Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zloději z Jelcinova klanu státu peníze vracet nebudou. Putin jim státním dekretem
    zajistil beztrestnost. Jelcinova dceruška se proto dnes může v milionech koupat.
    • rozhodně lepší než mít v Rusko občanskou válku, takže díky za prozíravost, pane Putine *15* *15* *15*
  • byť jejich činy nemusím schvalovat. Každý systém, který nějak terorizuje občany, musí počítat s ozbrojeným odporem a to včetně dnešní polofašistické dementokracie. Násilí není vždy nejlepší řešení, ale mohou nastat situace, že k němu prostě nutně dojde. Nikdo nenutil esenbáky aby tehdy sloužili režimu stejně jako dnes nikdo nenutí vojáky aby za úplatu vpadli a vraždili v cizí zemi. Stejně jako dříve se Mašínové vzpírali moci KSČ a zabíjeli její sluhy esenbáky i dnes máme morální právo vzepřít se diktátu politických stran a likvidovat v sebeobraně její nástroje jako jsou exekutoři a jiní. KDYŽ TO NEJDE JINAK.....
    • Já bych schvaloval kdyby zkrátili palici tobě, to bych opravdu přivítal.
      • anonymní primitiv hrdina, ale co jsi dokázal udělat za posledních dvacet let kromě pár hloupých příspěvků zde? I ten Cibulka byť ho nemusím, zvládl víc.....
  • Já tomu prolevicovýmu smýšlení v internetovejch diskuzích moc nerozumim. Tak bych byl rád, kdyby si někdo udělal trochu času a vysvětlil mi, proč se sympatizuje s Proruskou politikou.
    Chápu, že jsme ve valné většině Slované a mame k nim tak blíž. Zároveň chápu, že USA destabilizovalo celej Střední východ a rozeštvalo kultury proti sobě, čímž může ( a vlastně už částečně odstartovala ) globální "zatím jen" občanskou válku.

    Rozhodně nejsem člověk, který by byl slepý, vůči tomu, co se ve světě děje a snažím se brát s velkou rezervou oficiální media..........čemu ale vůbec nerozumím je to, proč tu velká většina lidí nadšeně tleská, že se Ukrajina rozpadá. Začlo to v roce 2014 Krymem - namítáte "vždyť jim to nepatřilo, dostali to v 54 od Chruščova"....dobrá ok. Teď se rozpadá celej JZ, JV Ukrajiny a VY věříte, že se Jaceňuk zastaví v Doněcké oblasti? Pokud bude dál financovanej a vyzbrojovanej z Ruska, tak může položit celou Ukrajinu - TO CHCETE? Když Rusko okupovalo Čečnu, všichni pískali a řvali vzteky - teď se na Ukrajině děje nimlich to samý a vy jste šťastný? já vám lidi nerozumim. Vlastně by nás mohli obsadit Němci, vždyť tu stejně byli Habsburkové celá staletí a patřili jsme pod ně......to je podobná logika.
    Revoluce z dlouhodobého hlediska nikdy nepřinesla nic dobrého - ani ta Francouzká :-D
    Neuvědomujete si s čím sympatizujete a jaké může mít položení Ukrajiny následky - Globální vy hlupáci! protože to bude přesně to, co USA a NATO chce - mít pádnej důvod a pocit otevřeného nebezpečí
    • No dle toho co píšeš se nedivím , že nechápeš. Ono toho Jaceňuka určitě Rusko nepodporuje a to ti dělá v tvém názoru to nepochopitelné!!
      • Jsem tedy asi natvrdlej....i v případě, že by ho Rusko nepodporovalo a byl to teda samozvanej šiřitel obnovy národa Rusů na cizim uzemí, tak mi pořád vrtá hlavou, kdo na současnym vývoji událostí teda bude težit? tvoje odpověd tohle nevysvětluje
  • Potřebujeme více Mašínu. Jinak se zdejších komunistických zločinců a kolaborantů
    nezbavíme. Vaše zločiny nejsou promlčené soudruzi a brzy za ně budete platit.
    • Tak že, zítra zařízneme prvního policistu, protože je zaměstnancem současného režimu, vyloupíme banku a zabijeme její zaměstnance, protože potřebujeme peníze na nákup prostředků pro diverzi proti tomu co se mi tu nelíbí?............. Mašíni jsou vrahové zabili nevinné lidi a to je neomluvitelné všude na světě!!!!!
      • Krom USA,tam je režim omilostnil a poslal do Koreje.
      • Bolševik zabíjel nevinné lidi po desítky let. Jsem rád že přiznáváš že komunismus
        je pro slušné lidi nepřijatelný.
  • Na komunisty Mašín nemá - ti mají na triku víc zavražděných lidí.
  • Chce to prosadit znárodnění - protože komunisté a agenti StB jsou dnes boháči
    postihne to v první řadě je a bude od nich pokoj. *14* *14*
    • Prosím o poučení nechápajícího. Co je to, prosím "znárodnění"? *14*
      • To je,že ukradený majetek se vrátí opět do rukou občanů tohoto státu.
    • ...takže jsi chcípák, ale neboj, podporu mít větší nebudeš....
      • Bude velká . Lidi bohaté zločince rádi nemají a přesně to komunisté jsou. *1* *1*
  • Komunista kradl 40 let s rudou knížkou a přes 20 let zase krade s pravicovou.

    Oblek může změnit ale chování stepního nájezdníka ne. *2* *2*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Zapaleny krb vedle mekky kreslo sklenicka wiski dort Medovnik a doutnik Moods -ano takovy je muj vecer bohatyho cloveka!!! Ne jak zebrota drepi nyni u televize na splatky a chlamta lacinou desitku!!! *15*
    • Frajere to já kouřím pravé kubánské ks za 650 Kč,ale soucítím s tebou prodám ti za kulantní slevu 649 Kč,abys nemusel kouřit ten americký hnuj.
  • Volme Petra Cibulku!

    Jedině ten je zárukou toho že žádný agent StB v podnikatelském pravicovém obleku
    tvrdému trestu neunikne.
  • Soudruhu Peppone! Komunista tu škodí přes 40 let. Už b to stačilo.
    Měl by se konečně sebrat a jet směrem KLDR: Tam si mohu Stalinské peklo na zemi
    které tu drze propagují užít na vlastní rudé kůži.
    • pravičáci tady škodí 25 let a pokud se škody týče svěřím vám tajemství - vzali to zkratkou *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit