Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dzixy- čti pozorně - já komentuji foto s koblihářem, a ne trapnou komedii 💉v TV...😉

  • joe1

    Ano je to na každém tak si ty pindy okolo nech

  • dzixy

    Zdá se mi příliš naivní a bezbřehé vykecávání nad očkovacím sérem proti covidu. U všeho podobného je "kdyby" a je na každém, jak se rozhodne. Ale pokud by to sérum bylo tak rizikové, jak zdejší kecalové  citují, potom celá Evropa, a dokonce už i skoro celý svět, jsou podle nich "ovce" a blbci, kteří se nechají "čipovat" a ohrožovat své dosavadní "dobré" zdraví. Dobré??? Do kdy??? Než chytnou "víra". A potom budou rádi za cokoliv, jenom aby zubaté utekli z lopaty. A co ještě potom, pokud by vám někdo z rodiny "nenačipovaný" klekl a vy stáli smutní nad jeho hrobem. I potom by byl za vše zodpovědný Zeman a Babiš?? Bláhoví naiváci a prostoduší kecalové.

  • dzixy

    Koloběžko, zdá se mi , že jsi neviděla přímé online záběry přímo z televize. Mám to nahrané a jasně vidět  vpich a vytlačení séra do svalu. Ukazuješ se jako úlisný a urputný fackenewsák. Zajímal by mne názor redakce, co viděli oni.😎

  • romeku romeku ,guláš mam v hlavě jen když ho někdy jím a pak padne do žaludku 😎 chce to nadhled 

  • Takový guláš co máš v tvé hlavě jsem ještě neviděl.  Co myšlěnka to blbost a tak je to asi v celém tvém životě. Ta příroda tě značně fackuje. Vydrž , možná se někde chytněš , třeba na ČT jako buřič a trouba Novotný.

  • nýmand - nula - nikdo - nemo , kapitán Nemo je kladný hrdina i když je Ind a bojuje proti britské nadvládě , ta rybička Nemo je taky kladný hrdina .

    Takže dík a to se nebavíme o nulách za reálným kladným číslem , neanonymní hrdino - v Německu pro to mají označení :

    gastarbeiter


    přestože je někdy používáno hanlivě , není na něm nic špatného , cizí státní příslušník pracující zpravidla ve vyspělejší zemi , a pokud se ti nelíbí to označení tak bud požádej o občanství (ale vzhledem k tomu že čekáš jak se to tu vyvine až smečka z eštébé odejde do věčných hajan je tato možnost zbytečná) , nebo si nech rady pro sebe a sobě rovné .😎

  • Pořád jsme právní stát i když tu jsou jedinci typu Novotný a ty  kteří si myslí , že můžou všem nadávat vyhazovat a vyhrožovat, pod rouškou anonimity jsi hrdina. Jinak jsi  nula.

  • no já vim že si "trouba" (to neni národnost to je internacionální) a taky vim že nejsi zdejší neb si říkal že čj není tvůj rodný jazyk a konekonců mi nezajímá odkud , ale pokud se ti líbí eman a jeho ansábl , dojde ke změně tak se chystáš odkráčet , já říkám nemůže všechno trvat věčně i ten eman odkráčí do věčného svazku estébé , stejně bureš a pokud jsi prohlásil že se sebereš a půjdeš  , nečekej , to není o věčnosti. Nejlepší by bylo kdyby za hanobení estábáků(či jiné svoloče) byl hned trest smrti nebo pracovní tábor .Tak zase někdy a § si vezmi do své domoviny kde je asi lépe a proto jsi v ČR , tak to je dedukce hodná nesvéprávného člověka. Tím tu osobní diskuzi ukončíme , tak at se ti 2021 covid vyhejbá .Uplně se mi nelíbí že jsem zkušebním vzorkem komunistů z Číny , tam se § ohání ty největší lumpové a ještě mají neomezenou moc , tak at to tu nedopadne stejně.😎


  • Jak se tak dívám , tak naplňuješ  literu zákona :   § 355Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob

    (1) Kdo veřejně hanobí  a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo  b)
    skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k
    etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto,
    že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 a) nejméně se dvěma osobami, nebo  b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.    ALe u tebe je to jedno ,protože jsi pravděpodobně nesvéprávný a jen tak na okraj , nejsem slovák a ani nemám dle tvé přihlouplé dedukce ani slovenské předky .Jak říkám prostě trouba.

  • Já se nepřu co je ve stříkačce...

    Já píšu, že na té fotce je stříkačka prázdná = píst je nadoraz - není v ní nic =ani nějaká tekutina, ani vzduch...







  • Tedy já nevím, o čem se to tady přete. netuším, co máte za specální fotografie, ale souhlas s panem Vanhornem.

    Očkující lékař ještě ani aplikaci nezahájil. A Vy už se přete o tom, co je ve stříkačce. Super.

  • vanhorne

    "Něco v te strikačce určité bylo."

    Truth serum nebo Warfarin ?

  • vanhorne

     "Podívej se nejdříve na foto a pak dělej chytrého..."

    Jestli je prazdna neni videt, ale po zvetseni fotky je videt spicku jehly, ktera je asi na pul palce od prstu toho pichace cili zatim zadne pichani se nedelo. Jenom dalsi Buresova medialni groteska. Cespdu muze klidne spat, embolie Buresovi  nehrozi, spise mu hrozi nebezpeci od hochu z EU.😉

  • Uvědomte si prosím o koho jde. Konfident Bureš si platí dost v tomhle sběhlé lidi okolo sebe. Vidina kriminálu za jeho činnost ho nutí raději cálovat , než riskovat že se od něj jeho věrní staletí odvrátí ,  nebude zvolen ,  přijde o svůj úkryt a jeho čapárny se začnou otevírat. Takže i s takovýmhle detailem jeho placeni věrní určité počítali. Raději píchnout něco neškodného , vzduch už byl probrán co dovede , ale stříkačka prázdná nebyla. Nějaký obsah měla , jaký věc druhá. Divadélko bylo provedeno dokonale . At už vakcína nebo obyčejný vitamin . Něco v te strikačce určité bylo. Takovouhle dětskou chybu by burešův PR východní tým nikdy neudělal.

  • Podívej se nejdříve na foto a pak dělej chytrého...

    Ta stříkačka je prázdná - píst je zatlačeny ke konusu = k jehle, takže v ní žádný vzduch není...

    Ještě jsem neslyšela (ale to neznamená, že se nestalo), aby někdo dostal vzduchovou embolii po aplikaci muskulární injekce do ramene...

    Aby se předešlo takové komplikaci, provádí se pokaždem vpichu zkouška tzv. aspirace...

     Myslím, že za blbce tady nejsem já  = píše se praxe...


  • Prázdná stříkačka znamená vzduchovou embolii a riziko vážných zdravotních komplikací až smrti. To vědí studentky střední zdravotní už před první praksi v terénu. "kolobezka.1", nepište o tom, o čem nevíte ani zblo; jste tak za blbku.

  • joe1

    Jinak jsi normální...?

  • Okoune, na světě je hodně strašných havárii, ale největší je srážka s takovým blbcem jako jsi ty.

  • 🙂

    Tento to jeho "očkování"  byla jedna velká komedie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit