Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane autore tohoto článku.
    Vzhledem k tomu, že hned nad vaším článkem byl zveřejněn další s přesnou citací Zemanových slov, teď vypadáte jako naprostý imbecil, který si vycucal z prstu co se mu hodí pro vlastní sebeprezentaci.
    Užíváte si to? *1* *1* *1*
    • *1* .. osobně se domnívám, že kardinální otázkou zde je to, zda pan výše citovaný autor je tak mentálně náročné činnosti mocen, a obávám se nejhoršího *9*

      V těchto případech pomáhá cvičení typu: chlad x teplo, svítí x nesvítí, TOI TOI-jka x pohoda, a tak dále, a tak podobně.. *6*
  • Jak to,že je na Hradě demonstrace a tento server o tom neinformuje a nerozdává červené karty proti islámu?Čím a kým je řízen?Je to banda kolem TOP/FUJ/ 09 nebo jiná pokleslá organizace ,která je schopná jen špinit našeho presidenta,který používá svojí hlavu a ne scestné instrukce EU řízené z USA a loutku Šlafenberka.Ovčané bděte stále platné heslo Julia Fučíka ,novináře,který nesloužil,ale stejně používal pravdu v boji proti fašizmu a totalitě z prava i zleva.Kolik Palachů přinesla tato doba o tom se opět mlčí.
    • stále opakující se ruská propaganda pomocí užitečných vypláchnutých idiotů a placených trollů.
      • ....podle sebe soudím tebe nulo....
        • Ty jseš Leonid? Tak si to tak neber desítko.
    • Rusofile jestli se ti v Evropě nelíbí, běž domů do Ruska, tam se budeš mít skvěle, hlavně důchodci se tam mají, jedna mrkev na den.
      • Já na rozdíl od tebe jsem Evropan ty muslimský demokrate.Nemlať tak o ten kobereček hlavou,abys tady neplodil svoje moudra.Řekni mi jak je možné,že syn živnostníka cukráře se dostal na střední školu a potažmo na VŠ-filosofickou fakultu a já syn odbojáře také živnostníka ani na střední a ani na vysokou s vyznámenáním v každém ročníku?A ty důchodci se na tom mají u nás skoro stejně a děti ve škole tady nemají ani na obědy .
        • Co já mám společného s muslimama , co to s tím souvisí? S tou školou se zeptej rychlokvašek z ODS, ty tady škodili ostošet a bude to nejspíše tím, že lidi volí to co volí, pak to tady tak vypadá, na EU to nesváděj.
      • ...táhni ty na ten západ...
        ...dle těch štěků co tu jako ratlík předvádíš tě vezmou i do ep magore....
        • já nemusím nikam, já jsem doma ty Putinovský uplakánku, co tady jenom brečíš, táhni na východ, když se ti tu nelíbí.
    • Juldy bonzáka??? *12* *12* *12*
  • Předseda ODS má pravdu,i když nejsem zastáncem politiky ODS a z Němcové,Bendy a pod.je mi na zvracení.To co by tu přišlo,to je úplné dno,bez vzdělání,staří,nemocní,mladí ti nikdy nebudou pracovat,nikdy se nepřízpůsobí,budou vyžadovat náboženské ústupky,budou mít děti,které už budou úplně nová generace,která začne proti jiným náboženstvím útočit!!!Copak to nevidíte kolem ve světě,a z čích peněz se budou vydržovat,kdo jim zaplatí zdravotnictví,ubytování,různé jazykové kurzy...sociální dávky...proč tahle zemička chce pořád někomu lézt do zadnice.Všechno muslimům vadí,že chováme prasata,že venčíme psy,tak kdo je tady DOMA!!!Proč naši předkové bojovali za tuto zem.Oni se tu budou množit geometrickou řadou,nikdo z nich nebude pro tenhle malinkej stát přínosem.A to ještě nevíte,že se už v EU šušká o Benešovych dekretech.Dejte Sobotkovi na hlavu staré tepláky a může to používat jako burku,turban ,nebo talibánskej baret.Vzpamatujte se čechiše....
  • "Divné děti v Česku nechceme. Nebo je aspoň nemíchejme se zdravými,"
    Může zde autor článku uvést koho cituje? Nebo se jen těmi uvozovkami snaží vzbudit klamný dojem že cituje ....
    To že o Islámské uprchlíky občané čr nestojí je jasné z jakékoli ankety, v tom s p. M. Zemanem naprosto souhlasím.
    • "Divné děti v Česku nechceme. Nebo je aspoň nemíchejme se zdravými," tak by mohl znít nový slogan Hradu a některých předních tuzemských politiků. - to chce číst očima, a ne zadkem.
  • Ať si k sobě muslimy nastěhují Amíci. Stejně to tam celý rozvrtali oni.
  • vy k u r v y novinářské,vy žumpo havloidní,pravdoláskařská,kavárenskopovalečská,pan prezident to řekl uplně jinak,všechno obrátíte,předěláte,abyste rozeštvali národ proti sobě,kdo vás platí,šlechticové huhlové a pochcánkové z bilderbergu?
    • řekl to přesně tak - nesouhlasí se začleňováním
    • nekvič tady a táhni na Ural kolaborantskej bolševiku,ten tvůj pan prezident je vypitá ovarová tlama,co mele páté přes deváté,měli by ho zavřít do léčebny,vidím ho a chce si mi z něj zvracet *11*
      • .... tak co, štve tě, že jsi se mezi ty "bolševiky" nedostal, protože tam odpad neměl své místo...
        • Jo jo, komouší, to byla samá proletářská smetánka. Akorát že byli debilní, smrděli a do hajzlu házely použitýho ruďasa. *12* *12* *12*
      • tebe ani nevidím a chce se mi zvracet,jiříku
        • ale nepoudej ty rudej hlene *11*
  • Jedno je jisté, že naše "zlaté a neovlivněné" sdělovací prostředky a samozřejmě i ČT, a další jsou spojené, aby mohli co nejvíce štvát lidi proti panu presidentovi. Ať si všichni trhnou nohou my mu budeme fandit i nadále a Vaše kydy které zde píšete odpovídají žáčkům z první třídy pomocné školy. Jak je to možné, že někdo tak debilně píšel!!!
  • Je vidět, že to novináři nepochopili a nebo na něčí objednávku rozebírají něco, co jiní pochopili zcela přesně, jak to bylo myšleno. Prostě je to snaha jistých osob, jistou osobu odstranit, protože jim překáží v jejich plánech.
  • Přes dvacet let jsem pracoval v odborné knihovně, kde jsem mj. půjčoval literaturu speciálním pedagogům. Všichni mne celou dobu přesvědčovali, jak je jejich obor důležitý a jak moc handicapované děti potřebují individuální a sofistikovaný přístup, jinak že by byly ve smíšeném kolektivu svými vrstevníky ostrakizovány. K Zemanovi mám řadu připomínek, jeho propagace kouření a alkoholu jsou více než neomaleností atd. Ale ukazuje se, že i kdyby měl svatozář, tak novináři budou tvrdit, že málo svítí, nebo že je kradená. Pokud jde o ty uprchlíky: kdyby nebylo intervencí USA do Iráku, Libye, Afghánistánu, ale nakonec i Sýrie, nebylo by třeba žádné uprchlíky řešit. Proč si je nevezmou k sobě, když to všude tak rozesrali? A proč si je nakonec nevezmou bohaté arabské státy, jako např, Saudská Arabie, SAE, nebo Omán atd.? Nějak se ke svým bratrům nemají. Problém není těch 15 dětí respektive 70 příbuzných, ale problém je v tom, že se otevře Pandořina skříňka. Přijedou další a další příbuzní, známe to u Indočechů (abych byl politicky korektní)
    • Sovětská okupace Afghanistánu byla zahájena v roce 1979 a 15.února 1989, v 10 hodin a 30 minut, zavelel generál Boris Gromov posledním sovětským vojákům na afghánském území k ústupu přes od té doby slavný most přes Amodarju. Zanechal za sebou kromě vypálených vesnic a statisíců mrtvých Afghánců i miliony min,desetitisíce invalidů a vdov. Sověti za deset let svého pobytu přišli o nejméně 15 tisíc mužů. Při ústupu nechal generál rozbombardovat široký pás kolem ústupové trasy, aby se v okolí cesty, kterou odjížděly domů sovětské tanky, nemohli skrývat povstalci a útočit na již de facto poraženého nepřítele. To stálo život nejednoho afghánského vesničana.
      Rusko se nikdy nevyrovnalo s porážkou v Afghanistánu a dodnes vyzdvihuje hrdinství svých vojáků.
  • Jestli on František Strnad není klozetní multikulturalista a xenofil... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit