Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan František Strnad předvádí ve výše uvedeném článku, že blbost v některých lidech jeho druhu je zakořeněna hluboko.Nemá proto cenu na něho reagovat. Jdu raději se projít do lesa , kde je čistý vzduch a nebudu se máchat v hnoji.
  • kurzové sázení, velmi spolehlivé info.-.,

    http://caveso.webnode.cz/
  • já vím, brzdič znamená jako zabržděný ve vývoji. Běž budovat raketové základny na severní pól, ať jsi svému chlebodárci něco užitečný.
  • Ty jseš Leonid? Tak si to tak neber desítko.
  • Co já mám společného s muslimama , co to s tím souvisí? S tou školou se zeptej rychlokvašek z ODS, ty tady škodili ostošet a bude to nejspíše tím, že lidi volí to co volí, pak to tady tak vypadá, na EU to nesváděj.
  • já nemusím nikam, já jsem doma ty Putinovský uplakánku, co tady jenom brečíš, táhni na východ, když se ti tu nelíbí.
  • takže jako vždy, trubky arcizlodějům vše odpustí, proto je to tady takové jaké je. Modrá tunelářská mafie, přebarvených komoušů našla zemi zaslíbenou.
  • Jestli on František Strnad není klozetní multikulturalista a xenofil... *1* *1* *1*
  • Sovětská okupace Afghanistánu byla zahájena v roce 1979 a 15.února 1989, v 10 hodin a 30 minut, zavelel generál Boris Gromov posledním sovětským vojákům na afghánském území k ústupu přes od té doby slavný most přes Amodarju. Zanechal za sebou kromě vypálených vesnic a statisíců mrtvých Afghánců i miliony min,desetitisíce invalidů a vdov. Sověti za deset let svého pobytu přišli o nejméně 15 tisíc mužů. Při ústupu nechal generál rozbombardovat široký pás kolem ústupové trasy, aby se v okolí cesty, kterou odjížděly domů sovětské tanky, nemohli skrývat povstalci a útočit na již de facto poraženého nepřítele. To stálo život nejednoho afghánského vesničana.
    Rusko se nikdy nevyrovnalo s porážkou v Afghanistánu a dodnes vyzdvihuje hrdinství svých vojáků.
  • Konečně jsi napsal něco kloudného.Dávám ti plus jen tak dál a budeš zase občan a ne ovčan.
  • A určitě ti také říká,že jsi osobnost.To se bláznům říká.
  • Já na rozdíl od tebe jsem Evropan ty muslimský demokrate.Nemlať tak o ten kobereček hlavou,abys tady neplodil svoje moudra.Řekni mi jak je možné,že syn živnostníka cukráře se dostal na střední školu a potažmo na VŠ-filosofickou fakultu a já syn odbojáře také živnostníka ani na střední a ani na vysokou s vyznámenáním v každém ročníku?A ty důchodci se na tom mají u nás skoro stejně a děti ve škole tady nemají ani na obědy .
  • Tento článek je napsán jen proto, že ho psal muslimský kolaborant, aby odvrátil pozornost od vládou podporované infiltrace muslimů do naší vlasti.
    President a ODS byli proti - tak do nich.
    Ač je nemám rád musím se jich zastat.
  • Přes dvacet let jsem pracoval v odborné knihovně, kde jsem mj. půjčoval literaturu speciálním pedagogům. Všichni mne celou dobu přesvědčovali, jak je jejich obor důležitý a jak moc handicapované děti potřebují individuální a sofistikovaný přístup, jinak že by byly ve smíšeném kolektivu svými vrstevníky ostrakizovány. K Zemanovi mám řadu připomínek, jeho propagace kouření a alkoholu jsou více než neomaleností atd. Ale ukazuje se, že i kdyby měl svatozář, tak novináři budou tvrdit, že málo svítí, nebo že je kradená. Pokud jde o ty uprchlíky: kdyby nebylo intervencí USA do Iráku, Libye, Afghánistánu, ale nakonec i Sýrie, nebylo by třeba žádné uprchlíky řešit. Proč si je nevezmou k sobě, když to všude tak rozesrali? A proč si je nakonec nevezmou bohaté arabské státy, jako např, Saudská Arabie, SAE, nebo Omán atd.? Nějak se ke svým bratrům nemají. Problém není těch 15 dětí respektive 70 příbuzných, ale problém je v tom, že se otevře Pandořina skříňka. Přijedou další a další příbuzní, známe to u Indočechů (abych byl politicky korektní)
  • Sám sobě lžeš. Ale za 40 000 rublů se ti to asi vyplatí, že?
  • Putin chce chránit rusko před NATO a před muslimy.Jestli nevíš,tak už mněli němce u Moskvy,stejně tak jako Napoleona.Veškerá území které rusové opustili,obsadilo NATO.To jen vy češi podepisujete pořád lejstra a nebráníte zem.Jednou chartu,podruhý antichartu,umělci podepisovali loajalitu s politikou A.Hitlera,a ta sametová by stejně přišla,protože rusi všem dali svobodu,stáhli vojska z okupovaných území a okamžitě se tyto země integrovaly do zločinecké organizace NATO.Copak vám nedošlo,že Nato v čele s usa potřebují válečný konflikt v evropě.A ten vypukne,na to si klidně vsaďte a pojede tkzv.dominovým efektem jako se rozrostla 2 svět.vojna.Lidí je opět mnoho,ekonomika skomírá,nedá se šroubovat do nekonečna,je si toho plně vědoma i čína,která se přiklání k rusku.Copak si myslíte,že nějaká ČR něco znamená ,že ji někdo bude chránit?Budeme jen opět garáže a kasárna pro cizí vojska.Nejvíc to odnesou civilové,budete koukat,nebo si myslíte,že se v 21století obejde evropa bez války?A měna ruska?Budete jen čumět jak vyletí nafta na svět.trzích...někdo to musí zaplatit!!!Copak se opravdu nepoučíte?Ani z Mnichovské zrady-co říkali francouzi a angl.o české republice???
  • Předseda ODS má pravdu,i když nejsem zastáncem politiky ODS a z Němcové,Bendy a pod.je mi na zvracení.To co by tu přišlo,to je úplné dno,bez vzdělání,staří,nemocní,mladí ti nikdy nebudou pracovat,nikdy se nepřízpůsobí,budou vyžadovat náboženské ústupky,budou mít děti,které už budou úplně nová generace,která začne proti jiným náboženstvím útočit!!!Copak to nevidíte kolem ve světě,a z čích peněz se budou vydržovat,kdo jim zaplatí zdravotnictví,ubytování,různé jazykové kurzy...sociální dávky...proč tahle zemička chce pořád někomu lézt do zadnice.Všechno muslimům vadí,že chováme prasata,že venčíme psy,tak kdo je tady DOMA!!!Proč naši předkové bojovali za tuto zem.Oni se tu budou množit geometrickou řadou,nikdo z nich nebude pro tenhle malinkej stát přínosem.A to ještě nevíte,že se už v EU šušká o Benešovych dekretech.Dejte Sobotkovi na hlavu staré tepláky a může to používat jako burku,turban ,nebo talibánskej baret.Vzpamatujte se čechiše....
  • Tak jako magor se tu předvádíš ty. Neměli by tě z těch Bohnic pouštět moc často, stačí škody, které jim naděláš na místě. Máš to jen z pití, drog, nebo je to vrozená demence?
  • Nejspíš ho nemá tvůj doktor. Psychiatři se často podobají svým nemocným, tohle je jasný případ.
  • Putin pouze restituoval Krym v padesátých letech ukradený komunisty, co máte proti restitucím? Jestlipak jste protestoval proti těm církevním?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit