Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy jsem v armádě nepracoval a ani bych nechtěl. Po zkušenostech ze základní vojenské služby. Potkal jsem tam opravdu málo schopných lidí. Ale to je i v civilu. Každopádně bych armádu zrušil. Je to úplně k ničemu. Pár speciálních jednotek a hotovo. Zahraniční rekreace nás stály tolik peněz, že státní rozpočet by byl vyrovnaný a ne schodek. Navíc se nic nevyřešilo a válčí se dál . Můj kamarád je u vojáků a každá oslava se končí hádkou už má ten mozek vypláchnutej na konec se chce prát protože nemá na moje otázky odpověď.
    • sám si hloupej *16*
    • Absolutně netušíš o čem mluvíš, nevidíš souvislosti s legislativou proč armáda v republice být musí atd. Neříkám, že se do armády nevlkádají zbytečné peníze, ale rozhodně trvdit, že armáda je k ničemu je absurdní a je vidět, že opravdu přidáváš příspěvky k něčemu o čem nemáš ani ponětí. Tvůj kamarád se chce prát možná proto, že tvé otázky nedávají zas až takový smysl.
    • To se mu ani nedivím, tě nemusím ani vidět a už bych tě vyfackoval
  • Nějak mi tam chybí další docela zásadní informace k tomu, co je v té účelové slátanině napsáno. Jednak, ty částky jsou v hrubém, aby si zase někdo nemyslel, že to je čistýho, pak příspěvek za dokončené vzdělání má svá pravidla a nebude se vyplácet každému jak se to zrovna hodí. Zcela tam chybí informace, že vojákům nebudou naopak náležet příplatky za práci v noci, v SO/NE, ve svátek, práci přesčas atp...... Koho to zajímá, ten si o tom přečte........ Chtělo by si přečíst i důvodovou zprávu k novele zákona, než se tu vyblije článek, který neobsahuje úplné informace. Tento článek má vypovídající hodnotu nula a mám pocit, že jen přispěje k naštvání lidí proti vojákům. Nicméně, kdo se ve struktuře platu vojáků vyzná, ten si umí dobře spočítat, že to zvýšení platu nebude zase takové terno jak je z článku cítit. Opět hon za senzací, která z komára dělá velblouda, bohužel.....
  • Je to jen banda vyfetovaných blbců a budiž k ničemu. Viděl jse tu sestavu, jak retardovaní.
  • Nevím proč se Ti kteří v životě kromě účasti v téhle diskuzi nedokázali neuchází o místo v armádě, aby ji pozvedli na svou jistě vyskou úroveň. Místo toho zde pouze bezzubě blafaj. *6*
    • Ta Tvá čeština ,to je opravdu unikát.To nemluvím o bezobsažnosti připomínky
  • Na naši armádu stačí obrovský ventilátor, tak jaképak platy. Za minulého režimu bylo potřeba dvou ventilátorů. Živíme vyžírky, darmožráče a kuleváloše. Peníze ať dají na záchranky a hasičům - ti nejsou solidně ohodnoceni v žádném případě.
  • Zadarmo jsou drazí.První jejich zájem je - jak si nahrabat.Kolikrát jsem je musel poslat dopryč.Jak mají možnost tak si přilepšují.Dokážou si i házet naftu a benzin přes plot ve 2. litrových lahvích a ráno je posbírat a nalít do nádrží svých osobáků.Jsou tak blbí,že prázné petky nechají na cestě,aby nikdo nezjistil,jak se palivo dostává ven!!!Je to hejno blbců. Jeden inteligent bydlí také v našem domě.Opravdu chytrouš.Poslouchat ho v případě domovní schůze je nad lidské síly.A to neni strarý lampasák.Mladej,ale ...
  • Uffff, to jsem se lekl, myslel jsem že jim stoupnou péra. Místo samopalu frckat pérem. To se mi ulevilo *1* *2* *15*
    • ale ty žádný nemáš kastráte ,fotr ti ho odřezal,aby tě mohl líp mrdaat do prdele,že ?jsem tě prokoukl fotromrde *1*
      • Jsi prdlajs a ne major, Not ČSSD. Nevím cos prokoukl, leda to, žes byl obětí sám a teď kopeš kolem sebe, buzíčku *1* *1* "Majore" *2*
  • jedině vojenská diktatura může nastolit pořádek v naší zemi.Vojenský puč a následné pochytání všech těch zlodějských zednářů a následný vojenský soud s okamžitými popravami zajistí této zemi prosperitu do budoucnosti.Dost bylo tady těch zlodějských vlád-at už modrých,rudých nebo oranžových-všechno jedna zlodějská pakáž napojená na celosvětové zločinné zednářské hnutí,jedině vojenská junta s vládou generálů může fungovat.Následné znovuotevření všech vytunelovaných a zavřených zbrojních továren přinese státu prosperitu a lepší život pro všechny.Bohužel nejsme schopni si normálně vládnout,vítězí zlodějina,korupce a ožebračování národa,takže silná vojenská junta s kontrolou velkých továren a a s podporou soukromého sektoru bude fungovat ve prospěch nás všech.Podívejte se na Chile sedmdesátých let sužované korupcí a zlodějinami levicových zednářských vlád ...a pak přišel generál ,který zavedl pořádek a z Chile udělal jednu z nejvyspělejších zemí Ameriky.Tady je cesta.
    • Asi nevíš co je v kasárnách za bordel? Pěstují trávu na pokojích, je to samej feťák! Velitelé družstev stojímza h o v n o. Taková armáda lenošných feťáků by zasloužila vyhnat ze země. Pokud tomu někdo nevěří rád někoho přesvědčím.
    • Gumácká diktatura ????? GUMY NA MARS !!!!! Seš jak meloun - zevnitř červený a zvenčí zelený, blbe. Máš zelený mozek a nehodíš se k ničemu. Udělej si prak a běž někam do zřícenin hradu a hraj si na gumáky. Pamatuji gumáky z vojny ( lampasáky a sněžné generály ), no to bylo dílo - např. při potřebě odvézt prase z PZH na jatka rozkázal velitel útvaru aby se prase přivázalo na motocykl Jawa 350 a řidič s ním jel na jatka. Jeden sněžný generál počítal - dělil nějaké číslo 10 a výsledek mu vyšel se zbytkem. *1*
      K čemu je gumazín ? *1*
      • tebe asi fotr znásilnoval do prdeele ty ubožáku zkryplenej,jinak to není možný..takového deebila jsem dlouho neviděl.
        • Já takového vypakovance vygumovaného rovněž ne. Pane ! Ano pane ! Hu hu hu pane ! Vem si špuntovku a táhni na dvorek hrát si na blbečky. Antone Špelče Špuntostřelče *1* Ubožáku, přihlas se dob rovolně do cvokhausu. Asjsi byl znásilňovanej do prdeele ty, když máš takové znalosti, v armádě se zřejmě najde hodně teploušů, termofóre
      • Ještě budeme mít večerní nástupy a budeme stát v pozoru, ukazovat zubní kartáček a vyčištěné kanady gumákům zeleným *12* Ti pracovat nebudou, jen rozkazovat a buzerovat, smradi zbyteční *1* Zažil jsem takové co odešli z armády ve firmě, na práci levota a lachtaní nemoc, mysleli si, že budou sedět v mistrovně u počítače a nic jiného. No, rychle jsem je vyvedl z omylu. Dlouho nevydrželi, "fachmani" *1*
  • Všechny ty lumpy,kteří zavinili bezhlavé vyhazování peněz za armádu válčící za zájmy tak zločinné země,jako je USA,bude třeba po revoluci odporážet za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.
  • Je vidět, že jsi milý hochu v armádě nikdy nepracoval... Víš o tom stejně asi jako Baroš na Euru *11* Možná až z tebe vyprchá ta zlost, že si se do army nedostal, přestaneš zametat chodníky *3*
    • tunel,nemakacenka,knicemu,zrout penez - zrusit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit