Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už dlouho jsem neviděla tak arogantního všeználka,jak se prezentoval tento herec v tv.A proč tam vůbec chodil,když mohl využít čas lépe,jak sám říkal?Účast přece není povinná,tak ať z nás nedělá idioty.Všude byl,všechno viděl,všechno zná-je nejlepší-ale přesto pařez zůstane pařezem. *16* *16* *16*
  • Čekal bych něco chytřejšího, než jeho komediantský výstup, že mu vadí "pozvání". Jsou daleko chytřejší a schopnější lidi, kterým se taková levná reklama někde hodinu mluvit a být viděn nestane. Když mu to tedy tak skutečně vadilo ta hodina v TV, proč to přijímal a udělal si tam takovou reklamu, že lidi si už teď budou o něm myslet svoje ?....
    • Ano trefný příspěvek.Díval jsem se,ale když jsem ho poslouchal a jeho vývody tak jsem si řekl,že počkám jak ho ovčani vyhodnotí.Dostal za tu aroganci a hloupost stran USA radaru a dalších projevů pouze 23%.Být jím tak zalezu a ke komentátorovi díky byl jste bezvadný a doufám,že toto individum s jarmulkou skončí.Toto etnikum jsem litoval,ale to je minulost díky tomuto chamtivému představiteli.Mě majetek vrácen nebyl asi proto,že jsem nechytil ten správný směr v ODS.
  • ...kombinace umělce-bohéma s politickou funkcí jistě nemůže skončit jinak, než paranoidní hysterií psychopata-hrabivce, jelikož se nedrží svého kopyta a místo toho se sere do všeho, asi ve prospěch svého mocenského koryta ...viz např. univerzální tragéd lidské blbosti Knížálek Cs.Ng...řekl bych, že tenhle T. straník-herec, nebo herec-straník, má našlápnuto na degeneraci vlastní důstojosti a lidské hrdosti....předpokládám, že z něj bude další pitomeček, který nakonec nebude ani vědět, zda-li hraje na jevišti, či sobě samému tleská v hledišti...asi stejný psychopatycký problém jako např. u Hájka, Klause, či Knížálka...dle mého názoru....
  • Jo,jo pane senátore.Mít slušné a bezpracné koryto to není jenom tak.Kdyby jste se držel svého kopyta a necpal se na takové místo a konečníku ODS tak jste nemusel odpovídat
    na všetečné otázky a potil by jste se tak možná jenom při chůzi!.
    *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Na každý pád POZOR je to nebezpečný člověk, nikam ho nevolte a nebudete zklamaní !!
  • Proboha živého, a co tak užitečného mohl dělat nastupující šéf Sviňohradského divadla a senátor ODS ? Musí dřít jak mezek. Tak proč lezl do pořadu když hned zmrdal moderátora ?
  • Jedinečný představitel své strany, arogantní, povýšený, sebestředný a také k politování.
    • No mně je spíš líto herců Vinohradského divadla. Pracovat pod takovým aroganrním hňupem, který má plnou hlavu všeho možného, jen ne umělecké tvorby a starostí o divadlo, bude za trest .. Jako herec se má také ještě co učit .. na to je mu team k prdu .. Při pohledu na něj jsem si po letech vzpomněl na to, co říkávala v takových případech moje babička:"..Bože pročs dal dušu do barana ..?"
  • Souhlasím s "občanem" a předpovídám špatný konec tomuto pánovi. Jednak ty "boží mlýny" a jednak jeho neschopnost vnímat a realizovat politiku, ho zničí.
  • Je to blb a vyžírka v barvách ODS.
    Co dodat k tak namistrovanému restituentovi.
    Snad jediné kopat, nakopat, ............ jo
    • Proč pořád tolika násilí.

      Co takhle místo kopat, raději hladit, hladit, hladit,... až do úplného vyhlazení *1*
  • Je to žid a židovská obec a ODS za ním stojí. Na Fidlovačce se už nedalo více zviditelňovat, tak hurá do vyšší funkce na Vinohrady. Nikdy nic velkého nezahrál a ty opěvy z divadelních představení byly pouze od vlezdoprdelníků. Jako manage divadla, to se mu to řaditelovalo, když penízky tekly proudem. *12*
    • Vážení diskutéři, zajímalo by mne, kolikrát jste pana Töpfera viděli hrát v divadle.Soudy lidí, kteří sami v životě nic nedokázali jsou přinejmenším ubohé.
      • Já ho viděl,ale díky jeho verbálním projevům a vystupování v politice jsem ho nemusel.Díky garnituře komediantů po r.1989 ve vládě jsme tam,kde jsmeJá jsem člověk,který uměl matematiku a fizyku,proto jsem se nemusel cpát na prkna,které znamenají svět.Např na Švorcovou,Bohdalovou,Freje a další z daleka nemá.Ať se vrátí na pátračku do Brna.Možná tam bude úspěšnější.Co tam není tak je tam nějaký bordel.
        • A uměl jsi také český jazyk, Ty FIZYKO ???
        • Tak jestli jste uměl tu fyziku stejně dobře jako češtinu, vraťte školné:-)
      • Padko,jses taky modrozidoptak,nebo modrozidodirka?
        ,
      • Topfer mě vůbec jako herec nezajmá. Ovšem musím ho platit jako senátora a teď i (dotovaného divadla na Vinohradech) jako by ředítele. To je to co mě vadí. Je to darmožrout a vyžírka. Doufejme, že na něj brzy dojde a bude rád vše vracet :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit