Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud chce pan Töpfer aby si ho lidé opět vážili, ať se vrátí na četnickou pátračku Brno. Tam se choval jako člověk. Nyní se chová jako ( český) politik, což už samo o sobě je ostuda.
  • Smutné konstatování, že hromadění funkcí skrzeva politických vlivů se objevuje i u lidí, kterých jsem si vážil a dnes svou nesoudností si to nezasluhují. Systém, který prosazuje individualitu a nezáleží na ohledech se v této podobě mistra Topfera projevuje v plné nahotě. Manažer a jeho organizační schopnosti přinutí jeho tým k vynikajícím výkonům a je to!
    Tyto lidé byli hybnou silou listopadových změn. Ten minulý systém jim bránil v rozletu. Nyní to mohou národu dokázat a také to dokazují. Děkuji!
  • Čekal bych něco chytřejšího, než jeho komediantský výstup, že mu vadí "pozvání". Jsou daleko chytřejší a schopnější lidi, kterým se taková levná reklama někde hodinu mluvit a být viděn nestane. Když mu to tedy tak skutečně vadilo ta hodina v TV, proč to přijímal a udělal si tam takovou reklamu, že lidi si už teď budou o něm myslet svoje ?....
    • Ano trefný příspěvek.Díval jsem se,ale když jsem ho poslouchal a jeho vývody tak jsem si řekl,že počkám jak ho ovčani vyhodnotí.Dostal za tu aroganci a hloupost stran USA radaru a dalších projevů pouze 23%.Být jím tak zalezu a ke komentátorovi díky byl jste bezvadný a doufám,že toto individum s jarmulkou skončí.Toto etnikum jsem litoval,ale to je minulost díky tomuto chamtivému představiteli.Mě majetek vrácen nebyl asi proto,že jsem nechytil ten správný směr v ODS.
  • Je to žid a židovská obec a ODS za ním stojí. Na Fidlovačce se už nedalo více zviditelňovat, tak hurá do vyšší funkce na Vinohrady. Nikdy nic velkého nezahrál a ty opěvy z divadelních představení byly pouze od vlezdoprdelníků. Jako manage divadla, to se mu to řaditelovalo, když penízky tekly proudem. *12*
    • Vážení diskutéři, zajímalo by mne, kolikrát jste pana Töpfera viděli hrát v divadle.Soudy lidí, kteří sami v životě nic nedokázali jsou přinejmenším ubohé.
      • Já ho viděl,ale díky jeho verbálním projevům a vystupování v politice jsem ho nemusel.Díky garnituře komediantů po r.1989 ve vládě jsme tam,kde jsmeJá jsem člověk,který uměl matematiku a fizyku,proto jsem se nemusel cpát na prkna,které znamenají svět.Např na Švorcovou,Bohdalovou,Freje a další z daleka nemá.Ať se vrátí na pátračku do Brna.Možná tam bude úspěšnější.Co tam není tak je tam nějaký bordel.
        • A uměl jsi také český jazyk, Ty FIZYKO ???
        • Tak jestli jste uměl tu fyziku stejně dobře jako češtinu, vraťte školné:-)
      • Padko,jses taky modrozidoptak,nebo modrozidodirka?
        ,
      • Topfer mě vůbec jako herec nezajmá. Ovšem musím ho platit jako senátora a teď i (dotovaného divadla na Vinohradech) jako by ředítele. To je to co mě vadí. Je to darmožrout a vyžírka. Doufejme, že na něj brzy dojde a bude rád vše vracet :(
  • za vsim jsou zkorumpovany smejdi z magistratu meli by ty sv,ne viset.senator na ho.no a reditel za dve.zkorumpovany vsechno.
  • jak to všechno stihne.. no je to jednoduché... bude tunelovat dotační peníze divadla pro své kamarády poradce a uvidíte tu bídu.....divadlo brzy zkrachuje a kdoví jestli to není záměr. Pokud mne paměť neklame, tak před takovými 5-10 lety byl rambajs, že někdo chtěl Vinohradské koupit a že město město neprodalo... třeba se to tomuto? :-)U umělci ? podaří , co víte jaký s tím že jej jmenovali mí zám ěr...a vůbec ať si pražáci dělají co chtějí nám je to fuk.....
    zrovna tak jako tuneluje pro své poradce peníze senátu a ve všech funkcích co jich nabral... musí to bát oblíbený dotátor...
    mělo by se něco s těmí senáty a parlamentem placenými "POMAHAČI A PORADCI" dělat. když chce být voleným a úspěšným tak ať si je platí sám ze svíého... PLATY MAJÍ DOST VELKÉ...
    aLE V MAKOVICI PRŮVAN, ZNALOSTI NULOVÉ ALE DOJIT STÁTNÍ KASU .. TAK TO JIM JDE... VŠEM... s těmi platbami pomahačlů už by se mělo něco udělat......
  • Souhlasím s "občanem" a předpovídám špatný konec tomuto pánovi. Jednak ty "boží mlýny" a jednak jeho neschopnost vnímat a realizovat politiku, ho zničí.
  • Prosím vás lidi,mějte trochu soucitu s tímto tak vytíženým pánem.Má toho tolik na hrbu,že nemá čas ani na to pitomý holení
    • Holení není potřeba, cožpak jste si nevšimli té vizáže? Přesně jak je kreslili před sto lety v novinách, včetně těch typických brýlí. Ale pššš, nesmí se to psát, Je nadvakrát nedotknutelný a ta ODS příslušnost je jen slabota podle toho hlavního důvodu. To vysvětluje i povahu.
      • hmm teď jste mne nakopl.... tak to vypadá, je vůbec v té partaji někdo kdo k nim nepatří? Zatím co na ty papaláše vylezlo.. jeden za druhým... jako by se shromažďovali.... ach jo to snad ne *8* ale mnohé prapodivné finanční zádrhely by to vysvětlovalo, že by si to otcové zakladatelé rozdělili podle tohoto klíče??? a kruciš
        • Ona ta po staletí získávaná zkušenost našich předků s tímto etnikem nebyla vymyšlena, ale praxí získána každodenním stykem s realitou. *3*
          Jen namátkou z poslední doby: Kolik jsme zaplatili za Železného šmeliny? Deset miliard.
  • Tak jste se probudili a zhrozili?6 Ajaj, Tiscali nastartovalo... To bude zase ohnivá čmouha aneb denní výsledek ala zázrak.
  • Za minulého režimu lezl bolševikům do zadní části jak mohl, herec třetí kategorie, po "plyšáku" zdolal šplháním část hory ODS zvanou Rectum a teď bude machrovat. Je to hňup a hňupem zůstane.
    • A co jsou Ti co ho zvolili senátorem nebo mu skočil na špek se sbírkou na divadlo Na Fidlovačce ???????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit