Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I v předvolební kampani ODS se pan "herec" předvedl jaký to je tupoun když tvořil prasečskou antireklamu jen vzpomeňte .
  • Už dlouho jsem neviděla tak arogantního všeználka,jak se prezentoval tento herec v tv.A proč tam vůbec chodil,když mohl využít čas lépe,jak sám říkal?Účast přece není povinná,tak ať z nás nedělá idioty.Všude byl,všechno viděl,všechno zná-je nejlepší-ale přesto pařez zůstane pařezem. *16* *16* *16*
  • Jedinečný představitel své strany, arogantní, povýšený, sebestředný a také k politování.
    • No mně je spíš líto herců Vinohradského divadla. Pracovat pod takovým aroganrním hňupem, který má plnou hlavu všeho možného, jen ne umělecké tvorby a starostí o divadlo, bude za trest .. Jako herec se má také ještě co učit .. na to je mu team k prdu .. Při pohledu na něj jsem si po letech vzpomněl na to, co říkávala v takových případech moje babička:"..Bože pročs dal dušu do barana ..?"
  • Proboha živého, a co tak užitečného mohl dělat nastupující šéf Sviňohradského divadla a senátor ODS ? Musí dřít jak mezek. Tak proč lezl do pořadu když hned zmrdal moderátora ?
  • Jo,jo pane senátore.Mít slušné a bezpracné koryto to není jenom tak.Kdyby jste se držel svého kopyta a necpal se na takové místo a konečníku ODS tak jste nemusel odpovídat
    na všetečné otázky a potil by jste se tak možná jenom při chůzi!.
    *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit