Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem zcela s tímto opatřením spokojen. Jen se bojím objektivity "cenzorského komanda". Nicméně dle ohlasů je již zjevné, že se tato věc nebude líbit zejména těm, kteří si zvykli likvidovat jakokoli diskuzi svýmy výlevy a urážkami. Držím Vám palce a doufám že bude toto opatření účinné a objektivní.
  • Zajezdit?
  • Neurážej Simona. Není to žádná holka.
  • Tirador je zbabělec který před umí jen rozbrečet mladou holku
    ale když ho vyzve na souboj chlap uteče.

    Já Simoně psal. Psychicky zcela na dně bulela celou noc.
    Ty jsi zdejší Ruské partě v jejím vyštvání pomáhal.
    Dělal jsi z ní dědka a pak mladého gaye. Zoufalá ti nabídla schůzku i fotku.
    jenže vám šlo jen o to ji zdeptat a zničit. Tak se můžete plácat po ramenou.
  • Ano, s tím souhlasím.
  • Simonu jsi pomáhal vyštvat z debaty tak se o ni neotírej zbabělče.

    Jo ukrást dítěti lízátko nebo rozbrečet holku. Na to si Rusák tirador troufne.
    Na souboj s chlapem odvahu nemá.
  • Klikači "nesouhlasím", neberu vám právo nesouhlasit s mým názorem. Jen bych v rámci diskuse uvítal sdělení s čím přesně nesouhlasíte a proč. *4*
  • O Simoně pomlč. Tu vaše Ruská parta doslova vyštvala z debaty.
    Z toho vašeho pomlouvání se složila.
    Ty nejsi Tirador ale zbabělec.

    Nejsem z žádny party, natož z ruské. Jak můžeš vědět, že se nějaký anonym "složila"? jedině, když se jedná o tebe samotného, že?
    V čem jsem zbabělec a ne tirador? Nechápu. jistě to umíš vysvětlit. Pokud ne...tak proč to píšeš? jen abys urazil "svého oponenta"? To ale není demokratické, ač ten termín neustále neoprávněně každému podsouváš. Ani to, že je každý tvůj oponent rusofil. Takže ty jsi lhář, pomlouváš všechny bez rozdílu a děláš ze sebe demokrata navrch. No to je ale drzost! *12* *16* *12*
  • Uvidíme zítra, jestli to není A P R Í L
  • Schizofrenie? Ne, jen vzteklý Simonek alias mnohonickový štváč dupe vztekle nožičkou. Ještě ty IP adresy a máš vymalováno, Simčo. *1* *1* *1* Game over.
  • Simonu Kakovi se to nelíbí, dal ti dvakrát mínus. *1* *1* *1*
  • Simonu jsi pomáhal zničit a vyštvat z debaty tak si ji neber do své páchnoucí tla.y
  • Co tu zkoušíš.

    Vyzval jsem vás na souboj. Kdyby si jeden z vás troufl a šel tak Lojzík dosáhne všeho
    pro co sem přišel. Jenže na to jste moc velcí zbabělci.
    Hlavně že tu stále běhá nick američanka.

    Na rozdíl od tebe já Simoně psal a dostal jsem od ní fotku kterou nabízela.
    Ta se nevrátí neboj. Vaše Ruská parta ji vyštvala dost brutálně.
    Radši mlč začíná mě svrbět pěst.
  • Proč tě ta nová pravidla ta vzrušují, Simčo? Rozbijí ti ten tvůj infantilní způsob zábavy? Asi... *1* *1* *1*
  • Elitní diskutér? V životě jsem o tobě neslyšel ! Takže lež a lhát se nemá !
  • Milý Bohouši, dík za informaci. *4* Sprostá reakce znamená, že reagujícímu chybí argumenty a nevyjadřuje tím nic víc než svůj nesouhlas, nepochopení nebo emocionální stav. Nazvat někoho nějakým živočichem nebo částí organismu apod. je v podstatě úsměvné. Chápu redakci Tiscali, že se snaží nějak omezit vulgaritu některých pisatelů, ale sám nevím jak to řešit. Jen si myslím, že censura není to pravé, je naopak velmi nebezpečná a je dokonce v rozporu s Ústavou ČR, která censuru vysloveně zakazuje.
  • O Simoně pomlč. Tu vaše Ruská parta doslova vyštvala z debaty.
    Z toho vašeho pomlouvání se složila.

    Ty nejsi Tirador ale zbabělec.
  • Stačí se podívat na IP adresy a jste doma, páni redaktoři z tiscali. Nick Kak tady není jako jedinec, ale mnohonickový špinič diskusí. *12* *16* *12*
  • Zrovna ty bys měl mlčet, nebo alespoň nelhat. jenže, obé ti je cizí. Tak jsem zvědav na tvé kvalitní příspěvky. Nicků máš kupu, jsi čitelný jako dítě a Když tě někdo odhalí, tak jsi vzteky bez sebe.

    Ty jako falešný Simona, jsi přece odjel na dovolenou do Španělska, tak jak to, že mluvíš za ní?! Já to pochopil, žes odjel, aby ses již nevrátil. A vstane nová Simona....nebo to je jedno kdo. Nicků máš dost. Jenže, veřejné mínění už o tobě existuje a je jasně kritické. *12* *16* *12*
  • Lojzíku, ehm, Simone, či jak si kdy říkáš, já jsem Tirador a to dobře víš. Pokud si mne pleteš s někým, nevím s kým, tvůj problém. Podle průvodních emocí ti nová pravidla tiscali vadí. Já stále tvrdím, že tam chybí ještě ta IP adresa a takoví podfukáři tvého zrna by měli po žížalkách. Já nikoliv. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit