Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V době, kdy nejsou peníze na nic je podivné, že se komukoliv pod státní správou zvyšuje plat. Jedině že by Kradousek citil svůj konec a potřeboval armádu postavit proti národu, Za taakovéto platy jsou lidé schopni udělat cokoliv. A to pravice nyní potřebuje.
  • ERA-To je třeba, až nás budou na náměstích kosit spolu s kamarády z NATO.

    Máš úplnou pravdu! Stát je nástroj vlády jedné třídy nad druhou no a armáda, policie a soudy.Aby to bylo posvědceno tak je tady parlament a když ve volbách vyhraje levice tak to není demokracie ale "PUČ"! No a moc převezme armáda a střílí a popravuje vlastní občany jak třeba v Řecku v 1967 nebo CHile a Pinochet v 1973 !!!
    Vývoj ale nejde zastavit a i když imperialismus nastolí třeba fašismus nebo nacismus tak lid nakonec zvítězí !!!
    • On už jednou lid zvítězil,a za to, že potrestal zločince je dnes nazván sám "zločineckou lůzou". Pěkně se nechal lid v listopadu napálit !!! Ale jak vidno, už se dost poučil !!!
  • Žil jsem v omylu, že maturita je podmínkou pro přijetí do armády.
    • Pochopitelně, že maturita není třeba, ono by potom takoví vojáci mohli myslet vlastní hlavou. To nemůže pravice potřebovat, ale potřebuje poslušné, kteří se neptají, proč má střílet na svého tátu, ale který jen ví, že je to rozkaz a tím to hasne.
  • Příští týden jdu na poslední zkoušku a až budu bakalář, dostanu také 150 000 ticís ? Ne, tak proč zrovna oni *16* . Nakopat p r d e l e těm, co vymýšlí takové zákony *10*
    • dle tvých názorů jsem myslel,že ti je tak 13.Je smutné,že takovýto duševní ubožáci jako jsi ty,mohou dnes a v této zemi studovat vysoké školy za peníze danových poplatníků...Kolik je tvé IQ-typuji tak 75 *1*
      • To IQ odpovídá, jestli studuje CEVRO, jako Bc. Jaroslav Kak, tak ten má asi 12,4. On si píše IQ 124, ale nezná diakritická znaménka, ani desetinné čárky...
    • Nedostanete, tak se dejte do armády. Určitě jste tam nebyl tak nevíte co je to za pakárnu...mně dva roky (1968-70) stačily.
    • Kdyby vládla ČSSD, tak bys taky dostal.
  • tento stát pořebuje okamžitě nastolit vojenskou diktaturu,aby zde zavládl pořádek.To co tady předvádí ty zlodějské bandy zednářů nemá nikde ve světě obdobu.Už není jiná naděje,než aby otěže této země vzala do rukou armáda a vyčistila naši vlast tady od těch zlodějských mafií a zrádců at už modrých,rudých,oranžových či černých.Všechno jsou to zloději a podvodnící a bohužel ani nemáme z čeho vybírat-tady není alternativa,at volby dopadnou jakkoliv,vždy budou v parlamentu zloději a zednáři,kteří vykrádají tento stát a okrádají nás všechny.Jedině přísná vojenská chunta je pro nás nadějí.
    • A právě proto se armádě zvýší platy aby byla loajální s těmi, kdo jim platy zvýšili. Až budou demonstrace, tak je možné, že takováto armáda se postaví proti národu.
    • A ty bys potřeboval okamžitě klistýr. Zajímalo by mě kolik je ti let. S takovým názorem na věc typuju tak kolem 50. Až bude hůř a lidé potahnou proti vládě, kdo myslíš že je bude bránit. Přece ty jejich opičky kterým se hezky zvedl plat aby neremcali.
      • jsi LADIKU mimořádně hloupý na věk,který uvádíš.To tě pustili ze zvláštní školy na studia ??? V jaké zemi to žijeme,když takovýto duševní demennti mohou studovat a říkat si bc....fuck,you must be really sick mother fucker...and quite dumb for your age *1* *1*
  • V pohodě, klidně dám polovinu platu na daně abych byl v bezpečí. *1*
    • To ti nezajištují pni ale hasiči a záchranáři těm dej svou polovinu, římské legie před 2 tisíci roky v době míru stavěli silnice a jejich stavby vydrželi do dnes- Tahle armáda na severu nepostavila nic a v Logaru (asi kolonie) je jen černá díra na prachy ovšem v čechách jsou mosty,školy,silnice čekající na opravu víte to ? *11* *11*
  • ale ještě méně plukovníků a generálů, ti armádu nespasí, jen se přiživují
    jednoduchou strukturu, výkonné vojáky, a mimimum pupkatých generálů
  • Typický ODS přístup.Matkám sebrat rodičovský příspěvek a vojákům zvýšit platy.Za nic.Od nepaměti byla naše armáda k ničemu,nikdy nebyla zapojena v žádné domácí akci,Vždycky si sebrala pořádný krajíc z rozpočtu.Za svoji existenci stála naše armáda jen v poválečné době několik bilionů Kč a kromě drobných zásahů při povodních k ničemu nebyla.
    • Typický názor bolševika!
  • To je třeba, až nás budou na náměstích kosit spolu s kamarády z NATO. V souvislosti s navrhovaným zákonem o stávce je to to nejlepší jak do pekla. Povodně nehrozí, ale v afghanistánu se to určitě setká s radostnými ovacemi. Armáda si půjčuje věci včetně letadel od soukromé firmy a co ji takhle tedy zrušit. A toho prasečího ksindla porazit na jatkách?
    • můžeš se k nim dát
      • To je ale smůla, já jsem u nich byl, tak trochu vím o čem píšu. Ale jinak děkuji za tragikomickou připomínku. A kdyby brali 100 000 tak bych se nevrátil. Ale zjevně jste nepochopil můj příspěvek a to je jedno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit