty
          • Tohle si vykládej malé Simonce a její mamince, ty lhářko a podvodnice.
            • Zatím tu lžeš jenom ty Ivane Akline.
              a tvé lži jsem tu jednu po druhé vyvrátila ruskej šašku *5*
      • =====Pro tebe jsme všichni jeden. Evidentně máš psychické problémy, trpíš paranoiou a měl bys vyhledat pomoc odborníka. :D
        • Carlosi Kulihrachu zlej trolle.... a tisíc tvejch dalšíc jmen. Jsi Tiscali troll.
          Smrdíš tu každý den.
          Měníš jména ale ne slovník - koblihář, semjon, chrchala.
          Hlupáku. 20 lidí za které se chceš vydávat nebude mluvit stejnýma větama a frázema
  • To je těžký, frantíci po staletí chtěli vládnout anglánům, včil se jim zdálo, že díky ejúnii se jim S němci to podaří a ejhle neéé... proto ta vražda prounijní političky... aby se situace zvrátila. Doufám, že to anglánům dojde - kdo toho tro tla najal a poslal.... a PROČ
    • Přesně - a jaká je reakce? Vyhrožování jakéhosi žabožroutského nýmanda Angličanům!!! Co je jemu do toho?! Z Francie ještě nikdy nepošlo nic dobrýho - leda revoluce a stávky. I tu 2. sv. válku nakonec za ně musela vybojovat Anglie, protože nestačili utíkat. A přesto si o sobě pořád myslí, že jsou nějaká "velmoc"...
    • Bez komentáře. +20 rubl!
      • ty jseš tak blbej, že bys mohl být "Bijec pitomečků", to je taky wool jak anděl. Co s tím má prosímtě společného Rusko?
        • -50 rubl za drzost vůči svému vůdci! Příště to bude Gulag Ivane!
  • Klikostoj točí až se z něj kouří. *5*
    • s hlasováním tu podvádíš jen ty sám Ruský trole BTW,
      a sedíš na ruské ambasádě kašpare.
      S tím tvým plus a mínus 7 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na lustru
  • Snažíš se marně zloději nicků. Stejná odpověď tě vždy prozradí, falešná Simono. Jsi zapšklý dědek, který by si chtěl užít. Zapomeň, poblila bych se z tebe hnuse. *11*
    • Já jsem mladá holka Simona.
      Ty kradeš moje jméno Simona ruský ubožáku zlej trolle.

      zase jsi jen opsal to co jsem já napsala tobě grázle,
      ano střídání jmen ti nepomůže zlej BTW bbbb R Carlosi trole.
      protože neměníš slovník a dvacet lidí nemá stejné fráze.
      Také tě vždy prozradí podvádění s bodama.

      ano štítím se tě. Jsi největší zmetek na této debatě. Fuj prase
  • Klídek. Fašista Putin nebue slavit to, že z EU odešla Británie, ale to že mu hladem pochcípalo dalších tisíc vnitřních třídních nepřátel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit