Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bacha ať se do ní nepraštíš, když ti ta první slouží už jen ke už sr@ní
  • ...no předvedl jsi se hezky magore....
  • Řeknu to kacířsky. Články medií jsou někdy na zvracení. Přečtěte si titulek a vlastní obsah článku. To prezident nikdy neřekl, jen nějaký pisálek se předvádí.
    A co se týče těch 70ti rodin ze Sýrie. Jedná se o globální problém, který svět řeší a neví si s tím rady. Pro léčbu a ošetřování našich nemocných a postižených dětí nejsou tabulky a tím i peníze. A proč bychom jako malá republika měli tahat do země někoho, který nikdy nepřinese žádnou přidanou hodnotu. To není řešení.
  • ty se přejmenuj na Kolju dědo juniore.
  • stále opakující se ruská propaganda pomocí užitečných vypláchnutých idiotů a placených trollů.
  • když ovce jako ty si myslí, že není ovce, nějak svojí blbost musíš omluvit, ale mezi námi i ten jeho protikandidát, to byla stejná hrůza rusofile..
  • ty jseš spíše dementní Franz.
  • krypto komoušská ODS a Zeman dvě siamská dvojčata. Co škody nadělali, hrůza.
  • Být prezidentem musí být velice těžké a má to jednu obrovskou nevýhodu, je to především člověk, který se tímto stává mediální terč a cokoliv myslí upřímně a s Láskou je mu pak omláceno o hlavu.
    Já mám čtyři děti a chlapce lehce postiženého- zdůrazňuji "lehce"- a takovou šikanu, jakou zažil, než jsme konečně našli dobrou školu, to bych přála zažít, alespoň na chvíli, všem těm, kteří jdou ve všem proti našemu prezidentovi...a také bych chtěla vidět, jak by si v jeho funkci počínali oni!
    Ano, u dětí, kteří nemají nějaká těžká postižení, tak bych asi volila zařazení mezi "normální" děti, ale tak, aby to byla škola s menším počtem žáků ve třídě, což máme teď my, je tam jen osm žáků na třídu a dobrý kolektiv, avšak zřejmě také díky malému počtu a tomu, že si učitelé mají čas tuto atmosféru hlídat!
    Ale kolik takových škol s takovými možnostmi snížených kapacit dnes u nás máme?
    Kdybychom my totiž však měli mít individuální výukový plán jinde a ještě s asistencí, kterou potřebujeme, tak si nedovedu představit, jak bychom to dělali.
    Děti s těžkým postižením bych mezi "normální" děti vůbec nedávala, neboť tím mohou skutečně obě strany hodně trpět a to znám z vlastní zkušenosti. Normální dávám samozřejmě do závorky, neboť já nepovažuji postižené za nenormální...
    Neměli bychom se skutečně vžít do těchto kolektivů a zamyslet se nad tím, co je pro tyto děti dobré??
    Já nechápu, co mají čeští lidé ve zvyku ve svých autoritách i hlavách státu hledat jen to zlé.... s takovým přístupem společnosti totiž nikdy žádného dobrého prezidenta mít ani nemůžeme, neboť mu to tímto nedovolujeme! Jak můžete být tak slepí a nevidět to, co chtěl skutečně pan prezident říci... Přiznávám, že Satana Klause už bych zde také nechtěla, neboť to je rozkrádač a panu Zemanovi nesahá po kotníky, ale já myslím: Ohlédněte se zpět! Pravda a Láska zvítězí!!
    A já za panem prezidentem budu stát.
    A přeji společnosti, aby se také zamyslela...
  • Rusofile jestli se ti v Evropě nelíbí, běž domů do Ruska, tam se budeš mít skvěle, hlavně důchodci se tam mají, jedna mrkev na den.
  • Jo jo, komouší, to byla samá proletářská smetánka. Akorát že byli debilní, smrděli a do hajzlu házely použitýho ruďasa. *12* *12* *12*
  • Retardum nenalévaj. *1*
  • Neber jméno Boží nadarmo, magore *1* *1* *1*
  • Prej všichni voliči alkoholika zemana budou muset povinně psychiatrovy a budou jim brát řidičáky. To jsem zvědavej, co ti řidiči kukavozů a fekálů budou dělat. *1*
  • Juldy bonzáka??? *12* *12* *12*
  • Je třeba zrušit úřad prezidenta. Je to luxus platit si nezodpovědného kladeče věnců
    kterému se civilizovaný Západ směje a proto raděj jezdí na stepní Východ.
    Tamní izolovaní diktátorci jsou rádi za trochu pozornosti a lichocení. *15* *15*
  • Jak to,že je na Hradě demonstrace a tento server o tom neinformuje a nerozdává červené karty proti islámu?Čím a kým je řízen?Je to banda kolem TOP/FUJ/ 09 nebo jiná pokleslá organizace ,která je schopná jen špinit našeho presidenta,který používá svojí hlavu a ne scestné instrukce EU řízené z USA a loutku Šlafenberka.Ovčané bděte stále platné heslo Julia Fučíka ,novináře,který nesloužil,ale stejně používal pravdu v boji proti fašizmu a totalitě z prava i zleva.Kolik Palachů přinesla tato doba o tom se opět mlčí.
  • Tak ho spolkni a lehni si marode. Modli se ať nejsi těžce nemocný jako Rubl. *15* *15*
  • Žlutý prášek,vypadá podobně jako tento smajlík *2*
  • Zase to na tebe jde,rychle si vezmi ten žlutý prášek. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit